Moje doświadczenie

W swojej pracy stosuję przede wszystkim podejście terapeutyczne skupiające się na CBT czyli poznawczo-behawioralne, oparte na głębokim zrozumieniu związku między myślami, uczuciami i zachowaniami. Do zaburzeń i psychicznego cierpienia prowadzi nieadekwatność myślenia pacjenta, zniekształcenia poznawcze naszego umysłu, które przyczyniają się do niefunkcjonalnych zachowań i wyrabiania w sobie szkodliwych nawyków. Wspólnie z pacjentem terapeuta analizuje trudne dla niego sytuacje i poszukują sposobów na zmianę myśli, przekonań i modyfikację zachowań na bardziej adaptacyjne i niesprzyjające cierpieniu.

Całkowicie poufne, prowadzone w bezpiecznej atmosferze sesje pomagają poprawić jakość życia pacjentów, osiągać ich bliższe i dalsze cele oraz zadbać o ważne dla nich relacje. Skuteczność tego rodzaju terapii jest najlepiej udokumentowana w leczeniu wszelkiego rodzaju zaburzeń lękowych, zaburzeniach obsesyjno-kompulsywnych (OCD), depresji, zespole stresu pourazowego (PTSD), zaburzeniach odżywiania, schizofrenii czy ADHD. Stosuje się ją także w terapii par, zaburzeniach seksualnych czy wspierająco chorobie afektywnej dwubiegunowej (CHAD).

Moja psychologiczna droga rozpoczęła się studiami kwalifikacyjnymi z psychoonkologii na KUL. Niebawem rozpoczęłam kończące się certyfikatem PTTPB szkolenie z psychoterapii poznawczo-behawioralnej w Akademii Interego w Lublinie, a następnie na kierunku psychologia. Doświadczenie zawodowe zdobywałam na stażu i praktyce zawodowej w I Klinice Psychiatrii, Psychoterapii i Wczesnej Interwencji w Lublinie. Pracowałam także jako wolontariusz w Hospicjum i wolontariusz-psychoterapeuta w Klubie Samopomocy ” W sercu Miasta” w Lublinie. Jestem członkiem Polskiego Towarzystwa Psychoterapii Poznawczej i Behawioralnej. Dbając o dobro moich pacjentów, pracuję pod stałą superwizją.

Intensywnie się szkolę, biorę udział w kursach, wykładach, webinarach. Poszerzam umiejętności w oparciu o terapie: schematu, akceptacji i zaangażowania czy dialektyczno-behawioralną.

Prywatnie uwielbiam dobre kino, książki, podróże i pracę w ogródku.
więcej

Adresy (2)

Gabinet Psychoterapii Monika Górajska-Szewczyk
Opolan 56, Lublin


Środki bezpieczeństwa w tym gabinecie

Pokaż

Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)


Przyjmuję: dorosłych
500 52..... Pokaż numer


NIP

7121797969

Adres firmy

Opolan 56, Lublin

Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)


Konsultacja online • 200 zł

Psychoterapia online • 200 zł

Konsultacja Wideo - Psychoterapia indywidualna • 200 zł


Przyjmuję: dorosłych
500 52..... Pokaż numer

Sposób płatności: Przelew na konto

Zapłacisz podczas umawiania konsultacji online. Czekamy na Twoją płatność 30 minut – jeśli w tym czasie nie zostanie zrealizowana, będziemy musieli odwołać Twoją rezerwację.

Opłata za konsultację trafia bezpośrednio do specjalisty, który jest również odpowiedzialny za ustalenie swojej polityki odwołań i zwrotów.

W przypadku problemów z płatnościami skontaktuj się z serwisem ZnanyLekarz.

Pamiętaj, że ZnanyLekarz nie pobiera żadnych dodatkowych opłat za umówienie wizyty i nie przetwarza płatności w imieniu specjalisty.


Najpóźniej 30 minut przed wizytą dostaniesz SMS oraz e-mail z linkiem do konsultacji online. Połączysz się z telefonu lub komputera.


Przygotuj się 10 minut przed konsultacją. Upewnij się, że Twój telefon lub komputer jest naładowany. W przypadku wideokonsultacji sprawdź połączenie internetowe oraz ustawienia mikrofonu i kamery. Możesz również przygotować swoją dokumentację medyczną (np. wyniki badań).


NIP

7121797969

Adres firmy

Opolan 56, Lublin

Usługi i ceny

Ceny dotyczą wizyt prywatnych.

Konsultacja online

200 zł

Konsultacja psychoterapeutyczna

200 zł

Psychoterapia indywidualna

200 zł

Psychoterapia online

200 zł

Konsultacja Wideo - Psychoterapia indywidualna

200 zł

+ 1 usługa

W jaki sposób ustalane są ceny?

Opinie pojawią się wkrótce

Napisz pierwszą opinię

Jesteś już po wizycie u mgr Monika Górajska-Szewczyk? Daj znać, co myślisz. Inni pacjenci będą wdzięczni za pomoc w wyborze najlepszego specjalisty.

Dodaj swoją opinię

Najczęściej zadawane pytania