Moje doświadczenie

Przychodnia weterynaryjna świadcząca usługi:
profilaktyka i leczenie, zabiegi chirurgiczne, sterylizacja, kastracja, opieka szpitalna, stomatologia, diagnostyka laboratoryjna, badanie USG, RTG, wizyty domowe oraz porady behawioralne.

Adres

Przychodnia Weterynaryjna Zdrowet
Gródecka 15, Skorupy, Białystok

W tym gabinecie nie można umawiać wizyt przez internet

Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)


Czy brakuje Ci jakichś informacji w profilu tego specjalisty?

Pokaż innych weterynarzy w pobliżu

Usługi i ceny

Ceny dotyczą wizyt prywatnych.

Badania biochemiczne


Badania diagnostyczne


Badanie mikroskopowe


Badanie RTG zwierząt


Badanie zeskrobin skórnych


+ 6 usług

W jaki sposób ustalane są ceny?

5 opinii pacjentów

Ogólna ocena

Trzymamy rękę na pulsie Sprawdzamy wszystkie opinie. Specjaliści nie mogą płacić za modyfikowanie lub usuwanie opinii. Dowiedz się więcej
Numer telefonu zweryfikowany
Lokalizacja: Przychodnia Weterynaryjna Zdrowet porada weterynaryjna

Świetna Pani Doktor, zawsze można na nią liczyć w krytycznych sytuacjach. Bardzo dobre podejście do ludzi oraz zwierząt. Polecam

J
Lokalizacja: W innym miejscu

Pani doktor to najlepszy weterynarz z jakim kiedykolwiek miałam do czynienia. Zawsze wszystko było na najwyższym poziomie - czy chodziło o zwykłe szczepienia czy też o kastracje i operacje.

Lokalizacja: Przychodnia Weterynaryjna Zdrowet problemy ze stawami i gastrologicznymi

Bardzo solidnie, rzeczowo zostaliśmy przyjęci z border collie i cavalierem. Pani Iwona, jak nikt dotąd, zdiagnozowała poważne schorzenia. Polecam serdecznie.

Lokalizacja: Przychodnia Weterynaryjna Zdrowet Profilaktyka, doraźne, nagłe przypadki

Zwierzaki się w domu zmieniają, a Pani Doktor od lat ta sama. Zawsze miło, profesjonalnie, z sercem, a to dla mnie bardzo ważne, bo te moje futrzaki kocham bardziej niż ludzi, tak mam. Wiele razy prawidłową diagnozą oszczędziła cierpień moim psiakom, a i życie ratowała nie patrząc, że to późna pora… 13 letnia sunia dostała ataku padaczki o 2 w nocy. Strach, rozpacz, telefon… i po kilkunastu minutach nadchodzi pomoc , Nigdy tego nie zapomnę. Dziękuję.
Tak, lubimy odwiedzać Panią Doktor. No, ja to ja, ale mój 12 letni Golden wręcz uwielbia… nie straszne mu zastrzyki, czy inne nieprzyjemności, co to spotykają psa w gabinecie, pozwala na wszystko i jeszcze przyjaźnie merda ogonkiem.
Polecam gorąco,
Krzysiek Mickiewicz

Lokalizacja: Przychodnia Weterynaryjna Zdrowet choroba

Do gabinetu Pani Doktor trafiłam z powodu bardzo złego samopoczucia mojego psa.Stan pogarszał sie w szybkim tempie .Okazaľo sie ,ze zachorował po ugryzieniu kleszcza.
Profesionalna I szybka interwencja Pani doktor uratowaľa mi psa.Pani doktor peľniľa dyżur nocny pilnując I kontrolując stan zdrowia na ierząco.Jestem Pani bardzo wdzięczna. Pies wrócił do zdrowia I ma się dobrze.Gorąco polecam tego lekarza.

lek. wet. Iwona Ptaszyńska

Dziękuę bardzo za miłe słowa, zdrówka życzę dla Kazia i proszę pamiętać o profilaktyce przeciw kleszczowej.Pozdrawiam

Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Odpowiedzi na pytania

19 odpowiedzi udzielonych przez lekarza na pytania pacjentów na ZnanyLekarz.pl

Czasem mój 4 miesięczny pies podczas snu otwiera oczy i zaczyna ciężko/ szybko oddychać. Dopiero po około 2 minutach jego oddech się uspokaja. Przez caly czas ma otwarte oczy i wpatruje sie tak jakby szukał pomocy. Czy to normalne u małych psów?

Konieczne jest szczegółowe badanie kliniczne pieska , badania dodatkowe tj. morfologia, biochemia krwi aby ocenić czy piesek jest zdrowy czy są jakieś problemy zdrowotne.

lek. wet. Iwona Ptaszyńska

Moj 4-letni yorek od niedawna zaczal miewac pewna dolegliwosc.Pierwszy raz dostala taki atak 26 stycznia od tamtej pory miala ich 7.Podczas tych atakow Misia podnosi tylna zazwyczaj lewa nozke, przewaznie tez przednia lapke po tej samej stronie,troche sie trzesie.kladzie sie na boczek(na ten bok gdzie lapki nie maja drgawek) i podnosi tylna lapke do gory.wczesniejsze ataki byly krotkie niecala minute do minuty.teraz okolo 2 min ostatnie dwa.po przejsciu ataku wraca normalnie do swojego stanu.ataki miala 26,27,28 stycznia,14 lutego(3 razy zrzedu) 5,9 I 10 marca.

Koniecznie piesek musi być zbadany przez lekarza , tylko szczegółowe badanie kliniczne plus badania laboratoryjne dadzą odpowiedz co dolega zwierzakowi.

lek. wet. Iwona Ptaszyńska
Zobacz wszystkie odpowiedzi

Wszystkie treści, w szczególności pytania i odpowiedzi, dotyczące tematyki medycznej mają charakter informacyjny i w żadnym wypadku nie mogą zastąpić diagnozy medycznej.

Najczęściej zadawane pytania