Adresy (2)
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)
Konsultacja psychologiczna • 100 zł
Psychoterapia indywidualna • 150 zł
Psychoterapia partnerska • 120 zł
Czy brakuje Ci jakichś informacji w profilu tego specjalisty?
Pokaż innych psychoterapeutów w pobliżuPacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)
Konsultacja psychologiczna • 100 zł
Psychoterapia indywidualna • 150 zł
Psychoterapia partnerska • 120 zł +1 więcej
Psychoterapia rodzinna • 180 zł
Czy brakuje Ci jakichś informacji w profilu tego specjalisty?
Pokaż innych psychoterapeutów w pobliżuUsługi i ceny
Ceny dotyczą wizyt prywatnych.
Popularne usługi
Konsultacja psychologiczna
Osiedlowa 2, Białe Błota
100 zł
Psychoterapia Agata Sielska - Kruszyn Krajeński
Józefa Sułkowskiego 13/40, Bydgoszcz
100 zł
Gabinet Psychoterapii i Promocji Zdrowia Agata Sielska
Psychoterapia indywidualna
Osiedlowa 2, Białe Błota
150 zł
Psychoterapia Agata Sielska - Kruszyn Krajeński
Józefa Sułkowskiego 13/40, Bydgoszcz
150 zł
Gabinet Psychoterapii i Promocji Zdrowia Agata Sielska
Pozostałe usługi
Psychoterapia partnerska
Osiedlowa 2, Białe Błota
120 zł
Psychoterapia Agata Sielska - Kruszyn Krajeński
Józefa Sułkowskiego 13/40, Bydgoszcz
120 zł
Gabinet Psychoterapii i Promocji Zdrowia Agata Sielska
Psychoterapia rodzinna
Józefa Sułkowskiego 13/40, Bydgoszcz
180 zł
Gabinet Psychoterapii i Promocji Zdrowia Agata Sielska
Za ceny i informacje związane z cenami odpowiadają specjaliści lub placówki. ZnanyLekarz nie ma wpływu na ceny i nie odpowiada za ich określanie.
Moje doświadczenie
Jestem członkiem Polskiego Towarzystwa Psychoterapii Psychodynamicznej, Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego i Sekcji Naukowej Psychoterapii.
Moja praca podlega regularnej superwizji. W pracy z klientem opieram się głównie na założeniach paradygmatu psychodynamicznego i kodeksie etycznym psychoterapeuty. Skończyłam drugi stopień (zaawansowany) psychoterapii opartej na mentalizacji . Mam doświadczenie w pracy na oddziale psychiatrycznym (głównie z pacjentami lękowymi, pacjentami z depresją, schizofrenią, zaburzeniami osobowości), pracowałam także z osobami pozbawionymi wolności w zakładzie typu zamkniętego (najczęstsze problemy: uzależnienia, samookaleczenia, problemy z kontrolą impulsów). Aktualnie od 2018 jestem psychoterapeutą oddziału terapeutycznego w Klinice Psychiatrii Szpitala Uniwersyteckiego im. dr A. Jurasza.
Każdy pacjent jest dla mnie kimś niepowtarzalnym, każda historia wymaga indywidualnego podejścia.
1 opinia pacjenta
Ogólna ocena
Sortuj opinie według
Maria
Przeszłam z Panią Agatą terapię długoterminową, przez kilka lat nasze spotkania przebiegały zawsze według zasad, które wspólnie ustaliłyśmy na początku współpracy. Pani Agata ewentualne zmiany terminów lub godzin omawiała ze mną z wyprzedzeniem, była terminowa i punktualna. Wizyty odbywały się w gabinecie, w którym czułam się swobodnie i dyskretnie, nikt nie zakłócał przebiegu sesji. Sposób w jaki terapeutka dostosowywała sposób pracy ze mną spowodował, że z czasem w pełni jej zaufałam, czułam się zrozumiana i bezpieczna. Pani psycholog była uważna, wnikliwa i zawsze dobrze pamiętała, ogromną przecież ilość faktów, szczegółów mojego życia, które pojawiały się w ciągu kilku lat. Wpływało to na sprawne przekazywanie mi informacji zwrotnych, które często były trafne i zaskakujące, dające mi nowy obraz mojej sytuacji i problemów - a przede wszystkim możliwość samodzielnego odnalezienia odpowiedzi na pytania i problemy, z którymi do Niej przyszłam. Zaczęłam terapię kiedy w moim życiu dominowała nerwica lękowa z napadami paniki i agorafobią, stany depresyjne, zmiany nastroju, bezsenność - szereg objawów uniemożliwiających mi sprawne funkcjonowanie na jakiejkolwiek płaszczyźnie - prywatnej, czy zawodowej. Kilka lat pracy, profesjonalnego podejścia terapeutki, które zaowocowały realnymi zmianami w moim życiu oceniam bardzo pozytywnie. Jestem wdzięczna Pani Agacie za wykonaną pracę, Jej wsparcie i pomoc, elastyczność, poczucie humoru i profesjonalne, pełne szczerej troski i ludzkiej życzliwości towarzyszenie mi w pozytywnych zmianach, które następowały w moim funkcjonowaniu i samopoczuciu na przestrzeni tych kilku lat terapii.
