Adres

Ośrodek Terapii i Rozwoju "Więź"
Białostocka 9/179, Praga-Północ, Warszawa

W tym gabinecie nie można umawiać wizyt przez internet

Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)


Przyjmuję: dorosłych, dzieci w wieku od 3 lat

Czy brakuje Ci jakichś informacji w profilu tego specjalisty?

Pokaż innych psychologów w pobliżu

Usługi i ceny

Ceny dotyczą wizyt prywatnych.

Popularne usługi

Konsultacja psychologiczna

Pozostałe usługi


Białostocka 9/179, Warszawa

120 zł

Ośrodek Terapii i Rozwoju "Więź"



Białostocka 9/179, Warszawa

120 zł

Ośrodek Terapii i Rozwoju "Więź"



Białostocka 9/179, Warszawa

120 zł

Ośrodek Terapii i Rozwoju "Więź"



Białostocka 9/179, Warszawa

120 zł

Ośrodek Terapii i Rozwoju "Więź"



Białostocka 9/179, Warszawa

120 zł

Ośrodek Terapii i Rozwoju "Więź"



Białostocka 9/179, Warszawa

120 zł

Ośrodek Terapii i Rozwoju "Więź"



Białostocka 9/179, Warszawa

120 zł

Ośrodek Terapii i Rozwoju "Więź"

Za ceny i informacje związane z cenami odpowiadają specjaliści lub placówki. ZnanyLekarz nie ma wpływu na ceny i nie odpowiada za ich określanie.

Moje doświadczenie

Psycholog z dużym doświadczeniem zawodowym i życiowym oferuje profesjonalną pomoc (także przez Skype’a lub drogą mail’ową) w następujących obszarach:

- Dorosłe Dzieci Alkoholików/Dorosłe Dzieci Dysfunkcji;
- współuzależnienie;
- uzależnienia (również hazard, seksoholizm);
- problemy w związkach;
- interwencje kryzysowe/porady dla osób bliskich/psychoedukacja;
- niepełnosprawność - w tym spectrum autyzmu oraz upośledzenie umysłowe.

Kontakt: psychoterapia.otir@gmail.com
więcej

1 opinia pacjenta

Ogólna ocena

Trzymamy rękę na pulsie Sprawdzamy wszystkie opinie. Specjaliści nie mogą płacić za modyfikowanie lub usuwanie opinii. Dowiedz się więcej
U
Lokalizacja: W innym miejscu Inny

Pan Tomasz ma wspaniały kontakt z pacjentem, daje ogromne wsparcie oraz bardzo pomaga trafnie definiować emocje i stany, które odczuwam. Bardzo dba o samopoczucie pacjenta, co jest szalenie ważne w całym procesie terapii. Jest bardzo zaangażowany w czasie każdej wizyty i jest wspaniałym rozmówcą. Szalenie empatyczny, racjonalny i mądry psycholog. Spotkania z nim sprawiają, że czuję się dużo lepiej i odczuwam coraz większy wewnętrzny spokój. Punktualność i elastyczność Pana Tomasz są dodatkowym atutem.

Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Odpowiedzi na pytania

1 odpowiedzi udzielonych przez lekarza na pytania pacjentów na ZnanyLekarz.pl

Niekontrolowane wybuchy agresji.
Nie wiem od czego zacząć, nie wiem gdzie szukać porady. W domu rodzinnym chodzę ciągle napięta, po zwróceniu uwagi mi na coś lub w trakcie kłótni bardzo się denerwuje, miewam niekontrolowane wybuchy agresji, które mnie zaniepokoiły. Obawiają się one emanowaniem siły na słabsze osoby, np. niejadek pies nie chciał jeść, więc próbowałam go do tego zmusić. Takie wybuchy złości miałam tylko trzy w odstępie ok. 4 miesięcy, jednak napięcie mam właściwie ciągłe od może roku. Irytuje mnie pretensjonalny głos mojej matki.
Nie wiem gdzie szukać porady, nie wiem czy związek z tym ma to, że mój ojciec był alkoholikiem i znęcał się nad nami psychicznie. Przy każdej kłótni im to wypomimam. Wstydzę się tego i boję. Nie wiem co się ze mną dzieje i gdzie powinnam się udać. Nie chcę być jak mój ojciec.

Dzień dobry. Wszystko wskazuje na to, że ma Pani syndrom DDA (Dorosłe Dziecko Alkoholika). Warto o tym troszkę poczytać, choć, proszę pamiętać: od samego czytania nikt jeszcze nie wyzdrowiał. Przede wszystkim jednak: należy znaleźć mądrego terapeutę, który rozumie/czuje problematykę DDA/DDD oraz potrafi zbudować relację z pacjentem i rozpocząć psychoterapię u niego. W skrócie i uproszczeniu: psychoterapia pomoże Pani zbudować sobie świadomość tego, co się dzieje w Pani rodzinnym domu; nauczy Panią radzić sobie z emocjami; (na skutek „przepracowania” relacji z rodzicami może okazać się zresztą, że emocje przestaną być aż tak silne); zrozumie Pani jaki wpływ na sposób w jaki przeżywa Pani świat ma dzieciństwo (np. picie i przemoc ojca, być może jakieś zachowania matki); nauczy się Pani brać odpowiedzialność za siebie (a nie np. za instynkt samozachowawczy swojego psa) i przygotuje do dorosłego życia. Warto zawalczyć o siebie i zadbać o potencjał, który Pani ewidentnie ma. Życzę z całego serca: szczęścia, wytrwałości i siły.
P.S. A pieskiem proszę się nie przejmować, na początek: proszę mu po prostu zaufać.

mgr Tomasz Zdybał

Wszystkie treści, w szczególności pytania i odpowiedzi, dotyczące tematyki medycznej mają charakter informacyjny i w żadnym wypadku nie mogą zastąpić diagnozy medycznej.

Najczęściej zadawane pytania