Moje doświadczenie

Jestem absolwentem studiów magisterskich na kierunku Psychologia ze specjalnością kliniczną. Na co dzień pracuję z dziećmi i młodzieżą, których problemy i wyzwania są mi szczególnie bliskie. Udzielam również wsparcia ich rodzinom. Pracuję z klientami zmagającym się z trudnościami o charakterze lękowym, zaburzeniami nastroju, problemami z higieną snu. Udzielam wsparcia w zarządzaniu stresem, trudnościami w sferze społecznej, między innymi szkolnej czy rówieśniczej oraz w obszarze emocjonalnym. Wspieram także klientów w znalezieniu równowagi między aktywnością online a życiem offline, pomagając w zdrowym korzystaniu z technologii i serwisów społecznościowych.
Wyznaję zasadę, iż odpowiedni dobór technik pracy, podążanie za potrzebami klienta i poszanowanie jego indywidualności są kluczem do rozwiązania problemu. Podczas spotkań wspólnie poszukujemy źródeł problemu, wdrażamy rozwiązania, a także odkrywamy osobiste zasoby i mocne strony klienta, pozwalające wzmocnić jego naturalny potencjał i osiągnąć równowagę w życiu osobistym.
Doświadczenie zawodowe zdobywałem w Centrum Zdrowia Psychicznego przy 5 Wojskowym Szpitalu Klinicznym w Krakowie, w prywatnym zakładzie opiekuńczo-leczniczym prowadząc grupy warsztatowe oraz indywidualnych konsultacje oraz w poradni psychologiczno-pedagogicznej. Obecnie pracuje w Centrum Medycyny Profilaktycznej w Krakowie, Centrum Terapii Psychologicznej TaRapaty oraz Fundacji Sustinae współpracując z dziećmi, młodzieżą i całą rodziną.
więcej

Adresy (2)


Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)


Przyjmuję: dorosłych, dzieci w wieku od 10 lat
Gotówka, Karta płatnicza
12 421..... Pokaż numer
796 13..... Pokaż numer


NIP

6772194473

Adres firmy

Bolesława Komorowskiego 12, Kraków
W tym gabinecie nie można umawiać wizyt przez internet

Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)


Konsultacja psychologiczna online • 180 zł

Konsultacja psychologiczna online (pierwsza wizyta) • 180 zł

Poradnictwo psychologiczne • 180 zł


Przyjmuję: dorosłych, dzieci w wieku od 10 lat

Sposób płatności: Blik, Przelew na konto, Revolut

Zapłacisz podczas umawiania konsultacji online. Czekamy na Twoją płatność 30 minut – jeśli w tym czasie nie zostanie zrealizowana, będziemy musieli odwołać Twoją rezerwację.

Opłata za konsultację trafia bezpośrednio do specjalisty, który jest również odpowiedzialny za ustalenie swojej polityki odwołań i zwrotów.

W przypadku problemów z płatnościami skontaktuj się ze specjalistą.

Pamiętaj, że ZnanyLekarz nie pobiera żadnych dodatkowych opłat za umówienie wizyty i nie przetwarza płatności w imieniu specjalisty.


Inne narzędzia do konsultacji wideo:
Wizyty odbywają się za pośrednictwem komunikatora WhatsApp lub Zoom (Wskaż w notatce do specjalisty który komunikator Ci odpowiada). Maksymalnie na 15 minut przed spotkaniem otrzymasz link do pokoju online lub numer kontaktowy do aplikacji WhatsApp (Specjalista połączy się o umówionej godzinie). Jeśli korzystasz z WhatsApp zezwól na kontakt, jeśli taka zgoda jest wymagana. Upewnij się że masz odpowiednie warunki do odbycia rozmowy. Sprawdź połącznie internetowe i bądź gotowy 10 minut przed spotkaniem.


Przygotuj się 10 minut przed konsultacją. Upewnij się, że Twój telefon lub komputer jest naładowany. W przypadku wideokonsultacji sprawdź połączenie internetowe oraz ustawienia mikrofonu i kamery. Możesz również przygotować swoją dokumentację medyczną (np. wyniki badań).

Usługi i ceny

Ceny dotyczą wizyt prywatnych.

Popularne usługi

Konsultacja psychologiczna


Konsultacja psychologiczna dzieci


Konsultacja psychologiczna online

Pozostałe usługi


B. Komorowskiego 12, Kraków

200 zł

Centrum Medycyny Profilaktycznej



B. Komorowskiego 12, Kraków

250 zł

Centrum Medycyny Profilaktycznej


B. Komorowskiego 12, Kraków

200 zł

Centrum Medycyny Profilaktycznej



180 zł

Konsultacja online



180 zł

Konsultacja online

W jaki sposób ustalane są ceny?

