Adresy (2)

Psychoterapia Psychodynamiczna na Kazimierzu
Świętej Gertrudy 18/2, Stare Miasto, Kraków

W tym gabinecie nie można umawiać wizyt przez internet

Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)


Czy brakuje Ci jakichś informacji w profilu tego specjalisty?

Pokaż innych psychologów w pobliżu
Centrum Dobrej Terapii
Zygmunta Miłkowskiego, Dębniki, Kraków

W tym gabinecie nie można umawiać wizyt przez internet

Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)


Czy brakuje Ci jakichś informacji w profilu tego specjalisty?

Pokaż innych psychologów w pobliżu

Usługi i ceny

Ceny dotyczą wizyt prywatnych.

Popularne usługi

Konsultacja psychologiczna

Pozostałe usługi


Świętej Gertrudy 18/2, Kraków

180 zł

Psychoterapia Psychodynamiczna na Kazimierzu


Zygmunta Miłkowskiego, Kraków

210 zł

Centrum Dobrej Terapii

Za ceny i informacje związane z cenami odpowiadają specjaliści lub placówki. ZnanyLekarz nie ma wpływu na ceny i nie odpowiada za ich określanie.

Moje doświadczenie

Jestem absolwentem psychologii, specjalność psychologia kliniczna na Uniwersytecie SWPS, socjologii na Uniwersytecie Jagiellońskim oraz psychoterapeutą w trakcie całościowego 4-letniego szkolenia z psychoterapii przy Katedrze Psychoterapii Uniwersytetu Jagiellońskiego Collegium Medicum w Krakowie, przygotowującego do uzyskania Certyfikatu Psychoterapeuty Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego (uprawnienia do prowadzenia psychoterapii pod superwizją).
Poza pracą psychoterapeutyczną, jestem również nauczycielem akademickim w Instytucie Psychologii Stosowanej Uniwersytetu Jagiellońskiego. Doświadczenie kliniczne zdobywałem m. in. podczas stażu klinicznego na Oddziale Dziennym Leczenia Zaburzeń Emocji i Nastroju Szpitala Uniwersyteckiego w Krakowie i w Poradni Zdrowia Psychicznego Centrum Medycznego Maszachaba w Krakowie.
Prowadzę psychoterapię indywidualną osób dorosłych w oparciu o podejście psychodynamiczne. Oferuję pomoc zwłaszcza osobom zmagającym się z problemami emocjonalnymi, nastroju i zaburzeniami nerwicowymi, zaburzeniami osobowości, jak również z trudnościami w relacjach w życiu prywatnym i zawodowym.
więcej

3 opinie pacjentów

Ogólna ocena

Trzymamy rękę na pulsie Sprawdzamy wszystkie opinie. Specjaliści nie mogą płacić za modyfikowanie lub usuwanie opinii. Dowiedz się więcej
M
Lokalizacja: Psychoterapia Psychodynamiczna na Kazimierzu psychoterapia indywidualna

Pan Grzegorz jest skutecznym i zaangażowanym specjalistą. Po ponad roku regularnych sesji terapeutycznych czuję że bardzo pomógł mi poradzić sobie z moimi trudnościami. Spotkania odbywały się punktualnie i w przyjaznym otoczeniu.

E
Lokalizacja: Psychoterapia Psychodynamiczna na Kazimierzu psychoterapia indywidualna

Polecam psychoterapię u p. Grzegorza. Czułam się w pełni wysłuchana, nieoceniana, psychicznie bezpieczna. Atmosfera jest profesjonalna, komfortowa dla pacjenta, sprzyja pełnej szczerości. Jest przestrzeń na pytania, wspólną analizę, wnioski, autorefleksję. Na plus także punktualność, transparentność i kontakt online/SMS.

J
Lokalizacja: Psychoterapia Psychodynamiczna na Kazimierzu psychoterapia indywidualna

Pan Grzegorz poważnie i z zainteresowaniem podchodzi do klienta, słucha uważnie. Psychoterapia jest skuteczna, polecam!

Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Odpowiedzi na pytania

3 odpowiedzi udzielonych przez lekarza na pytania pacjentów na ZnanyLekarz.pl

Silne kobiety, słabi mężczyźni. Czy jest możliwa zamiana ról w związku?

Witam,
celem związku powinno być to, by oboje partnerzy byli usatysfakcjonowani sobą i swoją relacją, zatem w gruncie rzeczy chodzi o dopasowanie psychologiczne partnerów, a nie o "trzymanie się" w sposób sztywny ról płciowych. Bardziej istotne wydaje się więc, czy jesteśmy akceptowani przez naszego partnera/partnerkę takimi jakimi jesteśmy. Zachęcam do rozmowy z psychologiem/psychoterapeutą, jeśli nadal pojawiają się wątpliwości w tych kwestiach.
Z pozdrowieniami,
Grzegorz Wójcik

dr Grzegorz Wójcik

Dzień dobry. Czy niewchodzenie w relacje z ludźmi, nieposiadanie przyjaciół, jest oznaką problemów psychicznych, zaburzeń osobowości? Czy można po prostu lubić być całe życie samemu, czy jednak człowiek jako istota społeczna powinien wchodzić w relacje? A jeśli nie wchodzi, to jest oznaka zaburzenia?

Dzień dobry,
wiele zależy od kontekstu. Niewchodzenie w relacje z ludźmi i odczuwany przy tym nasilony lęk może być oznaką zaburzenia osobowości, jeśli ma to miejsce przez całe lata, także w okresie dzieciństwa czy adolescencji. Jeśli jednak jest to reakcja na określone wydarzenie, pojawia się tylko przez pewien czas, interpretacja takiego zachowania może być zupełnie inna. Zachęcam do kontaktu z psychologiem/psychoterapeutą w celu bardziej dogłębnego przyjrzenia się niewchodzeniu w relacje.
Z pozdrowieniami,
Grzegorz Wójcik

dr Grzegorz Wójcik
Zobacz wszystkie odpowiedzi

Wszystkie treści, w szczególności pytania i odpowiedzi, dotyczące tematyki medycznej mają charakter informacyjny i w żadnym wypadku nie mogą zastąpić diagnozy medycznej.

Najczęściej zadawane pytania