O nas
O nas
Więcej szczegółów
NIP
7543225511Usługi
Specjaliści
Adres
Medin Klinika Diagnostyka
ul. Częstochowska 54, OpolePokaż dane kontaktowe
Medin Klinika Diagnostyka
ul. Częstochowska 54, OpoleLinki
Opinie o specjalistach (1)
Ogólna ocena
Sortuj opinie według
Marta
Rodzaje weryfikacji
Weryfikujemy autentyczność wszystkich opinii, aby upewnić się, że pochodzą one od pacjentów, którzy odwiedzili specjalistę lub klinikę. Dlatego oprócz standardowych kontroli wprowadziliśmy 3 dodatkowe poziomy weryfikacji:
Numer telefonu zweryfikowany
Pacjenci, którzy zweryfikowali swój numer telefonu za pomocą kodu SMS.
Weryfikacja wizyty
Pacjenci, którzy umówili wizytę u tego specjalisty i potwierdzili swój numer telefonu za pomocą kodu SMS.
Weryfikacja płatności i telefonu
Pacjenci, którzy umówili wizytę, dokonali płatności za pośrednictwem ZnanyLekarz oraz potwierdzili swój numer telefonu za pomocą kodu SMS. Wiarygodność tych opinii jest szczególnie wysoka.
Obsługa bardzo miła. Czułam, że jestem w dobrych rękach. Pani aneztezjolog i Pan piel. anestezjologiczny cudowni. Gastroskopia pod narkozą odbyła się dla mnie bardzo komfortowo. Polecam.
Pytania do placówki
Jakie udogodnienia oferujecie pacjentom?
Naszym Pacjentom oferujemy:
- dysponujemy dużym i bezpłatnym parkingiem
- dla Pacjentów i osób towarzyszących proponujemy prasę, WiFi
- w poczekalni znajdują się dystrybutory z ciepłą oraz zimną wodą
- relaksacyjna muzyka w tle
- kącik dla dzieci
Czy pacjenci z klaustrofobią mogą czuć się bezpiecznie w placówce?
Od samego początku naszym założeniem było stworzenie kliniki medycznej, w której świadczyć będziemy profesjonalne usługi medyczne równe światowym standardom, pracując na najwyższej jakości sprzęcie w przyjaznym i przede wszystkim przyjemnym otoczeniu. Nie bez powodu „u nas poczujesz się jak w domu”, stworzyliśmy miejsce przyjazne Tobie i Twojej rodzinie. Przyjdź do nas i poznaj nową jakość i nowoczesne podejście do Pacjenta.
Czy sprzęty diagnostyczne są przygotowane dla osób z otyłością?
Jedną z naszych specjalizacji jest Bariatria. Przeprowadzamy zabiegowe leczenie otyłości. Jesteśmy otwarci i przygotowani do przyjmowania Pacjentów z otyłością. Zarówno sprzęt jak i wygodne, komfortowe łóżka w naszych pokojach wybudzeń są dostosowane do osób z otyłością.
Czy oferujecie pacjentom możliwość przeprowadzenia badania pod narkozą lub ze środkiem uspokajającym?
Oferujemy naszym Pacjentom znieczulenie ogólne. Podczas znieczulenia nad jego prawidłowym przebiegiem czuwa anestezjolog i pielęgniarka anestezjologiczna. Stale monitorujemy podstawowe funkcje życiowe.
Jakie środki ostrożności stosujecie ze względu na obecność COVID-19?
Przy wejściu do kliniki stoi automatyczny podajnik płynu do dezynfekcji rąk dla pacjentów. Udostępniamy również maseczki dla naszych Pacjentów w przypadku gdyby Pacjent z jakiegoś powodu zapomniał o zakrywaniu ust i nosa. Pacjenci wypełniają ankiety epidemiologiczne przed przyjęciem na wizytę. Po zakończeniu pracy klinika jest codziennie dezynfekowana.
W co wyposażona jest pracownia?