5 opinii pacjentów

Ogólna ocena

Trzymamy rękę na pulsie Sprawdzamy wszystkie opinie. Specjaliści nie mogą płacić za modyfikowanie lub usuwanie opinii. Dowiedz się więcej
M
Lokalizacja: Centrum Medycyny Profilaktycznej Konsultacja psychologiczna

Polecam Pana Kamila! Bardzo profesjonalny i empatyczny psycholog. Od pierwszej wizyty czułem się wysłuchany i zrozumiany. Bardzo dobrze mi się z nim rozmawiało, szybko ustalił w czym tkwi problem, wytłumaczył na czym polega oraz co mogę zrobić dalej. Pomógł dostrzec w samym sobie to czego nie dostrzegałem sam co spowodowało wiele zmian w moim życiu, oczywiście zmian na lepsze. Polecam każdemu kto znajduje się w trudnej życiowej sytuacji.

S
Lokalizacja: Centrum Medycyny Profilaktycznej Konsultacja psychologiczna

Kompetentny i wykształcony specjalista, który wie co robi. Polecam

mgr Kamil Bizoń

Dziękuję Panu za opinię, cieszę się że mogłem pomóc. Pozdrawiam i życzę dalszych sukcesów.

K
Lokalizacja: Centrum Medycyny Profilaktycznej Konsultacja psychologiczna

Wspaniały specjalista, pełne zaangażowanie i empatia. Przez cały czas czułam się w gabinecie komfortowo od samego początku Pan Kamil zadbał o dobrą atmosferę. Wiem że tu jestem akceptowana i wiem że zawsze mogę liczyć na pomoc. Dziękuję!

mgr Kamil Bizoń

Dziękuję za opinię i miłe słowa, cieszę się, że Pani doświadczenie gabinetowe było pozytywne. Do zobaczenia!

K
Lokalizacja: Centrum Medycyny Profilaktycznej konsultacja psychologiczna dzieci

Świetny specjalista, pełen zaangażowania z profesjonalnym podejściem do dzieci. Polecam

mgr Kamil Bizoń

Dziękuję za opinie Pani Katarzyno, cieszę się że mogłem pomóc, oraz że Państwa doświadczenie było tak pozytywne! Pozdrawiam.

A
Lokalizacja: Centrum Medycyny Profilaktycznej Konsultacja psychologiczna

Bardzo miły, uśmiechniety i kompetentny psycholog! Polecam.

mgr Kamil Bizoń

Dziękuję za miłe słowa i rekomendacje, cieszę się że mogłem pomóc. Pozdrawiam.

Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Odpowiedzi na pytania

7 odpowiedzi udzielonych przez lekarza na pytania pacjentów na ZnanyLekarz.pl

Dzień dobry

Mam problem z nerwicą natręctw. Mam stwierdzoną nerwicę natręctw od wielu lat z różnym nasileniem, ale ostatnio lekarz przepisał mi Anafranil który mam łykać. Jednak boję się przyjmowania leku (nawet go jeszcze nie wykupiłem) ponieważ po przyjęciu jakiegokolwiek leku mam natrętne myśli czy na pewno lek łyknąłem. Natręctwa dotyczą tego, że tabletka mogła mi gdzieś upaść lub że gdzieś ją położę i będzie to niebezpieczna dla dziecka, które będzie mogło ten lek podnieść. Ostatnio leki łykam w samochodzie, jednak to są leki typu Alpragen który najpierw trzymam w ustach, po to żeby się rozpuścił i dopiero łykam, następnie mam potwierdzenie że lek łyknąłem bo czuje jego smak. Z Anafranilem może być gorzej ponieważ to lek który uwalnia się długo i nie będę w stanie poczuć smaku po łyknięciu. Proszę o poradę co zrobić by przyjmować Anafranil (lekarz kazał mi łykać wieczorem więc bym musiał robić to w samochodzie, ja bym wolał łykać go jak jestem w pracy wtedy leki bym trzymał w biurze i nie bałbym się tak o dzieci).

Witam,

istnieją sposoby, które mogą pomóc w zminimalizowaniu tych obaw i ułatwieniu Ci przyjmowania leku. Pierwszym krokiem może być opracowanie rutyny związanej z przyjmowaniem leku, która daje Ci poczucie kontroli i bezpieczeństwa. Rozważ zapisywanie na kartce lub w specjalnej aplikacji momentu, w którym przyjmujesz tabletkę. Zapisując datę, godzinę i miejsce, gdzie to robisz, stworzysz sobie potwierdzenie, że lek został przyjęty. Możesz również głośno mówić: "Właśnie połknąłem tabletkę", co może pomóc w zapamiętaniu tego momentu.

Innym rozwiązaniem może być psychoterapia, szczególnie w nurcie poznawczo-behawioralnym (CBT), która jest skuteczna w leczeniu OCD. W ramach terapii można pracować nad akceptacją natrętnych myśli bez konieczności wykonywania kompulsji. Terapeuta pomoże Ci również wypracować strategie radzenia sobie z lękiem związanym z przyjmowaniem leków.

Najważniejsze jest, abyś nie rezygnował z realizacji zaleceń lekarza prowadzącego i dążył do znalezienia sposobu, który pozwoli Ci zminimalizować stres związany z OCD. Każdy krok, który podejmujesz w tym kierunku, to krok w stronę poprawy jakości życia.

