Moje doświadczenie
W celu umówienia spotkanie ONLINE/stacjonarne proszę o kontakt przez bloga Psychologia Codzienności lub mailowo. Przyjmuję STACJONARNIE w Poradni Psychologicznej SYNERGIA w Warszawie (Śródmieście/Bielany) - na spotkanie stacjonarne można się również umówić, kontaktując się telefonicznie z Poradnią.
Obszary, w których pomagam:
- samoakceptacja, nasilony krytyk wewnętrzny, perfekcjonizm
- równowaga emocjonalna, radzenie sobie z emocjami (smutek, lęk, złość, wstyd, poczucie winy, bezradność, itp)
- nazywanie, rozpoznawanie, wyrażanie emocji i potrzeb
- wyznaczanie swoich granic, asertywna empatyczna komunikacja
- powtarzające się trudności w budowaniu relacji (np. toksyczne relacje, trudność w budowaniu stabilnych, trwałych, satysfakcjonujących związków, lęk przed odrzuceniem, skłonność do samopoświęcania)
- DDA, DDD, traumy relacyjne, PTSD, dzieciństwo pełne obojętności, chaosu, krytyki, przemocy
- nawracające epizody depresji i zaburzeń lękowych
- zaburzenia osobowości (anankastyczna, lękliwa/unikająca, zależna, borderline)
- objawy psychosomatyczne (dolegliwości fizyczne, nie dające się wytłumaczyć medycznie)
- poczucie bezpieczeństwa, stan ciągłego napięcia
- poczucie sensu, obojętność emocjonalna, odcięcie od emocji
- rozwój osobisty i skuteczne dokonywanie zmian
- rodzice: wychowanie i budowanie relacji z dzieckiem
Jestem także rekomendowanym przez Asferę specjalistą w zakresie aseksualności.
Pracuję z osobami dorosłymi, młodzieżą od 15 roku życia.
W swojej pracy wychodzę z założenia, że emocje nie są problemem, który trzeba rozwiązać, tylko wskazówkami w drodze do lepszego zrozumienia siebie. Mówią one o niezaspokojonych potrzebach albo pokazują utrwalone w naszym mózgu schematy reagowania. Drogą do zmiany na lepsze nie jest zmiana siebie, tylko zrozumienie siebie, swoich potrzeb i odnalezienie drogi do życia w zgodzie z sobą i innymi ludźmi. Moją rolą jest właśnie ułatwienie Ci dotarcia do potrzeb, zaakceptowania ich i odkrycia tkwiącego w Tobie potencjału do ich zrealizowania. Oprócz obszaru emocji i potrzeb, zwracam także uwagę na zagadnienia egzystencjalne oraz doświadczenia płynące z ciała. Pracuję w sposób aktywny - nie tylko poprzez rozmowę, ale również badanie świata uczuć, pracę z wyobraźnią i praktyczne treningi umiejętności. Szczególną uwagę poświęcam pracy na tu i teraz oraz relacji terapeutycznej.
Więcej o moim sposobie pracy przeczytasz na blogu PsychologiaCodziennosci (w zakładce Psychoterapia). Tam znajdziesz również artykuły o emocjach, relacjach, psychoterapii i rozwoju.
Integruję podejście humanistyczno-doświadczeniowe (w tym egzystencjalne) i Terapię Schematu. Wykorzystuję również elementy innych podejść (psychodynamicznego, prowokatywnego, Dialogu Motywującego, terapii koherencji), wiedzę z zakresu neuronauki, treningi umiejętności, Mindfulness i Porozumienie bez Przemocy.
Prowadzę psychoterapię indywidualną, konsultacje psychologiczne i treningi umiejętności. Współpracuję również ze stowarzyszeniem Asfera, działającym na rzecz osób ze spektrum aseksualności, gdzie prowadzę grupę wsparcia dla osób aseksualnych oraz współprowadzę szkolenia dotyczące skutecznej pomocy osobom aseksualnym dla specjalistów zajmujących się pomaganiem.
