Adresy (3)
Mokotowska 51/53, lok. 26 A, Śródmieście, Warszawa
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)
Konsultacja psychoterapeutyczna (pierwsza wizyta) • 230 zł
Konsultacja psychoterapeutyczna (opis) • 230 zł
Konsultacja psychologiczna w sprawie dziecka/młodzieży (opis) • 230 zł +2 więcej
Psychoterapia dzieci i młodzieży (opis) • 220 zł
Psychoterapia indywidualna (kolejna wizyta) • 220 zł
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)
Psychoterapia online • 230 zł
1) 24h przed wizytą proszę o dokonanie płatności na moje konto: **************************
2) Wpisz swoje imię i nazwisko oraz datę konsultacji w opisie przelewu.
3) lub Blik na nr telefonu *********
4) To wszystko. Dziękuję za Twoje zaufanie.
Opłata za konsultację trafia bezpośrednio do specjalisty, który jest również odpowiedzialny za ustalenie swojej polityki odwołań i zwrotów.
W przypadku problemów z płatnościami skontaktuj się ze specjalistą.
Pamiętaj, że ZnanyLekarz nie pobiera żadnych dodatkowych opłat za umówienie wizyty i nie przetwarza płatności w imieniu specjalisty.
* Niektóre informacje zostały ukryte z powodu ochrony danych. Zobaczysz je po umówieniu konsultacji.
Przygotuj się 10 minut przed konsultacją. Upewnij się, że Twój telefon lub komputer jest naładowany. W przypadku wideokonsultacji sprawdź połączenie internetowe oraz ustawienia mikrofonu i kamery. Możesz również przygotować swoją dokumentację medyczną (np. wyniki badań).
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)
Usługi i ceny
Ceny dotyczą wizyt prywatnych.
Popularne usługi
Konsultacja psychoterapeutyczna (pierwsza wizyta)
Mokotowska 51/53, lok. 26 A, Warszawa
230 zł
Konsultacja psychoterapeutyczna
Mokotowska 51/53, lok. 26 A, Warszawa
230 zł
Spotkanie trwa 50 min
Chmielna 116/118, Warszawa
Psychoterapia online
230 zł
Konsultacja online
Konsultacja psychologiczna w sprawie dziecka/młodzieży
Mokotowska 51/53, lok. 26 A, Warszawa
230 zł
Na pierwsze spotkanie zapraszam rodziców lub opiekunów bez dziecka.
Psychoterapia dzieci i młodzieży
Mokotowska 51/53, lok. 26 A, Warszawa
220 zł
Spotkanie trwa 50 min
Psychoterapia indywidualna (kolejna wizyta)
Mokotowska 51/53, lok. 26 A, Warszawa
220 zł
Za ceny i informacje związane z cenami odpowiadają specjaliści lub placówki. ZnanyLekarz nie ma wpływu na ceny i nie odpowiada za ich określanie.
Moje doświadczenie
Prowadzę psychoterapię krótkoterminową oraz długoterminową w nurcie integratywnym, nazywanym również integracyjnym, który czerpie z dorobku innych podejść terapeutycznych, takich jak nurtu psychodynamicznego, humanistycznego, poznawczo-behawioralnego w taki sposób, aby jak najlepiej dopasować formę pomocy do problemu, z którym zgłasza się Pacjent.
W psychoterapii za najważniejsze uważam relację, która rozwija się podczas spotkań, a także empatię, która pozwala poznać i zrozumieć perspektywę drugiej osoby. Priorytetem jest dla mnie stworzenie bezpiecznej przestrzeni, która pozwala na poszukiwanie i akceptację siebie. Łączę techniki zorientowane na teraźniejszość z pracą nad przeszłością. Daję Pacjentowi możliwość eksploracji różnych aspektów swojego życia, towarzyszę w przejściu przez proces zmiany.
Prowadzę terapię z dorosłymi, młodymi dorosłymi w gabinecie prywatnym oraz w Centrum Psychoterapii Help. Pracuję z dziećmi oraz młodzieżą. Udzielam konsultacji psychologicznych rodzicom.
