mgr Łukasz Kwiatkowski

Psychoterapeuta, Psycholog więcej

Warszawa 1 adres

Nr PWZ: 3602861

Moje doświadczenie

Psycholog. Psychoterapeuta w szkoleniu, kandydat na członka Instytutu Analizy Grupowej Rasztów.
Ukończył studia o kierunku psychologia kliniczna na wydziele psychologii Uniwesytetu SWPS. Odbył staż kliniczny na Oddziale Dziennym Kliniki Nerwic Zaburzeń Osobowości i Zaburzeń Odżywiania Instytutu Psychiatrii i Neurologii w Warszawie oraz praktykę kliniczną w II Klinice Psychiatrycznej w Szpitalu Bródnowskim.
Aktualnie prowadzi indywidualną, psychoanalityczną praktykę psychoterapeutyczną pod regularną superizją.
więcej

Adres

Psychoterapia. Łukasz Kwiatkowski.
Polna 30b, Śródmieście, Warszawa

W tym gabinecie nie można umawiać wizyt przez internet

Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)


Przyjmuję: dorosłych

Psychoterapia • 100 zł

Psychoterapia indywidualna • 100 zł

Konsultacja • 100 zł +2 więcej


Czy brakuje Ci jakichś informacji w profilu tego specjalisty?

Pokaż innych psychoterapeutów w pobliżu

Usługi i ceny

Ceny dotyczą wizyt prywatnych.

Psychoterapia

100 zł

Psychoterapia indywidualna

100 zł

Psychoterapia grupowa

100 zł

Psychoterapia uzależnień

100 zł

W jaki sposób ustalane są ceny?

Opinie pojawią się wkrótce

Napisz pierwszą opinię

Jesteś już po wizycie u mgr Łukasz Kwiatkowski? Daj znać, co myślisz. Inni pacjenci będą wdzięczni za pomoc w wyborze najlepszego specjalisty.

Dodaj swoją opinię

Odpowiedzi na pytania

2 odpowiedzi udzielonych przez lekarza na pytania pacjentów na ZnanyLekarz.pl

Mam trudności z komunikacją z matką, które jest osobą o "trudnym charakterze", a u której niedawno zdiagnozowano raka i przechodzi trudne leczenie. Z jednej strony potrzebuje wsparcia a z drugiej swoim zachowaniem krzywdzi inne osoby. Odbija się to również na mnie, bo jestem w rozdarciu, a też nie jestem typem terapeuty. Czy rozmowa z terapeutą może pomóc? Niestety jako w roli pacjenta mogę wystąpić tylko ja sam.

Poważna choroba ważnej osoby to trudna sytuacja. Myślę, że wsparcia potrzebuje również Pan – stąd Pańska wiadomość i zapytanie. Psychoterapia może pomóc poznać Panu szczegóły i charakter rozdarcia o którym Pan pisze, oraz odnaleźć się w tej nowej i trudnej sytuacji w której Pańska relacja z mamą się nagle zmieniła.

mgr Łukasz Kwiatkowski

Cierpię na nerwicę lękową. Moje pytanie jest następujące. Jakie jest ryzyko zarażenia wirusem HIV, jeżeli pewna osoba miała na palcu skaleczenie od nakrętki szklanego tymbarka i leciała z tego krew i przyłożyła tę krew do twarzy osoby, która miała rozcięcie wielkości około 2 do 3 mm na 8 mm i to rozcięcie też było świeże i leciała z niego krew. Jakie jest ryzyko, że ta osoba, która miała tę rankę na twarzy została zarażona przez tą która przyłożyła ten palec? Załóżmy że osoba z tym palcem miała na nim dużą kroplę krwi i w tym momencie przyłożyła. Czy istnieje realne zagrożenie wirusem HIV dla tej osoby która miała rozcięcie na twarzy? Czy jeśli 0,1 ml potrzebne do zarażenia to 100 mm3 to 3*7= 21 , potrzebne byłoby 4mm krwi na wysokość żeby się zarazić? Czy ta krew z tego palca mogłaby poprzez dotknięcie tego zranienia na twarzy wejść do krwiobiegu tej drugiej osoby? Jakie jest ryzyko że ta osoba która miała to rozcięcie na twarzy została zarażona? Dziękuję bardzo za odpowiedź

W toku psychoterapii można w ralacji z terapeutą próbować przyjrzeć się i poznawać przyczyny powstawania myśli związanych z dużym lękiem, takich jak te opisanych w pytaniu oraz uczyć się lepiej z takimi myślami i emocjami funkcjonować a dzięki temu zmniejszać objawy nerwicy lękowej.
Jeśli chodzi o wirus HIV to test można wykonać np. bezpłatnie i anonimowo w Punktach Konsultacyjno- Diagnostycznych (PKD).

mgr Łukasz Kwiatkowski

Wszystkie treści, w szczególności pytania i odpowiedzi, dotyczące tematyki medycznej mają charakter informacyjny i w żadnym wypadku nie mogą zastąpić diagnozy medycznej.

Najczęściej zadawane pytania