Adres

W tym gabinecie nie można umawiać wizyt przez internet

Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)


Brak informacji o usługach i ich cenach

Czy brakuje Ci jakichś informacji w profilu tego specjalisty?

Pokaż innych fizjoterapeutów w pobliżu

Cennik

Brak informacji o usługach i cenach

Ten lekarz nie dodał jeszcze informacji o usługach i cenach.

Moje doświadczenie

Agnieszka Spadarmgr fizjoterapii

jako fizjoterapeutka od 10 lat prowadzę praktykę fizjoterapeutyczną w oparciu o model biomechaniczny i neurofizjologiczny ludzkiego ciała, przeprowadzając odpowiednią diagnostykę i planując właściwą terapię. Zajmuję się głównie rehabilitacją ortopedyczną i neurologiczną oraz wykonuję profesjonalne masaże.
więcej

13 opinii pacjentów

Ogólna ocena

Trzymamy rękę na pulsie Sprawdzamy wszystkie opinie. Specjaliści nie mogą płacić za modyfikowanie lub usuwanie opinii. Dowiedz się więcej
R

Ryszard

Profesjonalizm, szeroka wiedza, różnorodność stosowanych trafnych zabiegów rehabilitacyjnych idące w parze z przemiłym urokiem osobistym to atuty jakimi jest obdarzona Pani Agnieszka.Jestem niezwykle mile zaskoczony efektem jej działania. Polecam tym wszystkim oczekującym postępu w rehabilitacji po zabiegach oraz tych wcześniej zawiedzionych.
Mogę śmiało powiedzieć "...te dłonie leczą"

S

Sandra

Lokalizacja: W innym miejscu

Zdecydowanie polecam zajęcia indywidualne! :) Różnorodność ćwiczeń, zastosowanych metod oraz ich efektywność, które niesamowicie pomogły mi w rekonwalescencji kolana. Pełne zaangażowanie oraz indywidualne podejście do pacjenta. Szczerze polecam Panią Agnieszkę! :)

M

Monika

Lokalizacja:

Posiada niesamowity wachlarz wiedzy, a mimo to ciągle się doskonali. Trafiłam do Pani Agnieszki z dysfunkcją stawu skroniowo-żuchwowego. Po każdej wizycie następowała stopniowa poprawa. Decyzje o planie leczenia dostosowywane były do każdorazowych postępów, a metody wybierane według tego, co najbardziej mi pomagało. Wielki plus za uważne wysłuchanie pacjenta i indywidualne podejście.

K

K. Frahn

Lokalizacja: W innym miejscu

Byłem wielokrotnie na wizycie. Za każdym razem zaskakiwała mnie czymś innym w poszukiwaniu rozwiązania problemu. Doceniam tę fizjoterapeutkę za świetne przygotowanie. Wachlarz technik w jej zasięgu jest imponujący. Z mojego doświadczania podchodzi do pacjenta indywidualnie i z namysłem. Warto.

R

Rafal Z.

Ból pleców (wypuklina odcinka lędźwiowego) ustąpił już po kilku spotkaniach. Leczenie poprzedzone dogłębną diagnozą. Terapia manualna i dobrane ćwiczenia bardzo skuteczne. Od ponad 6 miesięcy nie mam objawów i mogę normalnie funkcjonować. Zdecydowanie polecam!

Małgorzata Wrzosek

Pani Agnieszka prowadzi ze mną rehabilitację od ponad 2 lat.Jestem po operacji kręgosłupa lędźwiowego i uciekam od operacji kręgosłupa szyjnego -miałam bóle i niedowład lewej ręki,zawroty głowy i szumy w uszach.Silne napięcie w karku i szyji połączone z bólem,nie pozwalało mi normalnie funkcjonować.Dzięki Pani Agnieszce,jej zaangażowaniu i profesjonalnej opiece,mogłam uniknąć operacji.Ćwiczenia,masaże i różne techniki fizjoterapeutyczne,które ze mną prowadzi przyniosły dużą poprawę w moim zdrowiu oraz wynikach rezonansu magnetycznego.Ćwiczenia oraz zabiegi,które mi Pani zaleca,wykonuję systematycznie.P.Agnieszka jest b.dobrym i wspaniałym fachowcem,posiada niezwykły dar i podejście do pacjenta.Zawsze jest uśmiechnięta,do każdego podchodzi indywidualnie.Jest jak psycholog,potrafi zmobilizować pacjenta do ćwiczeń,daje cenne wskazówki jak postępować.Wszystkim polecam Panią Agnieszkę,którą nazywam ..aniołem..Dzięki niej mogę pracować i cieszyć się życiem,za to Jej dziękuję!

A

Anna

Z Panią Agnieszką mam kontakt od prawie pół roku. Mam problemy z kręgosłupem, głównie napięciem mięśni, cierpię także na zespół jelita drażliwego. Dzięki jej wizytom mam dużo większy komfort funkcjonowania. Podczas rehabilitacji stosuje różne techniki, które są bardzo pomocne, dzięki czemu odczuwam mniejszy ból lub nie odczuwam go wcale. Wielki specjalista z ogromną wiedzą, powołaniem i pasją, a dodatkowo przemiła osoba.

M

michalkalaska

Jestem osobą chorą na SM. Poprosiłam o rehabilitacje domową,choć nie byłam do niej przekonana. Po dokonaniu formalności,przyszła do mnie b. miła, uśmiechnięta młoda kobieta. I tak zaczęła się nasza trwająca już rok znajomość.Pani Agnieszka ćwiczy ze mną 2 razy w tygodniu. Wykazuje się dużym profesjonalizmem (ciągle się gdzieś szkoli) i mam w domu pierwsza wszystkie nowości dotyczące rehabilitacji i fizjoterapii. Jest empatyczna, ale nie odpuszcza i mobilizuje do działania. Nigdy się nie spóźnia. Bardzo mocno i szczerze polecam tą Panią jeśli potrzebujecie rehabilitanta. Elżbieta

A

Agata Ś.