Doświadczenie:
- Centrum Praw Kobiet
- gabinet psychologiczny MyMood
- Schronisko dla Nieletnich
- Ośrodek Psychiatrii Środowiskowej i Psychoterapii
- linia wsparcia psychologicznego PCK
- Ośrodek Psychoterapii Sukces - obozy terapeutyczne
- Vital Plus - praca z młodzieżą z dysfunkcyjnych środowisk oraz z rodzinami
- szkoła podstawowa z oddziałami integracyjnymi
- placówka opiekuńczo-wychowawcza
- prowadzenie warsztatów i szkoleń w różnego rodzaju organizacjach i stowarzyszeniach, placówkach oświatowych
Prywatnie jestem fanką uważności, natury, sztuki i tworzenia (fotografia portretowa, malowanie). Uwielbiam długie spacery, jazdę na rolkach, koty, inspirujące rozmowy, białą kawę i wegetariańskie gotowanie.
Adresy (3)
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)
Psychoterapia indywidualna (opis) • 200 zł
Konsultacja psychologiczna • 200 zł
Konsultacja psychologiczna (opis) • 200 zł +9 więcej
Psychoterapia (opis) • 200 zł
Psychoterapia indywidualna • 200 zł
Konsultacja psychotraumatologiczna (opis) • 200 zł
Pokaż więcej usługCzy brakuje Ci jakichś informacji w profilu tego specjalisty?
Pokaż innych psychologów w pobliżuPacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)
Konsultacja psychologiczna • 200 zł
Konsultacja psychologiczna (opis) • 200 zł
Psychoterapia • 200 zł +9 więcej
Psychoterapia indywidualna (opis) • 200 zł
Psychoterapia indywidualna • 200 zł
Konsultacja psychotraumatologiczna (opis) • 200 zł
Pokaż więcej usługCzy brakuje Ci jakichś informacji w profilu tego specjalisty?
Pokaż innych psychologów w pobliżuPacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)
Przygotuj się 10 minut przed konsultacją. Upewnij się, że Twój telefon lub komputer jest naładowany. W przypadku wideokonsultacji sprawdź połączenie internetowe oraz ustawienia mikrofonu i kamery. Możesz również przygotować swoją dokumentację medyczną (np. wyniki badań).
19 opinii pacjentów
Ogólna ocena
Sortuj opinie według
Zuzia
Jestem bardzo zadowolona z sesji terapeutycznych z panią Agnieszką. Jest to profesjonalistka, która wykazuje ogromne zrozumienie i empatię. Dzięki jej wsparciu i skutecznym metodom udało mi się lepiej zrozumieć siebie i poradzić sobie z trudnymi emocjami. Pani Agnieszka jest bardzo pomocna, cierpliwa i zawsze stwarza atmosferę zaufania, co sprawia, że czuję się komfortowo podczas każdej rozmowy. Zdecydowanie polecam ją każdemu, kto szuka wsparcia psychologicznego.
EF
Pani Agnieszka jest osobą bardzo empatyczną i z uwagą słucha klienta. Już po kilku wizytach zaobserwowałam u siebie zmianę w nastawieniu do życia oraz w moim samopoczuciu (oczywiście jest to zmiana na lepsze). Wizyty u Pani Agnieszki będę kontynuować, dopóki będzie taka potrzeba. Bardzo polecam:)
JD
Pani Agnieszka jest bardzo zaangażowaną terapeutką, otwartą na kontakt i zadającą, w mojej ocenie, właściwe pytania. Już po kilku spotkaniach czuję, że terapia idzie w dobrą stronę. Został zbudowany duży poziom zaufania i otwartości, co pomaga w otworzeniu się i rozmawianiu o trudniejszych tematach.