Odpowiedzi na pytania
4 odpowiedzi udzielonych przez lekarza na pytania pacjentów na ZnanyLekarz.pl
Czy osobowość unikająca jest możliwa do wyleczenia?
Oczywiście:) Oprócz poznania przyczyn ukształtowania się takiej osobowości trzeba też liczyć się ze stawianiem czoła własnym lękom ale dzięki lepszemu zrozumieniu siebie jest to jak najbardziej możliwe. Każdy krok ku większej aktywności może dawać wiele powodów do samozadowolenia i większego poczucia sprawstwa a to przyjemne uczucie:)
Cierpię na nerwicę lękową. Moje pytanie jest następujące. Jakie jest ryzyko zarażenia wirusem HIV, jeżeli pewna osoba miała na palcu skaleczenie od nakrętki szklanego tymbarka i leciała z tego krew i przyłożyła tę krew do twarzy osoby, która miała rozcięcie wielkości około 2 do 3 mm na 8 mm i to rozcięcie też było świeże i leciała z niego krew. Jakie jest ryzyko, że ta osoba, która miała tę rankę na twarzy została zarażona przez tą która przyłożyła ten palec? Załóżmy że osoba z tym palcem miała na nim dużą kroplę krwi i w tym momencie przyłożyła. Czy istnieje realne zagrożenie wirusem HIV dla tej osoby która miała rozcięcie na twarzy? Czy jeśli 0,1 ml potrzebne do zarażenia to 100 mm3 to 3*7= 21 , potrzebne byłoby 4mm krwi na wysokość żeby się zarazić? Czy ta krew z tego palca mogłaby poprzez dotknięcie tego zranienia na twarzy wejść do krwiobiegu tej drugiej osoby? Jakie jest ryzyko że ta osoba która miała to rozcięcie na twarzy została zarażona? Dziękuję bardzo za odpowiedź
Witam, to jest pytanie do lekarza, najlepiej specjalisty chorób zakaźnych, więc nie chciałabym wypowiadać się w kwestiach prawdopodobieństwa zakażenia. Istnieją tzw. Punkty Konsultacyjno-Diagnostyczne (adres najbliższej placówki można sprawdzić na stronie Krajowego Centrum ds. AIDS ) gdzie można zrobić badanie anonimowo i bezpłatnie. Pytanie czy jest pewność, że jedna z tych osób jest zarażona czy tylko się Pan lub Pani tego boi, że mogłaby być nim zarażona? Bo jeśli jest to wiadome, proszę skonsultować się z lekarzem, jeśli zaś jest to wyobrażenie, lęk, obawa, która pojawia się nawet wobec osób, które nie są z tzw. grupy ryzyka to warto się zastanowić skąd biorą się właśnie takie lęki dotyczące akurat tego obszaru. Na takie pytania jednak wolałabym odpowiadać znając historię i w relacji terapeutycznej. Pozdrawiam serdecznie.
Wszystkie treści, w szczególności pytania i odpowiedzi, dotyczące tematyki medycznej mają charakter informacyjny i w żadnym wypadku nie mogą zastąpić diagnozy medycznej.
Zaburzenia lękowe w Bydgoszczy
Zaburzenia nastroju w Bydgoszczy
Niskie poczucie własnej wartości w Bydgoszczy
Zaburzenia emocjonalne w Bydgoszczy
Zaburzenia osobowości w Bydgoszczy
Kryzys emocjonalny w Bydgoszczy
Zaburzenia odżywiania w Bydgoszczy
Zaburzenia psychosomatyczne w Bydgoszczy
Zaburzenia w relacjach międzyludzkich w Bydgoszczy
DDA - dorosłe dzieci alkoholików w Bydgoszczy
Choroba afektywna dwubiegunowa w Bydgoszczy
Problemy wychowawcze w Bydgoszczy
Więcej (15)