Logo
mgr Agnieszka Mądry

Starowiślna 26/14, 30-032 Kraków

Jeśli doświadczasz:
- kryzysu,
- stresu, napięcia, lęku, bezsenności,
- przeżywasz stan obniżonego nastroju, depresji,
- masz trudności w relacjach,
- odczuwasz obniżone poczucie własnej wartości,
- przeżywasz żałobę, stratę, rozstanie,
- dotknęły Cię choroby psychosomatyczne,
- uzależniłeś się od środków psychoaktywnych lub czynności behawioralnych,
- funkcjonujesz w rodzinie z problemem alkoholowym (DDA, współuzależnienie),
zapraszam na konsultację.

Dowiedz się więcej

16/09/2024

Moje doświadczenie

Jestem psychologiem, terapeutą uzależnień. Od 20 lat pracuję z ludźmi i pomagam im układać sobie w głowie, a w efekcie w życiu. Uważam, że każdy człowiek dąży do tego żeby być szczęśliwym i szuka w życiu sensu, spełnienia i satysfakcji.
Nie każdy wyniósł z domu rodzinnego poczucie wartości, pewności siebie, czy umiejętność radzenia sobie z trudnościami w życiu. A czasem te trudności bywają ponad siły. W takim przypadku przydaje się terapeuta – osoba z zewnątrz, która jak lustro odbija to, czego nie widzimy w sobie, pomaga odkryć jak ominąć mur, jakie mamy zasoby.
Jeśli doświadczasz:
- kryzysu,
- stresu, napięcia, lęku, bezsenności,
- przeżywasz stan obniżonego nastroju, depresji,
- masz trudności w relacjach,
- odczuwasz obniżone poczucie własnej wartości,
- przeżywasz żałobę, stratę, rozstanie,
- dotknęły Cię choroby psychosomatyczne,
- uzależniłeś się od alkoholu, leków lub czynności behawioralnych,
- funkcjonujesz w rodzinie z problemem alkoholowym (DDA, współuzależnienie),
zapraszam na konsultację.

Doświadczenie jako psycholog i terapeuta uzależnień zdobywałam w Poradni Chorób Środowiskowych Szpitala Uniwersyteckiego w Krakowie, Oddziale Uzależnień od Alkoholu Szpitala Babińskiego w Krakowie, Poradni Zdrowia Psychicznego Ergomed w Krakowie, Poradni Psychologiczno - Pedagogicznej nr 4 w Krakowie, Pracowni Psychologicznej do badań kierowców i z medycyny pracy Marek Góra w Krakowie. Jako wykładowca prowadziłam zajęcia w Małopolskim Ośrodku Szkolenia Terapeutów Uzależnień (MOSTU) w Krakowie, prowadzę wykłady na kursie reedukacyjnym dla kierowców dla Małopolskiego Ośrodka Ruchu Drogowego w Krakowie.

UWAGA!
Nie przyjmuję osób uzależnionych od twardych narkotyków, nie wystawiam zaświadczeń dla sądu, kuratora na pierwszej wizycie. Zapraszam osoby zmotywowane do zmiany.
więcej

Adresy (3)


Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)


Diagnoza uzależnienia • 200 zł

Konsultacja psychologiczna online (kolejna wizyta) • 180 zł

Konsultacja psychologiczna online (pierwsza wizyta) (opis) • 180 zł +5 więcej

Psychoterapia DDA/DDD online • 180 zł

Psychoterapia uzależnień (opis) • 200 zł

Psychoterapia uzależnień behawioralnych • 200 zł

Pokaż więcej usług

Sposób płatności: Blik, Przelew na konto

Sposób płatności: Blik, Przelew na konto

Opłatę za konsultację online należy dokonać przed rozpoczęciem wizyty. W przypadku przelewu na konto należy wysłać potwierdzenie przelewu na e-mail: ************************.
nr konta: 50 **** **** **** **** **** ****
nr telefonu do płatności BLIK +48 ***- ***- ***
Brak przelewu oraz przesłanego potwierdzenia we wskazanym dniu oznacza rezygnację z konsultacji.