DS
Odbylam dotychczas tylko jedna wizytę, ale bardzo spodobało mi się empatyczne podejście do pacjenta, nakierowane nie na wymuszone zmiany zachowań, a na zrozumienie siebie, swoich potrzeb, uczuć i emocji. Dodatkowo wizyta przebiegła w bardzo ciepłej, przyjaznej i komfortowej dla pacjenta atmosferze. Polecam:)
Klaudia
Podczas spotkań z panią Agnieszką mogłam dzielić się swoimi trudnymi przeżyciami w bezpiecznej atmosferze. Choć to pierwsze w życiu pół roku psychoterapii nie było dla mnie łatwym doświadczeniem, to finalnie przyniosło mi dużo ukojenia. Dzięki swojej ogromnej i żywej wiedzy pani Agnieszka pomogła mi w zrozumieniu własnych emocji, potrzeb czy schematów zachowań. Jestem wdzięczna za ten pełen akceptacji, otwierający oczy proces. Mam nadzieję, że uda mi się go jeszcze w przyszłości z panią Agnieszką kontynuować.
Zuzanna
Indywidualne podejście, zaangażowanie i duże współczucie w problemach, już po pierwszych wizytach zauważyłam poprawę. Z pewnością pójście na terapię do Pani Agnieszki było jedną z lepszych decyzji w moim życiu! Polecam!
Asia
Pani Agnieszka to pełna empatii specjalistka na odpowiednim miejscu. Polecam z całego serca każdemu kto czuje że potrzebuje wsparcia.
M
Miła atmosfera. Bardzo dobry kontakt od początku terapii. Pełne zaangażowanie i profesjonalizm, polecam specjalistę.
Emilia
Bardzo polecam Panią Agnieszkę. Dla Pani Agnieszki nie ma sytuacji bez wyjścia, umiejętnie naprowadza i pokazuje alternatywne wyjście z sytuacji. Proponuje narzędzia, które można wykorzystać poza spotkaniami, w moim przypadku okazały się optymalną opcją. Dzięki spotkaniom nabiera się szerszej perspektywy i bardziej obiektywne podejście. Podobało mi się również wyłapywanie moich potrzeb, przykładowo- obrazowanie, konkretnych sytuacji na kartce, którą można zachować, by na spokojnie przeanalizować wnioski. Jestem bardzo zadowolona, polecam!
Odpowiedzi na pytania
39 odpowiedzi udzielonych przez lekarza na pytania pacjentów na ZnanyLekarz.pl
Dzień dobry,
Pokaż kolejny piszę z tym problemem - czuje się jako człowiek (facet):
- bezwartościowy,
- brzydki,
- beznadziejny,
- bez pewności siebie,
Po prostu nie udacznik, do tego:
- jestem singlem całe życie (ten obszar jest dosłownie martwy przez powyższe punkty),
- nieudacznikiem (mimo dość dobrej pracy, mam wrażenie że się do niej nie nadaję),
- nie umiem tworzyć nowych relacji (brak śmiałości i co najwyżej jestem słuchaczem-niemową),
- mam wrażenie, że nie czuje/posiadam/rozpoznaje większości emocji,
- praktycznie mało co się mi udaje...
Kompletnie nie wiem co robić, próbowałem :
- terapii (psychodynamicznej, tsr, oddechu, humanistycznej, poznawczo-behawioralnej[ta jest ostatnią]),
- kursów pod podniesienie samooceny/pewności siebie
- psychiatry (brałem leki pół roku).
Już nie wiem co zrobić, ostatni psychoterapeuta radził mi zmienić nastawienie, ale tego też nie potrafię...
Tak więc da się coś jeszcze poradzić?
Dziękuję.
