Moje doświadczenie

Pracuję w nurcie psychoterapii psychoanalitycznej,
jestem członkiem Polskiego Towarzystwa Psychoterapii Psychoanalitycznej,
prowadzę psychoterapię indywidualną i grupową,
regularnie superwizuję swoją pracę.

Adresy (2)

W tym gabinecie nie można umawiać wizyt przez internet

Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)


Brak informacji o usługach i ich cenach

Czy brakuje Ci jakichś informacji w profilu tego specjalisty?

Pokaż innych psychoterapeutów w pobliżu
Gabinet Psychologiczny. Indywidualna i Grupowa Psychoterapia Psychoanalityczna
Generała Jarosława Dąbrowskiego 3/4, Wzgórze Świętego Maksymiliana , Gdynia

W tym gabinecie nie można umawiać wizyt przez internet

Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)


Czy brakuje Ci jakichś informacji w profilu tego specjalisty?

Pokaż innych psychoterapeutów w pobliżu

Usługi i ceny

Ceny dotyczą wizyt prywatnych.

Psychoterapia indywidualna

110 zł

Psychoanaliza

110 zł

Psychoterapia depresji

110 zł

Psychoterapia grupowa


Psychoterapia partnerska

160 zł

W jaki sposób ustalane są ceny?

Opinie pojawią się wkrótce

Napisz pierwszą opinię

Jesteś już po wizycie u Wiesława Kampert-Kaźmierowska? Daj znać, co myślisz. Inni pacjenci będą wdzięczni za pomoc w wyborze najlepszego specjalisty.

Dodaj swoją opinię

Odpowiedzi na pytania

1 odpowiedzi udzielonych przez lekarza na pytania pacjentów na ZnanyLekarz.pl

Witam serdecznie.
Polecono mi psychoterapię z powodu dręczących mnie od dłuższego czasu lęków. Jestem mężczyzną ze skłonnościami homoseksualnymi, choć nie z ich powodu idę na terapię. Przypuszczam jednak, że ze względu na naturę moich lęków będzie trzeba poruszyć i ten temat, zresztą wcale nie chcę tego ukrywać.

Moje skłonności homoseksualne są nieco dziwne. Wprawdzie fizycznie pociągają mnie mężczyźni, a nie kobiety, ale jednocześnie nigdy nie czułem chęci do bycia w związku z innym mężczyzną, ani potrzeby wchodzenia w żadne homoseksualne relacje z nimi. Co do kobiet to jako nastolatek marzyłem o tym, żeby mieć dziewczynę i było to dla mnie zupełnie naturalne, obecnie (mam 30 lat) o tym nie myślę. Nigdy też nie byłem w żadnym związku ani z kobietą, ani z mężczyzną. Lubię obserwować mężczyzn, doszukiwać się w nich męskich cech zarówno fizycznych jak i innych, ale moje relacje z innymi mężczyznami zawsze były jedynie koleżeńskie, nie sądzę też bym swoim zachowaniem zdradzał swoje skłonności.

Ponieważ na terapii chciałbym poruszyć też pewne kwestie z zakresu tzw. „męskich spraw”, dlatego bardziej skłaniałbym się do wyboru terapeuty-mężczyzny, byłbym mniej skrępowany niż przy terapeutce. I tu pojawia się pytanie czy ze względu na moje skłonności na pewno jest to dobry pomysł? Bo może jednak „przy okazji” terapii szukam podświadomie jakiejś więzi z mężczyzną, tylko o tym nie wiem? Bardzo nie chciałbym być wobec terapeuty nie w porządku.
Czy w takiej sytuacji nie byłoby więc to przeszkodą jeśli terapeutą byłby mężczyzną, czy właśnie lepiej, „bezpieczniej” pójść do terapeutki? A może z punktu widzenia terapii nie ma to żadnego znaczenia i moje obawy są bezpodstawne?

Dzień dobry,
myślę, że Pańskie problemy problemy wiążą się z tożsamością, może nie tylko seksualną, która jak na razie nie jest do końca określona. Na pewno warto tym się zająć, żeby mógł Pan ułożyć sobie satysfakcjonujące życie osobiste i czuć się szczęśliwym.
Co do wyboru płci terapeuty lepiej jest się kierować swoim poczuciem komfortu, z kim Panu jest łatwiej rozmawiać. Do terapeuty należy pilnowanie granic w relacji terapeutycznej, alby pacjent mógł się czuć bezpiecznie. Myślę, że ten dylemat, czy iść do terapeuty kobiety czy mężczyzny odzwierciedla Pana kluczowe wahanie, z kim się wiązać.
Mam nadzieję, że znajdzie Pan dobrego, mądrego terapeutę, pracującego zgodnie ze standardami tego zawodu i też zasadami etycznymi i Pana życie będzie się mogło rozwijać.
Wiesława Kampert-Kaźmierowska, Gabinet Psychologiczny, Gdynia

 Wiesława Kampert-Kaźmierowska

Wszystkie treści, w szczególności pytania i odpowiedzi, dotyczące tematyki medycznej mają charakter informacyjny i w żadnym wypadku nie mogą zastąpić diagnozy medycznej.