Moje wykształcenie obejmuje całościowy kurs psychoterapii we Wrocławskiej Fundacji Ochrony Zdrowia i Rozwoju Psychoterapii (akredytowany przez Sekcję Naukową Psychoterapii Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego). Uzyskałam tytuł magistra psychologii, w specjalności klinicznej. Jestem członkiem Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego. Doświadczenie zawodowe zdobywałam m. in w Szpitalu Wolskim im. Anny Gostyńskiej na oddziale dziennym psychiatrycznym. Prowadziłam terapię indywidualną i grupową w warszawskich placówkach oświatowych i prywatnych z dziećmi posiadającymi orzeczenie o potrzebie kształcenia specjalnego oraz z ich rodzicami. Praca z osobami w różnych momentach rozwoju pozwala mi lepiej integrować swoją wiedzę na temat specyfiki i źródeł trudności natury psychicznej.
Wiedzę i umiejętności doskonalę uczestnicząc w konferencjach i certyfikowanych szkoleniach. Swoją pracę poddaję regularnej superwizji u certyfikowanych Superwizorów Sekcji Naukowej Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego oraz Polskiego Towarzystwa Psychoterapii Integracyjnej.
Do zobaczenia w czasie wspólnej rozmowy.
2 opinie pacjentów
Ogólna ocena
Sortuj opinie według
Joanna
Pracuję z Panią Eweliną od 11 miesięcy i szczerze polecam. Czuję się u niej bezpiecznie i spokojnie. Pani Ewelinę wyróżnia niesamowity spokój, uważność i bezpieczna atmosfera, którą tworzy podczas każdego spotkania. Zawsze czułam duże zaangażowanie ze strony Pani Eweliny.
Marek
Terapia u Pani Eweliny była znacznym wsparciem w trudnym momencie mojego życia. kiedy byłem przytłoczony ostatnimi wydarzeniami pomogła mi uświadomić sobie, że są sposoby na radzenie sobie w ciężkich chwilach. Dziękuję
Odpowiedzi na pytania
3 odpowiedzi udzielonych przez lekarza na pytania pacjentów na ZnanyLekarz.pl
Czy poziom inteligencji poniżej przeciętnej jest w normie?
Przeciętny iloraz inteligencji – normy
Skala tego wskaźnika prezentuje się tak samo dla dzieci i dla dorosłych:
powyżej 140 – bardzo wysoki iloraz inteligencji;
od 120 do 139 – wysoki iloraz inteligencji;
od 110 do 119 – iloraz inteligencji wyższy, niż przeciętny;
od 90 do 110 – średni iloraz inteligencji;
od 80 do 89 – niski iloraz inteligencji;
od 70 do 79 – bardzo niski iloraz inteligencji, pogranicze normy.
Wyniki osiągnięte na skali ilorazu inteligencji nie muszą jednak przesądzać o czyimś życiu. Osoba z przeciętnym wynikiem może skończyć trudny kierunek studiów i doskonale radzić sobie w zawodzie, natomiast ta z wysokim IQ wykonywać proste prace i nie móc pochwalić się szczególnymi osiągnięciami. Problem pojawia się przy osiągnięciu wyniku poniżej 70, ponieważ najczęściej oznacza to kłopoty z przyswajaniem wiedzy.
Mój problem polega na tym, że nie wiem co się ze mną dzieje. Zaczęło się to wszystko na początku czerwca tego roku (2020). Poczułam się gorzej, nie wiedziałam co mi się dzieje, moje objawy były takie:
- bóle mięśni nóg,
- lekki mdłości,
- nieregularne miesiączki (potrafię nie mieć 2 miesiące okresu, a gdy już go mam to jest dla mnie bardzo bolesny na tyle, że płacze z bólu w łóżku i dopiero po 2 - 3 tabletkach ból jest do wytrzymania, do tego mdłości, bóle kręgosłupa, zawory głowy z powodu silnego bólu - ale z tego powodu idę niedługo do ginekologa)
- dziwne uczycie w nodze, które towarzyszyło mi około 2-3 miesiące, nie mogłam tego opisać, jakby drętwienie/mrowienie - coś w tym stylu,
- Drżenie nóg: występowało gdy np. przy staniu na prosto podnosiłam jedną z nóg - utrzymuje mi się to do tej pory. Byłam z tym u lekarza rodzinnego, endokrynologa, ortopedy, w szpitalu i nikt nie mógł mi opowiedzieć z czego te dolegliwości, każdy mówiła tylko, że to stres i przepisywał leki typu: magnez, żelazo, witamina D, witamina B i picie dużej ilości wody.
