Moje doświadczenie

W 2008 r. ukończyłam Uniwersytet Medyczny w Lublinie z oceną bardzo dobrą na dyplomie. Następnie rozpoczęłam staż w Klinice Chorób Wewnętrznych Szpitala Klinicznego Nr 1 gdzie kontynuowałam rezydenturę w dziedzinie chorób wewnętrznych. W trakcie specjalizacji interesowałam się również działalnością naukową o czym świadczą moje liczne publikacje w pismach medycznych z punktacją 168 PK. Pojedyncze prace były również wyróżnione na konferencjach ogólnopolskich. W 2012 roku rozpoczęłam studia doktoranckie na Uniwersytecie Medycznym w Lublinie, które zakończyłam ze średnią oceną 5,0. Jako doktorantka czynnie uczestniczyłam w 2 konferencjach naukowych oraz szkoleniu dla lekarzy rodzinnych. W 2017 roku otrzymałam tytuł specjalisty w dziedzinie chorób wewnętrznych oraz tytuł doktora nauk medycznych. Od 2018 roku pracuje jako lekarz w Centrum Onkologii Ziemi Lubelskiej im. Św. Jana z Dukli w Lublinie. Początkowo była to praca na Oddziale Hematologicznym natomiast obecnie na I Oddziale Ginekologii Onkologicznej. Dodatkowo przyjmuję również pacjentów ambulatoryjnych w przychodni internistycznej w Lublinie. Biegle posługuję się językiem angielskim, komunikatywnie językiem rosyjskim, a w stopniu podstawowym językiem niemieckim.
więcej

Adresy (2)

Centrum Onkologii Ziemi Lubelskiej im. Św. Jana z Dukli

W tym gabinecie nie można umawiać wizyt przez internet

Środki bezpieczeństwa w tym gabinecie

Pokaż

Pacjenci ubezpieczeni


Przyjmuję: dorosłych
Brak informacji o usługach i ich cenach

Czy brakuje Ci jakichś informacji w profilu tego specjalisty?

Pokaż innych internistów w pobliżu
Prywatny gabinet
Lublin

W tym gabinecie nie można umawiać wizyt przez internet

Środki bezpieczeństwa w tym gabinecie

Pokaż

Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)


Przyjmuję: dorosłych

Czy brakuje Ci jakichś informacji w profilu tego specjalisty?

Pokaż innych internistów w pobliżu

Usługi i ceny

Ceny dotyczą wizyt prywatnych.

Konsultacja internistyczna

120 zł

Konsultacja internistyczna (pierwsza wizyta)


Konsultacja online


Badania diagnostyczne


Badania profilaktyczne


W jaki sposób ustalane są ceny?

2 opinie pacjentów

Ogólna ocena

Trzymamy rękę na pulsie Sprawdzamy wszystkie opinie. Specjaliści nie mogą płacić za modyfikowanie lub usuwanie opinii. Dowiedz się więcej
K
Numer telefonu zweryfikowany
Lokalizacja: Prywatny gabinet konsultacja internistyczna

Wczoraj odbyłam wizytę u Pani Doktor i jestem miło zaskoczona podejściem do pacjenta. Nie dość, że Pani doktor mnie dokładnie wysłuchała to jeszcze nie zbagatelizowała moich objawów, jak to bywało w przypadku innych lekarzy, którzy receptę przepisywali tylko na najbliższy miesiąc. Pani Emilia to zdecydowanie lekarz z powołania, który wysłuchuje pacjenta i stawia odpowiednią diagnozę wraz z proponowanym leczeniem. Z całego serca polecam :)

A
Numer telefonu zweryfikowany
Lokalizacja: W innym miejscu Inny

Od kilku lat korzystam z porad u pani doktor. Zawsze z pozytywnym skutkiem. Poza tym pani doktor jest uprzejma i wyrozumiala dla pacjentow oraz zaangazowana w swoja prace.

Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Odpowiedzi na pytania

2 odpowiedzi udzielonych przez lekarza na pytania pacjentów na ZnanyLekarz.pl

Pytanie dotyczące choroby wątroby

Boli mnie pod zebrami z prawej strony wymioty biegonka czy to watroba do jakiego lekarza sie udac

Witam,
Wnioskując z opisu to może być kolka żółciowa lub zwykłe zakażenie układu pokarmowego. Typowa dla tego drugiego jest właśnie biegunka. Jeśli dolegliwości są silne należy zgłosić się na najbliższą Izbę Przyjęć, natomiast jeśli występują okresowo od jakiegoś czasu pomocna będzie wizyta u gastrologa. Myślę, również że należałoby wykonać usg jamy brzusznej, które może wyjaśncić obecne dolegliwości. Pozdrawiam!

dr n. med. Emilia Rymkiewicz

W zwiazku z problemami zoladkowymi chcialam sobie zrobic gastroskopie i kolonoskopie. Przeczytalam w internecie, ze warto miec przed tymi badaniami szczepienie na wzw typu B i C. Co w przypadku gdy nie pamietam czy bylam kiedys na to szczepiona i nawet nie wiem gdzie sprawdzic? Moge zaszczepic sie ponownie? Pozdrawiam, kobieta lat 36

Witam,
Rzeczywiście przed wykonaniem badań inwazyjnych (np. kolonoskopia czy gastroskopia) warto wykonać szczepienie na wirusowe zapalenie wątroby typu B (WZW typu B). Obecnie przeciwko wirusowemu zapaleniu wątroby typu C (WZW typu C) nie ma dostępnego szczepienia. Jeśli chodzi o szczepienie w kierunku WZW typu B można sprawdzić poziom przeciwciał anty-HBs, które dadzą odpowiedź na temat przebytego szczepienia. W razie gdyby poziom ten był niski oczywiście można podać dawkę przypominającą szczepionki aby uzyskać pełną odporność. WZW typu B jest chorobą groźna i podstępną, która może doprowadzić do marskości i niewydolności wątroby więc warto się zabezpieczyć w sytuacji jeśli badanie jest planowane z wyprzedzeniem.

dr n. med. Emilia Rymkiewicz

Wszystkie treści, w szczególności pytania i odpowiedzi, dotyczące tematyki medycznej mają charakter informacyjny i w żadnym wypadku nie mogą zastąpić diagnozy medycznej.

Najczęściej zadawane pytania