30 letni przegryw
Dzień dobry, zgadzam się z przedmówcą, że kluczowe mogą być działania. Jednocześnie nie dziwi mnie, że czuje się Pan zrezygnowany, gdy nic dotąd nie przynosiło poprawy. Może Pan również nie wiedzieć jakie i to dopiero się odkrywa w terapii. Podobnie jak odkrywa się rzeczy, które oddalają nas od dobrego samopoczucia. Każdy z obszarów przez Pana wymienionych to po prostu obszar, który może przekładać się na cel terapii. Mówi Pan, że jest Pan beznadziejny - to jest pewna ocena, którą Pan formułuje. Nie chodzi o to, aby zmienić ją na "jestem super" tylko poszukać konkretów nad którymi chce Pan u siebie popracować - dlaczego właściwie Pan tak twierdzi, co chciałby Pan poprawić. Skupienie się na ocenie nie pozwala pójść dalej, nie daje możliwości zmiany. Kolejna sprawa "nie umiem tworzyć nowych relacji" - ok, tego też można się nauczyć. To nie przychodzi w 5 minut, ale jest do zrobienia. "nie czuje/posiadam/rozpoznaje większości emocji" - tego też można się nauczyć, to wymaga pracy, ale jest możliwe. Wiele osób, które przychodzą na terapię nie potrafi rozpoznawać i nazywać swoich emocji lub emocji u innych. "praktycznie mało co się mi udaje" - to znowu jakaś ocena. Co dokładniej chciałby Pan robić lepiej? Warto zastanowić się, jakie są przyczyny niepowodzeń lub porozmawiać o nich z terapeutą. Kolejna sprawa: psychoterapia, przynosi efekty, ale nie od razu. Warto o tym pamiętać i nie zniechęcać się od razu. Po drugie - gdy pojawia się frustracja w terapii i poczucie, że nic się nie zmienia - koniecznie trzeba to zgłaszać terapeucie. Piszę o tym, ponieważ wiele osób o tym nie wie i gdy pojawia się rozczarowanie po prostu zmieniają terapię lub terapeutę. A to właśnie ejst bardzo ważny moment w relacji terapeutycznej, który daje terapeucie dostęp do tego co się w Panu dzieje. Dzięki temu terapeuta może lepiej Panu pomóc. Co do leków - tutaj też trzeba pamiętać, że nie każdemu pomagają każde leki i czasem trzeba trochę czasu, by dopasować odpowiednie. I o tym z kolei trzeba rozmawiać z psychiatrą. W kontekście tego, co Pan pisze bardziej stawiałabym na solidną długoterminową terapię niż na kursy, ponieważ kursy nie dotkną sedna problemu. Jeśli chodzi o terapię - myślę że pomocne mogą być takie podejścia jak terapia schematu, ACT, podejście skoncentrowane na uważności, Gestalt, EFT. Podejście psychodynamiczne również może być pomocne, ale tutaj wiele zależy od osoby terapeuty. Proszę też pamiętać, że terapia u 2 terapeutów pracujących w tym samym podejściu może znacząco się różnić. Co do rady terapeuty, by zmienić nastawienie - to może być istotne, ale warto pamiętać, że terapeuta nie jest od dawania rad. Terapeuta pewne rzeczy może pokazywać, ale potem dalej się nad nimi pracuje. To, że Pan nie potrafi zmienić nastawienia samemu jest normalne. Właśnie o tym, jak to robić warto rozmawiać na terapii. Ważne by mieć dla siebie wyrozumiałość - zmiany nie zadzieją się z dnia na dzień. Warto jednak skupiać się na maleńkich sukcesach i na nich budować kolejne.
Od dłuższego czasu ma problemy ze spaniem.
Zaczęło się to 2 lata temu, gdy zachorowałem na depresję i zaburzenia lękowe. Obecnie jest znacznie lepiej niż było, lecz problem ze snem nigdy nie ustąpił.
Przez całą noc męczą mnie sny, przez co wstaję niewyspany i zmęczony. Często mam sny związane z jakimiś wydarzeniami z życia.
Po takich lękowych snach cały dzień jestem pełny obaw i lęku.