Od tamtej pory każdego dnia czułam się fatalnie, ciagle się zamartwiałam co mi jest i z czego to wszytko, codziennie czytałam w internecie przeróżne choroby i miałam wrażenie, że właśnie ja je mam. Zaniedbałam szkołę, ponieważ nie miałam siły do nauki, nie potrafiłam się skoncentrować. Każdego dni pojawiały się inne objawy, trwały tydzień/dwa znikały i pojawiały się nowe, tak w kółko. Objawy które występowały to, kłucie w lewym podbrzuszu przypominające kolkę, osłabienie, niechęć do niczego, duszności, bóle głowy, bóle pleców/karku, mdłości, apatia, bezsenność, bóle mięśni nóg (takie jak leży zakwasami), budziłam się w nocy do trzech razy - trudno było mi zasnąć i wstać, zawroty głowy, to dziwne uczucie w nodze mrowienie/drętwienie i już nawet nie pamietam co. Teraz jest trochę lepiej z tymi dolegliwościami, większość zniknęło ale dalej mam to drżenie nóg przy podnoszenie, uczucie pustki, czuje się jakby świat nie miał sensu. Niedługo matura a ja nie potrawie nauczyć się prostej rzeczy, nie wiem co chce robić w życiu, jakie studia, praca. Czuje się przytłoczona przez to wszystko, nie dochodzi do mnie to, że zaczyna się moje dorosłe życie i boje się ze sobie nie poradzę z życiem. Bardzo wszystkiego się boje, jestem panikarą, boje się, że coś stanie się mi albo moim bliskim, osobom na którym mi zależy. Często jak coś mi nie wychodzi staje się bardzo zła, i wybuchowa. Nie wiem co mam robić albo do kogo się udać ponieważ nie mogę normalnie funkcjonować jak kiedyś, życie w ciągłym stresie i przygnębieniu. Na nic nigdy nie chorowałam i przy badaniach też nic nie pokazuje, boje się, że to objawy nerwicy.
Nie wiem z czego to przygnębienie ponieważ mam wszystko co chce, w domu wszytko idealnie a ja dalej czuje, że czegoś ciągle mi brakuje. Mam też takie uczucie, że jeśli jestem poza domem to boje się, że coś mi się stanie, najczęściej to że zemdleje
Jedynie na co się leczę to niedoczynność tarczycy od 2018 roku.
moje wyniki z przed miesiąca:
P-ciała p/receptorom TSH AB-TSHR < 0,8 lU/l
P-ciała p/peroksydazie tarczycowej ^ 232 lU/ml
P- ciała p/tyreoglobulinie ^ 185 lU/ml
TSH - 7,89mU/l /0.27-4,2/
FT4 - 15,7 pmol/l /12-22/
FT3 - 4,82 pmol/l /3.1-6,8 (badania na Letrox 50mcg)
Teraz biorę Letrox 75mcg.
morfologia:
Krwinki białe (WBC) 4,66 G/l
Krwinki czerwone (RBC) 4,32 T/l
Hemoglobina 13,3 g/dl
Hematokryt 39,7%
MCV 91,9 fl
MCH 30,8 pg
MCHC 33,5 g/dl
Płytki krwi 239 g/l
RDV-CV 12,1%
PDW 13,4 fl
MPV 10,9 fl
PCT 0,26%
% neutrocytów (strzałka w dół) 43,3%
% limfocytów 44,2%
% monocytów 8,4%
% eozynocytów 2,4%
% bazocytów (strzałka w górę) 1,3%
% niedojrzałych granulocytów (IG) 0,4%
Liczba neutrocytów 2,02 G/l
Liczba limfocytów 2,06 G/l
Liczba monocytów 0,39 G/l
Liczba eozynocytów 0,11 G/l
Liczba bazocytów 0,06 G/l
Liczba niedojrzałych granulocytów (IG) 0,02 G/l
Szanowna Pani,
to, co Pani pisze, jest poruszające i można odnieść wrażenie, że te słowa są wyrazem Pani bezradności. Tym bardziej zachęcałabym Panią do „zawalczenia” – głównie o siebie, bo to jest możliwe. Każdy z nas posiada duży potencjał do zmiany.