Pracownia endoskopowa wyposażona jest w sprzęt:
- nowoczesny aparat Fuji Seria EG-720R z obrazowaniem HD
- bezpieczeństwo pacjentów w czasie zabiegów zwiększa dodatkowo to, że Pracownia Endoskopowa dysponuje tzw. bimerem argonowym
- nowoczesna myjnia do endoskopów, gwarantuje pełne bezpieczeństwo wykonywanych badań i zapobiega zakażeniom bakteryjnym, grzybiczym, wirusowym
- wszystkie akcesoria endoskopowe są jednorazowe
- przyrządy do monitorowania parametrów życiowych
Jakie metody płatności przyjmujecie?
Akceptujemy płatność kartą lub gotówką. Umożliwiamy rozłożenie płatności na raty poprzez współpracę z firmą MediRaty.
Co wyróżnia Was od innych placówek diagnostycznych?
Naszym priorytetem jest zapewnienie pacjentom wysokiej jakość leczenia przy zachowaniu najwyższych standardów bezpieczeństwa i zastosowaniu najnowszych osiągnięć technologicznych. Po zabiegach, Pacjenci odpoczywają w komfortowych prywatnych pokojach, urządzonych ze staranną precyzją i dbałością o szczegóły. W pokoju wybudzeń przebywać wraz z Pacjentem mogą również najbliższe osoby, z myślą o nich wstawiliśmy wygodne kanapy. To wszystko w połączeniu z innowacyjnymi metodami medycznymi, nowoczesnym sprzętem i technologią stosowaną podczas zabiegu zapewnia Pacjentowi najwyższą jakość leczenia.
Chcemy odczarować polską medycynę, dlatego nadajemy jej zupełnie nową jakość. Sercem naszej kliniki jest starannie dobrany zespół lekarzy, w naszej branży liczy się pasja. Do każdego pacjenta podchodzimy indywidualnie. Dbamy o Twój komfort i spokój. Medin Klinika to przede wszystkim światowej klasy sprzęt. Tego nie da się zastąpić.
W jaki sposób pacjent otrzymuje wyniki?
Dotyczy badań endoskopowych:
Bezpośrednio po zabiegu, Pacjent otrzymuje od lekarza opis badania wraz ze zdjęciami.
Oczekiwanie na WYNIK BADANIA HISTOPATOLOGICZNEGO może trwać około 3 tygodni. Wyniki odbieramy osobiście lub przez osobę upoważnioną w rejestracji Medin Klinika.
Czy Wasza placówka jest dostosowana do przyjmowania pacjentów z niepełnosprawnościami?
Funkcjonalność dla wszystkich. Chcemy, aby każdy czuł się u nas komfortowo. Przestrzeń Kliniki jest dostosowana do potrzeb osób niepełnosprawnych. Posiadamy podjazd dla osób niepełnosprawnych, windę, przystosowaną łazienkę oraz wydzielone miejsca parkingowe.
Jaki zespół specjalistów pracuje u Was w placówce przy badaniach obrazowych?
- lek. Mariola Chrzonszcz-Łukowska gastroenterolog, specjalista chorób wewnętrznych
- dr. n. med. Luay Al.-Quadi anestezjolog, specjalista intensywnej terapii
- dr n. med Dariusz Sokołowski chirurg ogólny, chirurg naczyniowy
- lek. Ewa Armata - Matkowska anestezjolog
- Zespół pielęgniarek endoskopowych oraz pielęgniarek i pielęgniarzy anestezjologicznych.
Czy opis badania ma wpływ na ostateczną cenę?
Opis badania nie ma wpływu na cenę.
Jak się przygotować do badania Endoskopia?
GASTROSKOPIA:
zaplanowana w godzinach porannych – zalecenia:
• wieczorem około godziny 18 00 w przeddzień badania spożyć lekką kolację
• w dniu badania pozostać na czczo nie spożywać posiłków i nie pić płynów
• nie zażywać przed badaniem na stale zleconych leków
• nie ma konieczności do badania diagnostycznego odstawiania leków przeciwpłytkowych i przeciwzakrzepowych ( w przypadku heparyn pomijamy poranną dawkę )
• wskazane odstawienie leków z grupy inhibitorów pompy protonowej co najmniej na tydzień przed planowanym badaniem celem uwiarygodnienia badania na Helicobacter pylori
• planowa gastroskopia niewskazana w przypadku czynnej infekcji dróg oddechowych lub niedawno przebytej.
