Jestem psychologiem, interwentem kryzysowym oraz psychoterapeutą poznawczo-behawioralnym (nr certyfikatu 1108), od 2016 r. członkiem Polskiego Towarzystwa Terapii Poznawczo-Behawioralnej. Ukończyłam z wyróżnieniem Szkołę Psychoterapii Poznawczo-Behawioralnej Uniwersytetu SWPS pod kierownictwem dr Agnieszki Popiel i dr Ewy Pragłowskiej.
Aktualnie pracuję m.in. w jednej z największych Jednostek Penitencjarnych w Polsce, w Poradni Psychologicznej przy NZOZ -ie, gdzie prowadzę m.in. psychoterapię w ramach refundacji NFZ, w licznych projektach unijnych skierowanych do osób borykających się z trudnościami społecznymi i psychicznymi, a także prowadzę zajęcia akademickie dla studentów psychologii Uniwersytetu SWPS oraz szkolenia dla psychologów/psychoterapeutów.
Specjalizuję się w psychoterapii osób cierpiących z powodu lęku, napadów paniki, fobii, smutku, depresji, zaburzeń okołoporodowych, natręctw, traumy, nadmiernych wymagań wobec siebie, perfekcjonizmu.
Wspieram osoby w kryzysie emocjonalnym, w sytuacjach żałoby, utraty oraz z powodu nagłych wydarzeń losowych. Pracuję z ofiarami oraz sprawcami przemocy.
Udzielam wsparcia emocjonalnego także w pozytywnych sytuacjach życiowych - chęci dokonania zmian w obszarze zawodowym oraz osobistym.
W swojej pracy przyjmuję postawę bezwarunkowej akceptacji i poszanowania Pacjenta. Kontrakt terapeutyczny opieramy na wspólnie opracowanych celach oraz konkretnych sposobach ich realizacji. W terapii koncentruję się na zasobach Pacjenta oraz ich rozwoju, co naturalnie sprzyja wsparciu w pokonywaniu trudności.
Pacjent może liczyć na moją pełną autentyczność w relacji poprzez podkreślanie jego mocnych stron oraz empatyczną konfrontację z trudnościami.
W procesie terapii przyjmuję postawę aktywnego towarzyszenia i podążania za potrzebami Pacjenta oraz identyfikowania i uczenia się jego systemu wartości w celu jak najlepszego dopasowania metod terapii do realizacji wspólnie założonych celów.
Swoją pracę poddaję regularnej superwizjii prowadzonej przez certyfikowanych superwizorów.