Nie udzielam konsultacji online pacjentom pierwszorazowym. Pierwsza wizyta tylko w gabiecie stacjonarnym. Nie prowadzę konsultacji online dla osób mieszkających poza granicami Polski
Dowiedz się więcej24/10/2024
Nie udzielam konsultacji online pacjentom pierwszorazowym. Pierwsza wizyta tylko w gabiecie stacjonarnym. Nie prowadzę konsultacji online dla osób mieszkających poza granicami Polski
Dowiedz się więcej24/10/2024
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)
Konsultacja online (opis) • 200 zł
Sposób płatności: Przelew na konto, Blik
Zapłacisz podczas umawiania konsultacji online. Czekamy na Twoją płatność 30 minut – jeśli w tym czasie nie zostanie zrealizowana, będziemy musieli odwołać Twoją rezerwację.
Opłata za konsultację trafia bezpośrednio do specjalisty, który jest również odpowiedzialny za ustalenie swojej polityki odwołań i zwrotów.
W przypadku problemów z płatnościami skontaktuj się z serwisem ZnanyLekarz.
Pamiętaj, że ZnanyLekarz nie pobiera żadnych dodatkowych opłat za umówienie wizyty i nie przetwarza płatności w imieniu specjalisty.
Najpóźniej 30 minut przed wizytą dostaniesz SMS oraz e-mail z linkiem do konsultacji online. Połączysz się z telefonu lub komputera.
Przygotuj się 10 minut przed konsultacją. Upewnij się, że Twój telefon lub komputer jest naładowany. W przypadku wideokonsultacji sprawdź połączenie internetowe oraz ustawienia mikrofonu i kamery. Możesz również przygotować swoją dokumentację medyczną (np. wyniki badań).
NIP
Adres firmy
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)
Konsultacja psychiatryczna • 200 zł
NIP
Adres firmy
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)
Konsultacja psychiatryczna
NIP
Adres firmy
Ceny dotyczą wizyt prywatnych.
Popularne usługi
Konsultacja online
200 zł
Konsultacje online
Zapis na wizytę tylko dla pacjentów powracających
Konsultacja psychiatryczna
Ulica Marii Curie-Skłodowskiej 38 /4, Lublin
200 zł
HopeMinds Aneta Gerhant Psychiatria
Głęboka 10-12,
Ośrodek Psychoterapii Psychodynamicznej
Za ceny i informacje związane z cenami odpowiadają specjaliści lub placówki. ZnanyLekarz nie ma wpływu na ceny i nie odpowiada za ich określanie.
Ogólna ocena
Bardzo polecam Panią doktor. Jest bardzo empatyczna i uważna.Zalecona przez Panią doktor leczenie jest skuteczne. Szczęście trafić na takiego lekarza.
Pani Doktor bardzo mi pomogła dobrze dobrane leki dziękuję bardzo
Bardzo kompetentna i życzliwa. Spotkanie w miłej atmosferze. Czułam się wysłuchana, zrozumiana i zaopiekowania. Takiego lekarza szukałam.
Pani doktor bardzo zaangażowana w leczenie pacjenta. Jest bardzo merytoryczna, cierpliwa i wspierająca, ale też szczera i potrafi wskazać, gdy pacjent zbacza z dobrej drogi leczenia. Dla mnie to także bardzo ważne.
Pani była bardzo rzetelna, miła i pomocna.
Polecam.
Pani doktor Aneta Gerhard to bardzo przyjazna osoba. Słucha pacjenta z uważnością oraz wszystko szczegółowo tłumaczy. Była to moja pierwsza wizyta, jednak bardzo dużo się dowiedziałam i otrzymałam szczegółowe informacje o tym jak będzie przebiegało moje leczenie. Otrzymałam także cenne uwagi i wskazówki. Polecam wizytę u Pani Anety :)
Pełen profesjonalizm. Pani Doktor empatyczna -wysłucha, dopyta, odpowie na pytania pacjenta, bardzo dobra komunikacja. Pierwszy kontakt pozytywny. Na pewno tu wróce. POLECAM
Polecam Panią Doktor, bardzo przyjazna pacjentowi osoba, słucha i szuka przyczyny problemu
Miła atmosfera i konkretna porada. Dokładna analiza sytuacji
Bardzo miła i kompetentna i skuteczna pani doktor . Polecam
6 odpowiedzi udzielonych przez lekarza na pytania pacjentów na ZnanyLekarz.pl
Po jakim czasie zacznie działać lek Paroxinor? Biorę go od dwóch tygodni w związku z lękami i póki co mam wrażenie że mój problem się nasilił.
Paroxinor zaczyna działać po 2-3 tygodniach stosowania w dawce terapeutycznej. W ciągu pierwszych 2 tygodni przyjmowania mogą wystąpić objawy uboczne takie jak nasilenie lęku, biegunki,nudności, zgaga. Po tym czasie objawy te stopniowo ustępują i jednocześnie również stopniowo następuje poprawa nastroju, redukcja lęku. Widoczne rezultaty pojawiają się 4 tygodnie od rozpoczęcia leczenia.
Od kilku lat zmagam się z nerwicą. Przez ostatnie lata brałam codziennie lek Parogen 20mg/ 1 tabl. dziennie, która wystarczała by normalnie funkcjonować.
Jestem w 7tyg. ciąży, odstawiłam lek, jednak nie potrafię sobie poradzić z uczuciem niepokoju, lęku i biegunek każdego dnia. Odstawienie leków i moje złe samopoczucie jest zarówno niebezpieczne dla mnie jak i przebiegu ciąży. Czy jest jakiś lek, którym mogę się wesprzeć w okresie ciąży, co pozwoli mi przetrwać trudny czas, a co jednocześnie nie wpłynie negatywnie na rozwój dziecka?
Dziękuje serdecznie za każdą pomoc.
Pozdrawiam.
I trymestr ciąży jest bardzo newralgiczny dla rozwoju dziecka.
Cierpi Pani na nerwicę a podstawą jej leczenia jest psychoterapia. Aby uniknąć farmakoterapii może Pani skorzystać z tej formy leczenia. By uzyskać szybkie efekty, nauczyć się technik relaksacyjnych wskazana byłaby psychoterapia poznawczo-behawioralna. Leczenie farmakologiczne wchodzi w grę dopiero w II trymestrze ciąży i tylko w przypadkach, w których korzyści z leczenia są większe niż ryzyko z nim związane, co ma miejsce najczęściej w psychozach oraz ciężkich zaburzeniach nastroju. Najlepiej udać się do psychiatry i przeanalizować z nim problem. Proszę pamiętać, że nagłe odstawienie Paroxinoru samo w sobie może wywołać zespół odstawienia, który manifestuje się podobnymi objawami do tych, które Pani opisała. Nie jest to na nawrót objawów lękowych. Zespół odstawienia słabnie w ciągi kilku tygodni od ostawienia leku.
Wszystkie treści, w szczególności pytania i odpowiedzi, dotyczące tematyki medycznej mają charakter informacyjny i w żadnym wypadku nie mogą zastąpić diagnozy medycznej.