• do gastroskopii w znieczuleniu konieczna obecność osoby towarzyszącej oraz wskazane wykonanie badań laboratoryjnych – morfologia jonogram, a przypadku zażywania leków przeciwpłytkowych lub przeciwkrzepliwych dodatkowo APTT i INR (patrz plik -znieczulenie)
Zaplanowana w godzinach popołudniowych - zalecenia:
• w dniu badania w godzinach porannych spożyć lekkie śniadanie oraz zażyć poranną dawkę na stałe zleconych leków, zwłaszcza kariologicznych (unikać produktów nabiałowych)
• 4-5 godzin przed planowanym badaniem nie spożywać już posiłków i nie pić płynów, nie zażywać leków
• nie ma konieczności do badania diagnostycznego odstawiania leków przeciwpłytkowych i przeciwzakrzepowych ( w przypadku heparyn pomijamy poranną dawkę )
• wskazane odstawienie leków z grupy inhibitorów pompy protonowej co najmniej na tydzień przed planowanym badaniem celem uwiarygodnienia testu na Helicobacter pylori
• planowa gastroskopia niewskazana w przypadku czynnej infekcji dróg oddechowych lub niedawno przebytej.
• do gastroskopii w znieczuleniu konieczna obecność osoby towarzyszącej oraz wskazane wykonanie badań laboratoryjnych – morfologia jonogram, a przypadku zażywania leków przeciwpłytkowych lub przeciwkrzepliwych dodatkowo APTT i INR (patrz plik -znieczulenie).
KOLONOSKOPIA
W godzinach porannych lub dopołudniowych (przygotowanie jedno lub dwuetapowe):
• Konieczne jest zażycie preparatu dedykowanego kolonoskopii mającego na celu oczyszczenie jelita np. Moviprep, Citrafleet, Clensia-prepraty dostępne są na receptę -należy przygotować się zgodnie z dołączoną do preparatu instrukcją.
• Kolonoskopia w godzinach porannych wymaga wypicia preparatu w dniu poprzedzającym badanie. Przykład: preparat Moviprep – rozpuszczamy zgodnie z dołączoną do preparatu instrukcją otrzymując 2 litry roztworu, przygotowanie rozpoczynamy o godz. 18.00 pijąc na przemian do godziny 22.00 litr przygotowanego roztworu preparatu, litr wody łącznie wypijamy 4 litry płynów ( 1l roztworu 1lwody 1lroztworu 1l wody) na badanie przychodzimy n czczo!
• Kolonoskopia w godzinach dopołudniowych – zaleca się wypicie piewszej dawki roztworu prepatratu w dniu poprzedzającym badanie drugiej wcześnie rano pamiętając, iż w przypadku badania w znieczuleniu picie płynów należy zakończyć co najmniej na 4-godziny przed planowanym badaniem, na badanie przychodzimy na czczo
• Przygotowując się do badania obowiązuje dieta ubogobłonnikowa-płynna -bezresztkowa: pijemy wodę herbatę, soki bezmiąższowe, dozwolone są czyste buliony, kisiele, galaretki, nie należy spożywać produktów w kolorze czerwonym, oraz mlecznych
• Na 5 dni przed badaniem odstawić produkty zawierające ziarna
• Do diagnostycznej kolonoskopii nie ma konieczności odstawienia leków p/krzepliwych i przeciwpłytkowych, w przypadku stosowania iniekcji heparyn (np.Clexane, Fraxiparine) należy pominąć poranną dawkę, w przypadku gdy istnieje duże prawdopodobieństwo możliwości polikpektomii proszę profilaktykę przeciwzakrzepową omówić z lekarzem POZ lub lekarzem kierującym.
