Adresy (2)

Poradnia Merkury-Wenus
Dąbrowskiego 82g/28, Mokotów, Warszawa

W tym gabinecie nie można umawiać wizyt przez internet

Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)


Czy brakuje Ci jakichś informacji w profilu tego specjalisty?

Pokaż innych psychologów w pobliżu

Poradnia Merkury-Wenus

W tym gabinecie nie można umawiać wizyt przez internet

Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)


Konsultacja psychologiczna (opis) • 160 zł

Interwencja kryzysowa (opis) • 160 zł

Konsultacja online (opis) • 160 zł +1 więcej

Konsultacja online (opis) • 160 zł


Przygotuj się 10 minut przed konsultacją. Upewnij się, że Twój telefon lub komputer jest naładowany. W przypadku wideokonsultacji sprawdź połączenie internetowe oraz ustawienia mikrofonu i kamery. Możesz również przygotować swoją dokumentację medyczną (np. wyniki badań).


Usługi i ceny

Ceny dotyczą wizyt prywatnych.

Popularne usługi

Konsultacja psychologiczna

Pozostałe usługi


Dąbrowskiego 82g/28, Warszawa

160 zł

Poradnia Merkury-Wenus

Konsultacja trwa 50 minut


160 zł

Poradnia Merkury-Wenus

Konsultacja trwa 50 minut.



Dąbrowskiego 82g/28, Warszawa

160 zł

Poradnia Merkury-Wenus

Konsultacja trwa 50 minut.


160 zł

Poradnia Merkury-Wenus

Konsultacja trwa 50 minut


160 zł

Poradnia Merkury-Wenus

Konsultacja trwa 50 minut.



Dąbrowskiego 82g/28, Warszawa

160 zł

Poradnia Merkury-Wenus

Terapia trwa 50 minut.

Za ceny i informacje związane z cenami odpowiadają specjaliści lub placówki. ZnanyLekarz nie ma wpływu na ceny i nie odpowiada za ich określanie.

Moje doświadczenie

Z wykształcenia jestem psychologiem i psychoterapeutką uzależnienień w procesie certyfikacji. Obecnie pracuję w Ośrodku Rehabilitacji Uzależnień i Podwójnej Diagnozy dla młodzieży w Otwocku, gdzie zajmuję się psychoterapią indywidualną i grupową oraz diagnozą psychologiczną.
Posiadam doświadczenie w przeprowadzaniu interwencji kryzysowej, które zdobywałam pracując m.in. w Centrum wsparcia dla osób w stanie kryzysu psychicznego, Całodobowej linii wsparcia dla dzieci i młodzieży, a także udzielając wsparcia psychologicznego podczas konferencji organizowanych przez Polskie Towarzystwo Suicydologiczne „Życie warte jest rozmowy".

Ukończyłam szkołę trenerską, która uprawnia do starania się o rekomendację trenera II stopnia Polskiego Towarzystwa Psychologicznego. Posiadam doświadczenie w prowadzeniu warsztatów i grup rozwojowych.

Ukończyłam 8-tygodniowy kurs Mindfulness Based Stress Reduction, a podejście oparte na uważności i współczuciu jest mi bardzo bliskie. W kręgu moich zainteresowań znajduje się również holistyczne podejście do zdrowia, psychosomatyka, neurobiologia i ajurweda. Inspiruje mnie nurt psychoterapii przez ciało i znajduje on odzwierciedlenie w mojej pracy terapeutycznej podczas zgłębiania powiązań pomiędzy emocjami, duchem i ciałem.
więcej

Opinie pojawią się wkrótce

Napisz pierwszą opinię

Jesteś już po wizycie u mgr Weronika Żłobicka? Daj znać, co myślisz. Inni pacjenci będą wdzięczni za pomoc w wyborze najlepszego specjalisty.

Dodaj swoją opinię

Odpowiedzi na pytania

7 odpowiedzi udzielonych przez lekarza na pytania pacjentów na ZnanyLekarz.pl

Niskoreaktywność emocjonalna oraz despotyczność są traktowane jako cechy osobowości męskiej stereotypowej. Jak ktoś tych cech męskich nie ma a tęskni za nimi czy moze przeprowadzic sobie jakas symboliczna zalobe utraty tych cech ktore sie przydaja w zyciu a ktorych brak?

Nasuwa mi się pytanie jaką funkcję miałoby pełnić przeprowadzenie tej "żałoby". Wyobrażam sobie, że mogłoby to oznaczać zbadanie takich obszarów jak np. Skąd we mnie tęsknota za byciem osobą zimną, zdystansowaną, dominującą? W jakich obszarach w moim życiu czuję za dużo i być może mnie to przerasta? Jak idzie mi stawianie granic? Czy jestem w kontakcie że swoimi potrzebami?

Pozdrawiam serdecznie.

mgr Weronika Żłobicka

Witam Państwa,
mam pytanie - dlaczego sama psychodukacja i świadomość problemów psychiatrycznych (gł.zaburzenia depresyjne, lękowe) jest niewystarczająca (nie pytam o psychoterapię i farmakloterapię,która też niewiele wnosi)? Proszę bardzo tylko nie pisać (od góry mi znane), że zależy od chęci pacjenta, modyfikacji leków, zmiany terapeuty, itp. chodzi o to, że niewiele daje także z tych rzeczy; w niektórych krajach nawet kwalifikują chorych na depresyjność do eutanazji - oczywiście nie jest to mój światopogląd, a portal tu do ocen moralnych...)

Psychoedukacja jest niewystarczajca, gdyż sama wiedza nie prowadzi do zmiany. Dobrze obrazuje to fakt, że wiele osób wie na czym polega zdrowe odżywianie i wie o tym, jak ważne jest to dla ich zdrowia, a mimo wszystko wieczorami jedzą chipsy i popijają cole przed telewizorem. Zmiana jest o doświadczeniu. O wierze, nadziei, poczuciu sprawczości. Najbardziej rekomendowaną obecnie metodą leczenia zaburzeń psychicznych jest połączenie farmakoterapii i psychoterapii. Pierwsze ma za zadanie ustabilizować biochemię w mózgu i dzięki temu ustabilizować nastrój, zaś psychoterapia jest właśnie o doświadczaniu i budowaniu potencjału do podejmowania kroków prowadzących do zmiany.

mgr Weronika Żłobicka
Zobacz wszystkie odpowiedzi

Wszystkie treści, w szczególności pytania i odpowiedzi, dotyczące tematyki medycznej mają charakter informacyjny i w żadnym wypadku nie mogą zastąpić diagnozy medycznej.

Najczęściej zadawane pytania