Moje doświadczenie

Jestem psychologiem, specjalistą terapii uzależnień oraz psychoterapeutą w trakcie szkolenia. Zajmuję się głównie problemami osób zmagających się z: depresją, lękiem, stresem, trudnościami w komunikacji, niską samooceną, wypaleniem zawodowym, szeroko pojętym kryzysem, trudnościami w relacjach, osobami uzależnionymi i współuzależnionymi, DDA. Pracuję z osobami dorosłymi, młodzieżą, osobami starszymi, osobami z niepełnosprawnością oraz LGBT.

W pracy z drugim człowiekiem najważniejsza jest dla mnie autentyczność, otwartość i akceptacja. Zapewniam swojemu klientowi bezpieczną przestrzeń rozmowy umożliwiające rozwój i poprawę jakości życia.

Swoją pracę poddaje superwizji. Regularnie biorę udział w szkoleniach, które pozwalają mi rozwijać umiejętności. Jestem członkiem Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego oraz Ogólnopolskiego Związku Zawodowego Psychologów.

Doświadczenie

Doświadczenie zawodowe zdobywałam m.in. jako psycholog w Środowiskowym Centrum Zdrowia Psychicznego w Wieliczce, w Centrum Leczenia Uzależnień, Pomocy Psychologicznej w Kozienicach, Stowarzyszeniu Wspierania Aktywności BONAS FIDE, poradni-online.com. Byłam trenerem aktywności w Fundacji Eudajmonia działającej w obrębie aktywizacji społecznej i zawodowej osób z niepełnosprawnością oraz w Domu Pomocy Społecznej im. Jana Pawła II w Krakowie dla osób przewlekle somatycznie chorych. Obecnie pracuje w Centrum Zdrowia Psychicznego Kraków- Podgórze, gdzie prowadzę wsparcie psychologiczne, filmoterapię, grupę odporności psychicznej oraz wykonuję badania psychologiczne.

Odbyłam również staż w Poradni Leczenia Nerwic i Zaburzeń Behawioralnych, prowadzonej przez Zakład Psychoterapii, w Szpitalu Klinicznym im.dr. Józefa Babińskiego SP ZOZ w Krakowie, w Ośrodku Leczenia Uzależnień w Samodzielnym Publicznym Zakładzie Opieki Zdrowotnej w Lublinie, Młodzieżowym Ośrodku Rehabilitacyjnym Warszawskiego Towarzystwa Dobroczynności Kazuń Bielany zajmującym się pracą z osobami uzależnionymi. Jako wolontariusz brałam udział w Empirycznym Zespole Badawczym ADHD przy Katolickim Uniwersytecie przeprowadzającym bezpłatne treningi koncentracji uwagi i pamięci dla dzieci z diagnozą ADHD, w In CORDE Centrum Zdrowia Psychicznego dla osób z podwójną diagnozą w Lublinie oraz w Areszcie Śledczym w Lublinie w ramach prowadzenia terapii uzależnień.

Wykształcenie
Aktualnie jestem w trakcie kolejnego etapu studiów podyplomowych: Szczegółowe zagadnienia psychoterapii organizowanym przez Medyczne Centrum Kształcenia Podyplomowego CM. Jest to całościowe kształcenie podyplomowe dla lekarzy i psychologów przygotowujące, atestowane przez Polskie Towarzystwo Psychiatryczne i umożliwia ubieganie się o uzyskanie certyfikatu psychoterapeuty Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego. Jestem w trakcie własnej szkoleniowej terapii grupowej Self experience.
Ukończyłam psychologię na Katolickim Uniwersytecie Lubelskim Jana Pawła II, Specjalistyczne Szkolenie w Dziedzinie Terapii i Rehabilitacji Uzależnienia od Narkotyków rekomendowanym przez Dyrektora Krajowego Biura ds. Przeciwdziałania Narkomanii oraz Zintegrowany Program podnoszenia Kompetencji studentów i pracowników KUL: kurs coachingu.
więcej

Adresy (3)

Przyjazna Przestrzeń Agata Pizoń
Miodowa 26/5.6, Stare Miasto, Kraków


Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)


Przyjmuję: dorosłych, dzieci w wieku od 13 lat
Gotówka, Przelew na konto
453 33..... Pokaż numer


NIP

6762681154

Adres firmy

Miodowa nr 26 lok. 5.6, Kraków

Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)


Konsultacja psychologiczna online (opis) • 200 zł

Poradnictwo psychologiczne (opis) • 200 zł

Psychoterapia (opis) • 200 zł +1 więcej

Terapia uzależnień on-line (opis) • 200 zł


Przyjmuję: dorosłych, dzieci w wieku od 13 lat
453 33..... Pokaż numer

Sposób płatności: Przelew na konto, Blik

Wpisz swoje imię i nazwisko oraz datę konsultacji w opisie przelewu. Płatność przed wizytą na nr konta: 10 **** **** **** **** **** ****.

