Adres

Gabinet Weterynaryjny "Pod Kotem"
Ul. Roosevelta 8, Mrągowo

W tym gabinecie nie można umawiać wizyt przez internet

Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)


Czy brakuje Ci jakichś informacji w profilu tego specjalisty?

Pokaż innych weterynarzy w pobliżu

Usługi i ceny

Ceny dotyczą wizyt prywatnych.

Pozostałe usługi


Ul. Roosevelta 8, Mrągowo

Gabinet Weterynaryjny "Pod Kotem"

Za ceny i informacje związane z cenami odpowiadają specjaliści lub placówki. ZnanyLekarz nie ma wpływu na ceny i nie odpowiada za ich określanie.

Moje doświadczenie

Ukończyła Wydział Medycyny Weterynaryjnej w Olsztynie z wynikiem bardzo dobrym. Już w trakcie studiów odbywała liczne praktyki w lecznicach weterynaryjnych oraz uczestniczyła w konferencjach naukowych. Jej zaangażowanie w naukę miało odzwierciedlenie w uzyskiwanych stypendiach Rektora dla najlepszych studentów. W 2019 roku uzyskała stopień naukowy doktora nauk rolniczych w dyscyplinie weterynaria. Jej rozprawa doktorska została wyróżniona stosowną nagrodą z uwagi na znaczenie opisanych w niej badań. Jej zainteresowania zawodowe to dermatologia oraz choroby zakaźne i wewnętrzne kotów. Autorka licznych publikacji z dziedziny dermatologii psów i kotów. Jest lekarzem weterynarii w pierwszej kolejności z zamiłowania a w drugiej z wykształcenia. Stale pogłębia swoją wiedzę poprzez uczestnictwo w szkoleniach i śledzenie najnowszej literatury. Specjalizuje się głównie w leczeniu chorób skóry. Prywatnie właścicielka kota brytyjskiego.
więcej

Opinie pojawią się wkrótce

Napisz pierwszą opinię

Jesteś już po wizycie u dr Żaneta Listowska? Daj znać, co myślisz. Inni pacjenci będą wdzięczni za pomoc w wyborze najlepszego specjalisty.

Dodaj swoją opinię

Odpowiedzi na pytania

22 odpowiedzi udzielonych przez lekarza na pytania pacjentów na ZnanyLekarz.pl

Czy można przemywac oczy psu rumiankiem lub herbatą?

Nie powinno sie tego robić z uwagi na fakt, iż napar rumianku/herbaty w przypadku psów działa wysuszająco i może podrażniać. Do przemywania oczu nadaje się przegotowana i wystudzona lub lekko ciepła woda, roztwór soli fizjologicznej albo przeznaczone do tego celu specjalistyczne preparaty weterynaryjne.

dr Żaneta Listowska

Mam pieska rasy shih tzu ktory od tygodnia źle się czuje nie moze się wyproznic i gdy tylko probuje wyje przy tym byliśmy znim pare razy u weterynarzy robiliśmy prześwietlenie i przyjmował zaszczyki nic to nie zadzialo bo widzę że z pieskiem z dnia na dzień jest coraz gorzej dodam jeszcze ze ma guza na nodze tylnej u góry przy odbycie.Bojmy się ze pieska mogło coś uzodlic ale to by powodowało ze nie może się wyproznic i wyje przy tym

Piesek wymaga szczegółowej diagnostyki. Guz, o którym Pani wspomina może być równie dobrze zmianą rozrostową ściany prostnicy, jak i przepukliną kroczową, czy też ropniem/guzem wywodzącym się z zatoki okoloodbytowej. Jeżeli zostało wykonane RTG, to powinno ono potwierdzić lub wykluczyć wymienione powyżej możliwości. Proszę jeszcze raz porozmawiać z lekarzem prowadzącym, gdyż być może informacja o przyczynie stanu psa, mimo trafnej diagnozy nie została w sposób jasny zakomunikowana. Aby chociaż trochę ulżyć psu, warto zmienić dietę na taką, która zmiękczy masy kałowe i ułatwi wypróżnianie. W tym celu można podawać wyłącznie mokrą karmę, albo zastosować dodatek oleju parafinowego, czy też błonnika (Fibor, VetPlus).

dr Żaneta Listowska
Zobacz wszystkie odpowiedzi

Wszystkie treści, w szczególności pytania i odpowiedzi, dotyczące tematyki medycznej mają charakter informacyjny i w żadnym wypadku nie mogą zastąpić diagnozy medycznej.

Najczęściej zadawane pytania