Jestem 63 letnią kobietą, moje niepokojące wyniki morfologii to: erytrocyty -3.88, MCV -100.00, MCH-

1 odpowiedzi
Jestem 63 letnią kobietą, moje niepokojące wyniki morfologii to: erytrocyty -3.88, MCV -100.00, MCH- 33.00. Zrobiłam również TSH - 0.937, fT3 -5.30, FT4 -15.33, żelazo 151. Jestem zaniepokojona ponieważ od kilku miesięcy bardzo wypadają mi włosy, a najwięcej przy ich myciu. Od kilku lat zdiagnozowane i leczone zapalenie śluzówki żołądka i bakterii helicobacter pylori/bakteria ciągle jest.
Jestem ciągle zmęczona i senna, przy tym nerwowa, bolą mnie stawy, mam piekący z nalotem język. Proszę o poradę co robić.
Szanowna Pani, z informacji podanych przez Panią wynika, że Pani organizmowi potrzebny jest remont generalny, oczyszczenie, uzupełnienie niedoborów witaminowych, mineralnych i aminokwasowych. Potrzeba zwrócić uwagę na regenerację śluzówki żołądka. Właśnie z braku remontu generalnego wynika zmęczenie, senność, nerwowość w zachowaniu, ból stawów i nalot na języku. Mogę Pani pomóc w tym remoncie generalnym. Można do mnie pisać na: boguslaw.bienias(at)gmail.com Można także dzwonić, telefon na: klinikazdrowienia.pl
Pozdrawiam,
Bogusław Bienias