Bardzo kompetentna, rzeczowa, słucha :) nie narzuca swoich spostrzeżeń, wszechstronna , prowadziła u nas terapie po ciąży i sportowa. Do tego bardzo sympatyczna :)

A

Anna K.

Anna K ( 5 sierpnia 2016)
Profesjonalne podejście do pacjenta, trafna diagnoza i trafnie dobrana terapia. Ciężki i odpowiedzialny zawód traktuje jako swoją pasję, którą ciągle doszkala aby dopasować się do zmieniających się trendów medycyny .Mój kręgosłup lędźwiowy jest po dwóch operacjach. Dzięki Pani Agnieszce w pełni doszedł do sprawności. Mój prawy bark (uraz po upadku ) również doszedł do normalności. Prozaiczna sprawa ale mogę podrapać się po plecach, sięgnąć coś z półki czy zapiąć biustonosz, ale głownie zapomniałam o bólu. Pani Agnieszko życzę dużo siły i zdrowia. Dziękuję za cierpliwość, miłą i ciepłą atmosferę oraz że wsłuchuje się Pani uważnie w nasze narzekania . Ciepło pozdrawiam Ania K

Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Odpowiedzi na pytania

4 odpowiedzi udzielonych przez lekarza na pytania pacjentów na ZnanyLekarz.pl

Pytanie dotyczące bóle kręgosłupa

Jestem kobietą, mam 28 lat, masa w normie. Od 1,5 roku cierpię na ból pleców, pojawiający się głównie w odcinku piersiowym, między łopatkami, ból karku, ramion, rzadziej w odcinku lędźwiowym. Od pewnego czasu pojawiło się nieprzyjemne uczucie skurczu / napięcia pośrodku pleców, biegnące wzdłuż kręgosłupa. Pojawia się ono już rano po schylaniu. Podczas pracy (biurowej) ból pojawia się w klatce piersiowej około godziny 10-11 i cały czas się nasila. Zaczyna zanikać podczas wychodzenia z pracy (dosłownie w trakcie chodzenia) i powraca popołudniem lub wieczorem. W opisie badania RTG zrobionego rok temu, wymieniono: lordoza szyjna spłycona, obniżenie krążków międzykręgowych C3/C4 i C4/C5, zaostrzenia tylnych krawędzi przyległych trzonów kręgowych, zmiany zwyrodnieniowe w stawach międzykręgowych. Kyfoza piersiowa pogłębiona, lewoboczne skrzywienie kręgosłupa piersiowego z rotacją kręgów, guzki Schmorla trzonów w dolnym odcinku piersiowym. Lekarz ortopeda traumatolog na informacji wpisał: napięcie mm. przykręgosłupowych, bolesny odcinek międzyłopatkowy, neurologicznie bez ubytków. Wykonuję zalecone przez fizjoterapeutów ćwiczenia na wzmocnienie mięśni pleców, brzucha i otwarcie klatki, rozciągam się, korzystam z piłki ortopedycznej oraz wałka do masażu. Wszystkie te zabiegi nie przynoszą skutku - ból i napięcie powracają tego samego dnia. Odbyłam w ciągu roku 2 rehabilitacje (prądy, laser, pole magnetyczne, ćwiczenia), jednak przynoszą one ulgę tylko na 3-4 tygodnie. Proszę o informacje co mogę zrobić w swojej sytuacji by poprawić komfort życia? Czy jest potrzebny jakiś zabieg? Do jakiego specjalisty (fizjoterapeuty / lekarza) należy się udać po poradę?

Szanowna Pani, zapraszam Panią na wizytę, na której bedę mogła powiedzieć coś więcej na temat Pani problemu, gdyż cieżko jest stawiać hipotetyczną diagnozę nie widząc i nie badając pacjenta. Ponadto bardzo ważny jest wnikliwy wywiad. Na podstawie Pani objawów na myśl nasuwa mi się pare rzeczy: poranny ból zwiazany z problemem krążka międzykręgowego ( trzeba zrobić rezonans kregosłupa, RTG nie wystarczy), problem mięśniowo-powięziowy, problem wisceralny ( żołądek, wątroba), nerwica, stres, trauma? Na pewno zabiegi typu laser i prądy Pani nie pomogą. Konieczna jest terapia indywidualna.

mgr Agnieszka Spadarzewska

Witam,
Mam problem z podwójną przepukliną kręgosłup szyjny. Ucisk na rdzeń kręgowy z drętwieniem palców lewej ręki. Neurochirurg stwierdził konieczną operację. Czy fizjoterapią i ćwiczeniami można jej uniknąć?

Szanowny Pan/Pani,
Wszystko zależy od objawów jakie aktualnie ma pacjent, konieczny jest szczegółowy wywiad i badanie przeprowadzone przez fizjoterapeutę. Oczywiście przy dobrzej prowadzonej rehabilitacji jest szansa uniknięcia operacji.

mgr Agnieszka Spadarzewska
Zobacz wszystkie odpowiedzi

Wszystkie treści, w szczególności pytania i odpowiedzi, dotyczące tematyki medycznej mają charakter informacyjny i w żadnym wypadku nie mogą zastąpić diagnozy medycznej.

Najczęściej zadawane pytania