Opłata za konsultację trafia bezpośrednio do specjalisty, który jest również odpowiedzialny za ustalenie swojej polityki odwołań i zwrotów.

W przypadku problemów z płatnościami skontaktuj się ze specjalistą.

Pamiętaj, że ZnanyLekarz nie pobiera żadnych dodatkowych opłat za umówienie wizyty i nie przetwarza płatności w imieniu specjalisty.

* Niektóre informacje zostały ukryte z powodu ochrony danych. Zobaczysz je po umówieniu konsultacji.


Przygotuj się 10 minut przed konsultacją. Upewnij się, że Twój telefon lub komputer jest naładowany. W przypadku wideokonsultacji sprawdź połączenie internetowe oraz ustawienia mikrofonu i kamery. Możesz również przygotować swoją dokumentację medyczną (np. wyniki badań).


NIP

6762681154

Adres firmy

Miodowa nr 26 lok. 5.6, Kraków
Centrum Zdrowia Psychicznego Kraków- Podgórze
Cegielniana 4a, Łagiewniki-Borek Fałęcki, Kraków Przyjmuje na NFZ

W tym gabinecie nie można umawiać wizyt przez internet

Ubezpieczenia akceptowane pod tym adresem

NFZ


Przyjmuję: dorosłych
506 76..... Pokaż numer


NIP

6762681154

Adres firmy

Miodowa nr 26 lok. 5.6, Kraków

Usługi i ceny

Ceny dotyczą wizyt prywatnych.

Konsultacja psychologiczna (pierwsza wizyta)

200 zł

Konsultacja psychologiczna online

200 zł

Konsultacja psychologiczna (kolejna wizyta)

200 zł

Konsultacja psychoterapeutyczna

200 zł

Poradnictwo psychologiczne

200 zł

+ 9 usług

W jaki sposób ustalane są ceny?

3 opinie pacjentów

Ogólna ocena

Trzymamy rękę na pulsie Sprawdzamy wszystkie opinie. Specjaliści nie mogą płacić za modyfikowanie lub usuwanie opinii. Dowiedz się więcej
M
Numer telefonu zweryfikowany
Lokalizacja: Centrum Zdrowia Psychicznego Kraków- Podgórze Inny

Dzięki psychoterapeutce, Pani Agacie, nauczyłam się rozumieć i akceptować siebie. Jej wsparcie w trudnych momentach było bezcenne, a terapia otworzyła przed mną nowe perspektywy. Bardzo polecam każdemu, kto szuka profesjonalnej pomocy.

K
Numer telefonu zweryfikowany
Lokalizacja: Przyjazna Przestrzeń Agata Pizoń

Już miałam styczność z pania Agatą w innej placówce i niesamowite jest to, że tak młoda osoba potrafi tak dogłebnie zrozumieć problem. Jestem wymagającą pacjentką, szukającą pierwotnej przyczyny problemu i długofalowego rozwiązania, co pani Agacie doskonale się udaje.

mgr Agata Pizoń

Dziękuję za opinię. Wszystkiego dobrego.

B
Numer telefonu zweryfikowany
Lokalizacja: Przyjazna Przestrzeń Agata Pizoń

Bardzo stresowałam się przed pierwszą wizytą, ale pani Agata od początku wyczuła mój stres i pomogła mi go zrozumieć. W gabinecie czułam się bezpiecznie i komfortowo. Nie miałam wcześniej za dobrego doświadczenie z psychologami, ale ta wizyta odczarowała moje odczucia. Zdecydowanie polecam panią Agatę, to empatyczny psycholog, który wysłucha, cierpliwie wytłumaczy i dba o to, żeby każdy czuł się dobrze i komfortowo.

mgr Agata Pizoń

Dziękuję za opinię.

Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Odpowiedzi na pytania

6 odpowiedzi udzielonych przez lekarza na pytania pacjentów na ZnanyLekarz.pl

Bardzo kocham swoją narzeczoną nie chciał bym rezygnować
ze związku bardzo mi zależy ale sytuacja jest trudna gdy jest jej córka i dla tego
mam obawy o ten związek przez jej córkę
Mam taką sytuację
moja narzeczona ma 13 letnią córkę z poprzedniego małżeństwa nie wiem jak zaradzić temu
problemowi bo córka narzeczonej wszystko jej zabiera, niszczy, bije wszystkich, jak dochodzi do spotkania u mnie w domu
to wita się normalnie zaczyna ze mną rozmawiać potem zaczyna bić, narzeczoną też bije i zastanawiam się czy
powodem może być rozwód z byłym mężem który odszedł do innej a narzeczona musiała wychowywać córkę sama i czy problemem może być chodzenie na karate a potem wyładowywanie emocji za każdym razem i nie potrafi się zachować nawet przy ludziach na mieście bije mnie i narzeczoną i jeszcze popycha pyskuje nie wiem co robić w takiej sytuacji czy być w tym związku? czy odejść? Proszę o pomoc

