Moje doświadczenie

Neuropsycholożka, neurokognitywistka, wieloletnia stypendystka MNiSW i laureatka konkursu Diamentowy Grant (2015) MNiSW.

Absolwentka Neurokognitywistyki i Neuropsychologii Klinicznej w ujęciu praktycznym Uniwersytetu SWPS, była doktorantka Interdyscyplinarnych Studiów Doktoranckich Uniwersytetu SWPS (2016 – 2018).

Wieloletnia przewodnicząca Koła Neuronauki SWPS i organizatorka Dnia Mózgu na Uniwersytecie SWPS w Warszawie, w ramach Światowego Tygodnia Mózgu.

Doświadczenie zawodowe zdobywała między innymi w: Instytucie Biologii Doświadczalnej im. M. Nenckiego PAN oraz w Laboratory for Clinical Neuroscience, Centre for Biomedical Technology w Madrycie.

W latach 2016 – 2018, prowadziła zajęcia z neuropsychologii i metod neuroobrazowania oraz autorskiego konserwatorium „Mózg Emocjonalny – perspektywa Neuropsychologii” na Uniwersytecie Kardynała Stefana Wyszyńskiego UKSW i Uniwersytecie SWPS w Warszawie.

W swojej pracy naukowej szczególnie interesowała się neurobiologicznym podłożem procesów emocjonalnych. Szukała odpowiedzi na pytanie: Jaka jest rola temperamentu i różnic indywidualnych w przetwarzaniu bodźców afektywnych w oparciu o zaawansowane techniki neuroobrazowania?

Aby odpowiedzieć na to pytanie stworzyła nowatorskie narzędzie badawcze, które do tej pory nie było stosowane do badań nad temperamentem i różnicami indywidualnymi – czyli Bazę Filmów Emocjonalnych. Połączenie klasycznych metod badawczych (kwestionariusze psychologiczne) z zaawansowanymi technikami neuroobrazowania, stanowiło klucz jej pracy naukowej, które umożliwiało bliższe poznanie neuronalnego podłoża cech temperamentalnych oraz roli temperamentu w przetwarzaniu informacji emocjonalnej.

W ostatnich latach z pasją zgłębia wiedzę na temat wpływu traumy na mózg, umysł i ciało.

Obecnie realizuje studia podyplomowe na kierunku Psychotraumatologia na Uniwersytecie SWPS oraz bierze udział w licznych szkoleniach oraz warsztatach w temacie metod leczenia skutków przeżycia doświadczeń traumatycznych i chronicznego stresu.

W Instytucie BezStresu zajmuje się m.in:

- diagnozą i terapią neuropsychologiczną (diagnoza zaburzeń neurorozwojowych, w tym ADHD, Spektrum Autyzmu, diagnoza zaburzeń funkcji poznawczych, zaburzenia neurologiczne, demencja, choroby neurodegeneracyjne - demencja, choroba Alzheimera)
- Terapią neuropsychologiczną metodami EEG Neurobiofeedback i Przezczaszkowej Stymulacji Mózgu (tDCS)
- Wsparciem osób z ADHD i neuroróżnorodnością prowadząc psychoedukację
- Wsparciem psychologicznym, konsultacje psychologiczne

Pracuje z dziećmi, młodzieżą i dorosłymi.

Uznając zasady etyczne swojego zawodu korzysta z superwizji indywidualnych i grupowych.

Wybrane umiejętności:
- diagnoza i terapia neuropsychologiczna (zaburzenia pamięci, koncentracji, pourazowa, funkcji poznawczych, demencji)
- diagnoza ADHD
- psychologiczna diagnoza różnicowa
- neuropsychologia kliniczna
- psychologia
- badania naukowe, neuronauka
- Przezczaszkowa Stymulacja Mózgu (tDCS)
więcej

Adres

Instytut BezStresu
Zamenhofa 5, Śródmieście, Warszawa

W tym gabinecie nie można umawiać wizyt przez internet

Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)


Przyjmuję: dorosłych, dzieci w każdym wieku

Czy brakuje Ci jakichś informacji w profilu tego specjalisty?

Pokaż innych psychologów w pobliżu

Usługi i ceny

Ceny dotyczą wizyt prywatnych.

Popularne usługi

Konsultacja psychologiczna


Konsultacja psychologiczna (pierwsza wizyta)

Pozostałe usługi


Zamenhofa 5, Warszawa

Darmowa usługa

Instytut BezStresu



Zamenhofa 5, Warszawa

Darmowa usługa

Instytut BezStresu



Zamenhofa 5, Warszawa

Darmowa usługa

Instytut BezStresu



Zamenhofa 5, Warszawa

Darmowa usługa

Instytut BezStresu



Zamenhofa 5, Warszawa

Darmowa usługa

Instytut BezStresu



Zamenhofa 5, Warszawa

Darmowa usługa

Instytut BezStresu



Zamenhofa 5, Warszawa

Darmowa usługa

Instytut BezStresu

Za ceny i informacje związane z cenami odpowiadają specjaliści lub placówki. ZnanyLekarz nie ma wpływu na ceny i nie odpowiada za ich określanie.

1 opinia pacjenta

Ogólna ocena

Trzymamy rękę na pulsie Sprawdzamy wszystkie opinie. Specjaliści nie mogą płacić za modyfikowanie lub usuwanie opinii. Dowiedz się więcej
B
Lokalizacja: Instytut BezStresu konsultacja psychologiczna (pierwsza wizyta)

Genialny specjalista z ogromną wiedzą, wyczuciem i stawiający trafne diagnozy. Każdego traktuje indywidualnie i nie działa szablonowo. Wychwytuje różne rzeczy i patrzy szeroko.
Jest przesympatyczną osobą, przy której można poczuć się swobodnie. Czas diagnozy z nią to czysta przyjemność, gdzie wywiad toczy się w przyjaznej atmosferze i pacjent nie ma poczucia, że jest odpytywany i obserwowany.
Skierowanie do Pani Pameli dostałam od mojego lekarza. Dzięki niej oraz jej trafnej diagnozie po wielu latach cierpienia i łez odkryto ciągłą przyczynę braku siły, zmęczenia i depresji. Poleciła też innych specjalistów, którzy mi pomagają wrócić do zdrowia. Życie w końcu przestało być udręką i koszmarem!
Z całego serca polecam Panią Pamelę jako neuropsychologa i specjalistę od ADHD. Żałuję, że Pani Pamela ma tak mało opinii, bo to specjalista z najwyższej półki!!!

Pani Pamelo - DZIĘKUJĘ!

Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Najczęściej zadawane pytania