Brałem następujące leki na noc: Mirzaten, Agolek, Trittico, Lerivon , Ketrel , na dzień Asentra i Welbox
Sny bardzo często wskazują na przeżywane emocje, z którymi próbujemy sobie poradzić. Warto przyjrzeć się im dokładniej. Mogą wskazywać na sprawy, w których utknęliśmy, zwłaszcza jeśli przez dłuższy czas przewijają się w nich podobne motywy. Warto z terapeutą przyjrzeć się temu, czego Pan potrzebuje, by obawy mogły zmienić się w większe poczucie spokoju, pewności, bezpieczeństwa, sprawczości. Jeśli głównym problem dotyczy nie tyle samego zasypiania, co koszmarnych snów, polecam wybór terapeuty pracującego w nurcie psychodnamicznym lub humanistycznym (np. Gestalt). Jeśli głównym problemem jest kwestia zasypiania, sugeruję wybór specjalisty CBT lub psychoterapeuty specjalizującego się w pracy z ciałem.
Wszystkie treści, w szczególności pytania i odpowiedzi, dotyczące tematyki medycznej mają charakter informacyjny i w żadnym wypadku nie mogą zastąpić diagnozy medycznej.
Najczęściej zadawane pytania
-
Jaki jest zakres porad oferowanych przez Agnieszka Juroszek?Agnieszka Juroszek to psycholog, psychoterapeuta. Na podstawie swojego doświadczenia i wykształcenia Agnieszka Juroszek oferuje usługi takie jak: Konsultacja psychologiczna, psychoterapia indywidualna, konsultacja psychotraumatologiczna, psychoterapia traumy, terapia DDA, Psychoterapia, psychotraumatologia, Terapia schematów, psychoterapia humanistyczna, psychoterapia Gestalt.
-
Gdzie Agnieszka Juroszek ma swój gabinet?Agnieszka Juroszek przyjmuje pod adresem:
- Zygmunta Słomińskiego 5/104 Warszawa
- Krotoszyńska 6 Warszawa
-
Czy Agnieszka Juroszek przyjmuje online, bez konieczności pojawiania się w placówce?Nie, w tym momencie Agnieszka Juroszek nie oferuje konsultacji online.
-
Jak Agnieszka Juroszek akceptuje płatności po wizycie?Metody płatności, które akceptuje Agnieszka Juroszek to: Gotówka, Karta płatnicza, Przelew na konto.
-
W jakich językach konsultuje Agnieszka Juroszek?Języki, których używa Agnieszka Juroszek to polski.
-
Jak Agnieszka Juroszek umawia wizyty?Pod tym adresem Agnieszka Juroszek nie podaje swojej dostępności. Zachęcamy do bezpośredniego kontaktu, aby poznać dostępne terminy.
-
W jakich godzinach przyjmuje Agnieszka Juroszek?Agnieszka Juroszek udziela informacji o dostępności przy bezpośrednim kontakcie.
-
Agnieszka Juroszek: co mówią pacjenci?19 osób dodało swoją opinię. Agnieszka Juroszek ma średnią ocen 5 (na 5 gwiazdek).
-
Jakie ubezpieczenia akceptuje Agnieszka Juroszek?Agnieszka Juroszek nie przyjmuje w ramach ubezpieczenia, tylko w ramach płatnych wizyt prywatnych. W razie wątpliwości zalecamy kontakt ze specjalistą.
Kryzys emocjonalny w Warszawie
Zaburzenia nastroju w Warszawie
Zaburzenia emocjonalne w Warszawie
Niskie poczucie własnej wartości w Warszawie
Zaburzenia osobowości w Warszawie
Zaburzenia psychosomatyczne w Warszawie
Zaburzenia w relacjach międzyludzkich w Warszawie
Zaburzenia odżywiania w Warszawie
DDA - dorosłe dzieci alkoholików w Warszawie
Problemy wychowawcze w Warszawie
Więcej (15)Psycholodzy z Medicover w Warszawie
Psycholodzy z Allianz w Warszawie
Psycholodzy z INTER Polska w Warszawie
Psycholodzy z Signal Iduna w Warszawie
Psycholodzy z TU Zdrowie w Warszawie
Psycholodzy z Compensa w Warszawie
Psycholodzy z SKOK Asekuracja w Warszawie
Psycholodzy z POLMED w Warszawie
Psycholodzy z PZU Zdrowie w Warszawie
Więcej (5)