Dzień dobry,
Związek z osobą, która ma dziecko z poprzedniego związku, bywa wyzwaniem, zwłaszcza gdy dziecko przeżywa trudności emocjonalne. Ważne jest, aby podejść do sytuacji z empatią, zrozumieniem, ale także z odpowiednimi granicami i wsparciem specjalistycznym. To, co może pomóc, to terapia rodzinna, indywidualne wsparcie terapeutyczne dla córki, jasne wyznaczenie granic i wsparcie w nauce konstruktywnego wyrażania emocji.

Twoje obawy są zrozumiałe, ale w tej sytuacji warto porozmawiać z narzeczoną o planie działania i podjąć wspólne decyzje, które pozwolą rozwiązać ten problem, nie rezygnując ze związku.

mgr Agata Pizoń

Pytanie dotyczące depresja

witam, mam 24 lata i od około 2018 zaczęła się u mnie depresja, nerwica lękowa a niedawno okazało się że również i ADHD. nie przeszedłem terapii wszak dostałem leki na ADHD(welbox). od kilku dni mam okropny problem, do sedna - okropnie boję się śmierci, a raczej tego co jest po niej, przeraża mnie pustka, czuję taką okropną nostalgię myśląc że stracę wtedy wszystko - wspomnienia, zmysły, świadomość, że poprostu zniknę a świat będzie trwał dalej a ja nawet nie będę wiedzieć że coś się dzieje, że ogólnie nie będę wiedział czegokolwiek, bo będę martwy. okropnie mnie to wyczerpuje psychicznie bo ta myśl pojawiła się nagle podczas oglądania filmików które ukazują to jak ludzie umierają, doszła refleksja właśnie o tym że co będzie po i wtedy się zaczęło - histeria, ataki paniki, natrętne myśli i leki. teraz jestem poprostu oszołomiony tym wszystkim, ciężko mi się z tym pogodzić… co prócz terapii i leków mogę zrobić żeby mieć to poprostu gdzieś i żyć dalej jak normalna osoba, zamiast porostu siedzieć i czekać na najgorsze myśląc co będzie po o ile będzie. długie pytanie ale treściwe. dziękuję za odpowiedź, pozdrawiam serdecznie :)

Witaj, rozumiem, że przeżywasz bardzo trudne chwile, a Twoje obawy dotyczące śmierci i tego, co dzieje się po niej, stają się przytłaczające. Takie myśli mogą wywoływać silny lęk, panikę i poczucie bezradności tak jak to opisujesz. Często objawy pojawią się u osób borykających się z lękami egzystencjalnymi, szczególnie w kontekście depresji, lęków i ADHD. Myślę, że warto zrozumieć występujące myśli egzystencjalne. To, co przeżywasz, jest bardzo ludzką reakcją na temat śmierci, który w kontekście naszego życia staje się czymś nieznanym, a tym samym budzącym lęk. Warto wiedzieć, że takie refleksje to część naturalnego procesu, ale nie muszą one zdominować Twojego życia. To, co czujesz, jest częścią próby radzenia sobie z nieznanym, ale nie musi Cię paraliżować.
Możesz skorzystać z technik radzenia sobie z lękiem. Techniki oddechowej i relaksacji. Takie ćwiczenia oddechowe mogą pomóc w momentach ataku paniki. Skupienie się na oddechu pozwala zredukować poziom lęku i stresu, pomagając wrócić do teraźniejszości.
Dobrym sposobem jest również Mindfulness które pomaga się skupić na tu i teraz.
Aktywność fizyczna, regularne spacery, ćwiczenia, mogą pomóc w zmniejszeniu lęków, poprawie nastroju i koncentracji. Regularny ruch wspomaga wydzielanie endorfin, co sprzyja poprawie samopoczucia i może pomóc Ci skupić się na czymś pozytywnym. Zadbaj o zdrową dietę, odpoczynek, regularny sen oraz unikanie stresujących sytuacji, które mogą nasilać lęki.

Rozumiem, że nie ma szybkiego rozwiązania występujących trudności, ale poprzez małe kroki i konsekwentną pracę nad sobą możesz nauczyć się lepiej radzić sobie z lękiem o śmierć i bardziej cieszyć się teraźniejszością.

Trzymam kciuki, abyś odnalazł spokój i harmonię w swoim życiu. Pozdrawiam serdecznie!

mgr Agata Pizoń
Zobacz wszystkie odpowiedzi

Wszystkie treści, w szczególności pytania i odpowiedzi, dotyczące tematyki medycznej mają charakter informacyjny i w żadnym wypadku nie mogą zastąpić diagnozy medycznej.

Najczęściej zadawane pytania