Aby profesjonalnie i skutecznie Pani pomóc, zachęcam do indywidualnej rozmowy ze specjalistą, podczas której będzie można ustalić, jakiego rodzaju pomoc będzie najbardziej przydatna (np. czy będzie to kilka rozmów z psychologiem / terapeutą, czy też dłużej trwający proces psychoterapii).
Z pozdrowieniami,
ES
Wszystkie treści, w szczególności pytania i odpowiedzi, dotyczące tematyki medycznej mają charakter informacyjny i w żadnym wypadku nie mogą zastąpić diagnozy medycznej.
Najczęściej zadawane pytania
-
Jaki jest zakres porad oferowanych przez Ewelina Stępniewska?Ewelina Stępniewska to psychoterapeuta, psycholog. Na podstawie swojego doświadczenia i wykształcenia Ewelina Stępniewska oferuje usługi takie jak: Konsultacja psychologiczna w sprawie dziecka/młodzieży, psychoterapia indywidualna (kolejna wizyta), Psychoterapia dzieci i młodzieży, konsultacja psychoterapeutyczna (pierwsza wizyta), konsultacja psychoterapeutyczna, psychoterapia online.
-
Gdzie Ewelina Stępniewska ma swój gabinet?Ewelina Stępniewska przyjmuje pod adresem:
- Mokotowska 51/53, lok. 26 A Warszawa
- Chmielna 116/118 Warszawa
-
Czy Ewelina Stępniewska przyjmuje online, bez konieczności pojawiania się w placówce?Tak, Ewelina Stępniewska oferuje konsultacje online. Wybierz opcję „konsultacja online” przy umawianiu wizyty, a zobaczysz dostępne terminy.
-
Jak Ewelina Stępniewska akceptuje płatności po wizycie?Metody płatności, które akceptuje Ewelina Stępniewska to: Gotówka, Przelew na konto, Blik.
-
W jakich językach konsultuje Ewelina Stępniewska?Języki, których używa Ewelina Stępniewska to polski, angielski.
-
Jak Ewelina Stępniewska umawia wizyty?Ewelina Stępniewska używa kalendarza ZnanyLekarz, dlatego na stronie widzisz aktualne terminy. Wystarczy, że wybierzesz datę i godzinę, które odpowiadają Ci najbardziej. Umawianie wizyty jest darmowe, a tuż przed terminem wyślemy Ci przypomnienie.
-
W jakich godzinach przyjmuje Ewelina Stępniewska?Ewelina Stępniewska może mieć dostępne terminy w tym lub w nadchodzącym tygodniu. Terminy, które widzisz w kalendarzu są dostępne, ponieważ aktualizujemy go na bieżąco. Jeśli pierwszy dostępny termin Ci nie odpowiada, sprawdź następny. Rezerwacja terminu jest natychmiastowa, bez dodatkowych opłat.
-
Ewelina Stępniewska: co mówią pacjenci?2 osób dodało swoją opinię. Ewelina Stępniewska ma średnią ocen 5 (na 5 gwiazdek).
-
Jakie ubezpieczenia akceptuje Ewelina Stępniewska?Ewelina Stępniewska nie przyjmuje w ramach ubezpieczenia, tylko w ramach płatnych wizyt prywatnych. W razie wątpliwości zalecamy kontakt ze specjalistą.
Niskie poczucie własnej wartości w Warszawie
Zaburzenia nastroju w Warszawie
Kryzys emocjonalny w Warszawie
Zaburzenia emocjonalne w Warszawie
Zaburzenia osobowości w Warszawie
Zaburzenia odżywiania w Warszawie
DDA - dorosłe dzieci alkoholików w Warszawie
Zaburzenia psychosomatyczne w Warszawie
Zaburzenia w relacjach międzyludzkich w Warszawie
Choroba afektywna dwubiegunowa w Warszawie
Choroby psychosomatyczne w Warszawie
Więcej (15)