• W dniu badania koniecznie zażyć leki kardiologiczne np. na nadciśnienie tętnicze.
• Pacjenci z cukrzycą muszą pamiętać o modyfikacji dawki doustnej leku i dawki insuliny.
• Wywiad alergiczny jest istotny zwłaszcza w przypadku opcji badania w znieczuleniu
• Pacjenci stosujący preparaty zawierające żelazo powinni je odstawić na 7 dni przed kolonoskopią
• W przypadku badania w znieczuleniu konieczna jest obecność osoby towarzyszącej oraz wykonanie badań dodatkowych: morfologia, jonogram, w przypadku stosowania profilaktyki p/zakrzepowej również APTT i INR a w przpadku cukrzycy wynik poziomu glukozy.
Przykład przygotowania prep. Movi prep.
◦ preparat rozpuszczamy zgodnie z załączoną do preparatu instrukcją otrzymując 2 litry roztworu, pijemy na przemian litr preparatu litr płynu obojętnego-klarownego cały preparat najlepiej spożyć w ciągu 4 godzin
Przykład przygotowania prep. Prep. Clensia.
◦ pijemy litr roztworu (szklanka co 5-20min) na przemian z dwoma szklankami – 0.5l płynu klarownego – dwa takie cykle w odstępach czasowych zgodnie z załączoną instrukcją
W godzinach popołudniowych – ( Przygotowanie jedno lub dwuetapowe ):
Konieczne jest zażycie preparatu dedykowanego kolonoskopii mającego na celu oczyszczenie jelita np. Moviprep, Citrafleet, Clensia-prepraty dostępne są na receptę -należy przygotować się zgodnie z dołączoną do preparatu instrukcją.
Przygotowania dwuetapowe z zastosowaniem dawki podzielonej : 1 dawka roztworu preparatu + woda wieczorem np. godz.19 00 w dniu poprzedzającym badanie, druga dawka roztworu preparatu + woda na 6 godzin przed planowanym badaniem , płyny pijemy zgodnie z instrukcją dołączoną do preparatu ,pamiętając o zaleceniach w przypadku badania w znieczuleniu ( picie płynów należy zakończyć co najmniej na 4 godziny przed badaniem)
Przygotowanie jednoetapowe – wypicie roztworu preparatu np. Moviprep – 2litry i wody -2 litry w ciągu 4 godzin w dniu badania -na przemian :1l roztworu preparatu -1l wody 1l roztworu preparatu 1 l wody -zachowując odstęp czasowy od momentu zakończenia picia płynów do planowanego badania zgodnie z załączoną do wybranego preparatu instrukcją.
W przypadku badania w znieczuleniu odstęp czasowy nie może być mniejszy niż 4 godziny
• przygotowując się do badania obowiązuje dieta ubogobłonnikowa-płynna-bezresztkowa: pijemy wodę herbatę, soki bezmiąższowe, dozwolone są czyste buliony, kisiele, galaretki, nie należy spożywać produktów w kolorze czerwonym, oraz mlecznych
• na 5 dni przed badaniem odstawić produkty zawierające ziarna
• do diagnostycznej kolonoskopii nie ma konieczności odstawienia leków p/krzepliwych i przeciwpłytkowych, w przypadku stosowania iniekcji heparyn (np.Clexane , Fraxiparine); pominąć poranną dawkę, przypadku gdy istnieje duże prawdopodobieństwo możliwości polikpektomii proszę profilaktykę przeciwzakrzepową omówić z lekarzem POZ lub lekarzem kierującym
• w dniu badania koniecznie zażyć leki kardiologiczne np. na nadciśnienie tętnicze.
• pacjenci z cukrzycą muszą pamiętać o modyfikacji dawki doustnej leku i dawki insuliny.
• wywiad alergiczny jest istotny zwłaszcza w przypadku opcji badania w znieczuleniu.
• pacjenci stosujący preparaty zawierające żelazo powinni je odstawić na 7 dni przed kolonoskopią.