Życzę Ci powodzenia i odwagi w tej drodze!

mgr Kamil Bizoń

Moje pytanie dotyczy sytuacji w której czuję się bardzo niekomfortowo. Mianowicie jestem żołnierzem zawodowym i moim marzeniem było od zawsze pojechać na misję - nie musi to być misja bojowa, może być to 6 miesięczny wyjazd w celach szkoleniowych. Bardzo kocham moją dziewczynę, jednakże usłyszałem od niej, że ludzie którzy prawdziwe kochają swoje rodziny nigdy dobrowolnie nie zgodziliby się na taką rozłąkę bo tęsknota by im nie pozwoliła na coś takiego i są ludzie którzy powiedzieli by „dobrze to jest moje marzenie ale Ty jesteś dla mnie najważniejsza i nie chce się rozdzielać na tak długi okres czasu”. Po usłyszeniu czegoś takiego zrobiło mi się bardzo przykro, bo ja wiem, że ją kocham i nie odbieram tego tak, że przez to, że chciałbym kiedyś wyjechać - raz w życiu (co nawet nie jest wiadome czy dojdzie do skutku) to znaczy, że kocham ją mniej niż tacy ludzie, którzy na taki wyjazd będąc w związkach by się nie zdecydowali. Tłumaczę jej, że ile to jest 6 miesięcy z 50 wspólnych lat, że to jest moje marzenie i nie oznacza to, że kocham ją mniej. Ona zaś tłumaczy mi ze prawdziwym obrazem jej miłości jest nieopuszczanie się na tak długi okres z własnej woli. Dodatkowo uważam, że jeżeli to jest prawdziwa czysta miłość to, moja dziewczyna chciałaby, żebym zrealizował swoje marzenie i że powinno jej to sprawić radość - tak wyobrażam sobie prawdziwą miłość. Jest mi bardzo przykro po tych słowach. Dostałem akceptację, że mogę to zrobić jednak okupioną słowami, które zacytowałem wyżej. Czuję się z tymi słowami bardzo źle, jednak nasze zdania w tym temacie są bardzo odmienne i rozmowa nie prowadzi już do niczego innego niż do zaakceptowania odmienności naszych zdań. Jednak sprawia mi bardzo duży ból, że ona może tak o mnie myśleć w taki sposób, a jej sprawia ogromny ból, że jej ukochany woli zostawić ją na 6 miesięcy i spełniać swoje marzenie niż zostać z nią. Czy mógłbym prosić o opinię odnośnie tej sytuacji?

Sytuacja, w której się Pan znalazł, jest złożona, ponieważ dotyka głębokich potrzeb i wartości zarówno Pańskich, jak i Pana Partnerki. W relacjach partnerskich kluczowe jest zrozumienie, że miłość może mieć różne formy i że obie strony mogą inaczej postrzegać swoje obowiązki i pragnienia.
W związku mogą pojawiać się różnice w postrzeganiu miłości i zaangażowania. Dla jednej osoby miłość może oznaczać silną potrzebę bliskości i ciągłej obecności, co sprawia, że perspektywa dłuższej rozłąki może być postrzegana jako zagrożenie dla relacji. Dla drugiej osoby miłość może wyrażać się we wspieraniu partnera w realizacji jego marzeń, nawet jeśli wiąże się to z czasową rozłąką/ dyskomfortem w relacji. Obie te perspektywy mają swoje uzasadnienie. Realizacja marzeń jest istotna dla poczucia spełnienia i satysfakcji życiowej. Warto, aby każda ze stron czuła się zrozumiana i akceptowana w swoich pragnieniach. Chęć realizacji własnych celów nie oznacza mniejszego uczucia wobec partnera, lecz wyraża potrzebę samorealizacji. Obawy przed rozłąką mogą wynikać z niepewności co do wpływu, jaki czasowa nieobecność może mieć na relację. Ważne jest rozważenie, jak te obawy można złagodzić, np. poprzez regularny kontakt, planowanie wspólnych działań po powrocie czy rozmowy na temat utrzymania bliskości emocjonalnej na odległość. Istotna jest otwarta komunikacja na temat uczuć, potrzeb i obaw. Zrozumienie perspektywy drugiej osoby może pomóc w złagodzeniu aktualnych napięć. Znalezienie równowagi pomiędzy realizacją własnych marzeń a zapewnieniem poczucia bezpieczeństwa w relacji, może być trudne, ale jest możliwe. Kluczowe jest, aby relacja opierała się na wzajemnym zrozumieniu i akceptacji, co pozwala przetrwać trudne momenty i zachować bliskość mimo wyzwań. Życzę wszystkiego dobrego.

mgr Kamil Bizoń
Zobacz wszystkie odpowiedzi

Wszystkie treści, w szczególności pytania i odpowiedzi, dotyczące tematyki medycznej mają charakter informacyjny i w żadnym wypadku nie mogą zastąpić diagnozy medycznej.

Najczęściej zadawane pytania