• w przypadku badania w znieczuleniu konieczna jest obecność osoby towarzyszącej oraz wykonanie badań dodatkowych: morfologia, jonogram, w przypadku stosowania profilaktyki p/zakrzepowej również APTT i INR a w przypadku cukrzycy wynik poziomu glukozy.
Przykład przygotowania prep. Movi prep
◦ preparat rozpuszczamy zgodnie z załączoną do preparatu instrukcją otrzymując 2 litry roztworu, pijemy na przemian litr preparatu litr płynu obojętnego-klarownego cały preparat najlepiej spożyć w ciągu 4 godzin.
Przykład przygotowania prep. prep Clensia
◦ pijemy litr roztworu (szklanka co 5-20min) na przemian z dwoma szklankami – 0.5l płynu klarownego – dwa takie cykle w odstępach czasowych zgodnie z załączoną instrukcją.
Najczęściej zadawane pytania
-
Porady z jakiego zakresu oferuje Medin Klinika Diagnostyka, Opole?Medin Klinika Diagnostyka, Opole dysponuje dużym zespołem o następujących zakresach porad: chirurgia, diagnostyka, ultrasonografia.
-
Jakie usługi oferuje Medin Klinika Diagnostyka?Oferta Medin Klinika Diagnostyka obejmuje 8 usług. Poniżej wybrane usługi świadczone przez zespół tej placówki: kolonoskopia, Cefalometria, RTG pantomogram, RTG zęba, Komplet ortodontyczny (pantomogram i cefalometria), Tomografia wycinka łuku, Tomografia zatok, USG Doppler tętnic kończyn dolnych/górnych.
-
Czy Medin Klinika Diagnostyka oferuje wizyty online, bez potrzeby odwiedzenia placówki?Nie, Medin Klinika Diagnostyka obecnie nie oferuje konsultacji online.
-
Jak mogę umówić wizytę w Medin Klinika Diagnostyka?Medin Klinika Diagnostyka ma zawsze aktualny kalendarz na ZnanyLekarz. Wystarczy, że wybierzesz termin, który najbardziej Ci odpowiada. Umówienie wizyty jest darmowe, a przed wizytą otrzymasz przypomnienie.
-
Kiedy mogę skonsultować się w Medin Klinika Diagnostyka?Medin Klinika Diagnostyka może mieć dostępne terminy w tym lub w nadchodzącym tygodniu. Terminy, które widzisz w kalendarzu są dostępne, ponieważ aktualizujemy go na bieżąco. Jeśli pierwszy dostępny termin Ci nie odpowiada, sprawdź następny. Rezerwacja terminu jest natychmiastowa, bez dodatkowych opłat.
-
Medin Klinika Diagnostyka: co mówią pacjenci i pacjentki?Jak na razie 1 osób zostawiło swoją opinię. Medin Klinika Diagnostyka ma średnią ocen 5 (na 5 gwiazdek). Opowiedz nam o swoim doświadczeniu: Kliknij tutaj – inni pacjenci i pacjentki będą Ci wdzięczni!
-
Gdzie jest Medin Klinika Diagnostyka?Adres placówki Medin Klinika Diagnostyka to ul. Częstochowska 54 Opole.
Stomatologia centra medyczne w Opolu
Interna centra medyczne w Opolu
Ginekologia centra medyczne w Opolu
Ortopedia centra medyczne w Opolu
Psychologia centra medyczne w Opolu
Pediatria centra medyczne w Opolu
Neurologia centra medyczne w Opolu
Fizjoterapia centra medyczne w Opolu
Laryngologia centra medyczne w Opolu
Diagnostyka centra medyczne w Opolu
Medycyna rodzinna centra medyczne w Opolu
Kardiologia centra medyczne w Opolu
Radiologia centra medyczne w Opolu
Psychoterapia centra medyczne w Opolu
Anestezjologia centra medyczne w Opolu
Pulmonologia centra medyczne w Opolu
Dietetyka centra medyczne w Opolu
Medycyna estetyczna centra medyczne w Opolu
Gastrologia centra medyczne w Opolu
Okulistyka centra medyczne w Opolu
Więcej (15)