Opłata za konsultację trafia bezpośrednio do specjalisty, który jest również odpowiedzialny za ustalenie swojej polityki odwołań i zwrotów.

W przypadku problemów z płatnościami skontaktuj się ze specjalistą.

Pamiętaj, że ZnanyLekarz nie pobiera żadnych dodatkowych opłat za umówienie wizyty i nie przetwarza płatności w imieniu specjalisty.

* Niektóre informacje zostały ukryte z powodu ochrony danych. Zobaczysz je po umówieniu konsultacji.


Inne narzędzia do konsultacji wideo:
Najpóźniej 30 minut przed wizytą dostaniesz SMS oraz e-mail z linkiem do konsultacji online. Połączysz się z telefonu lub komputera.


Przygotuj się 10 minut przed konsultacją. Upewnij się, że Twój telefon lub komputer jest naładowany. W przypadku wideokonsultacji sprawdź połączenie internetowe oraz ustawienia mikrofonu i kamery. Możesz również przygotować swoją dokumentację medyczną (np. wyniki badań).


NIP

6491875112

Adres firmy

Odrzańska 8 / 33, Kraków
Staromiejskie Centrum Psychoterapii
Starowiślna 26/14, Stare Miasto, Kraków


Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)


Przelew na konto, Gotówka, Blik

NIP

6491875112

Adres firmy

Odrzańska 8 / 33, Kraków
Lesna Clinic
Leśna 1A, Wieliczka

W tym gabinecie nie można umawiać wizyt przez internet

Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)



NIP

6491875112

Adres firmy

Odrzańska 8 / 33, Kraków

Usługi i ceny

Ceny dotyczą wizyt prywatnych.

Konsultacja psychologiczna

Od 200 zł

Poradnictwo psychologiczne

200 zł

Psychoterapia uzależnień

200 zł

Terapia psychologiczna

200 zł

Diagnoza uzależnienia

200 zł

+ 9 usług

W jaki sposób ustalane są ceny?

5 opinii pacjentów

Ogólna ocena

Trzymamy rękę na pulsie Sprawdzamy wszystkie opinie. Specjaliści nie mogą płacić za modyfikowanie lub usuwanie opinii. Dowiedz się więcej
J
Numer telefonu zweryfikowany
Lokalizacja: Staromiejskie Centrum Psychoterapii poradnictwo psychologiczne

Poczułam się zrozumiana i wysłuchana, miła atmosfera sprzyja otwarciu się. Pani Psycholog konkretna i pomocna. Polecam.

mgr Agnieszka Mądry

Dziękuję za miłe słowa.

G
Numer telefonu zweryfikowany
Lokalizacja: Staromiejskie Centrum Psychoterapii poradnictwo psychologiczne

Od jakiegoś czasu korzystam z wizyt u pani psycholog, słucha uważnie, potrafi doradzić. przyjazna atmosfera, spokój i zrozumienie.

mgr Agnieszka Mądry

Dziękuję bardzo.

D
Weryfikacja wizyty
Lokalizacja: Staromiejskie Centrum Psychoterapii psychoterapia uzależnień

Pani psycholog bardzo mi pomogła. Cierpliwie słuchała, nie oceniała. Spotkania odbywały się w przyjaznej atmosferze. Jeżeli jeszcze będę potrzebować pomocy to na pewno wrócę do Pani.

mgr Agnieszka Mądry

Dziękuję bardzo, polecam się.

J
Numer telefonu zweryfikowany
Lokalizacja: Staromiejskie Centrum Psychoterapii

Pani Agnieszka pomogła mi w ważnym, ale i dość stresującym dla mnie okresie w życiu. Była uważna, słuchająca i wspierająca.

A
Weryfikacja wizyty
Lokalizacja: Konsultacja online

Pani psycholog przyjazna, zaangażowana. Duża pomoc. Profesjonalne podejście.

Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Odpowiedzi na pytania

18 odpowiedzi udzielonych przez lekarza na pytania pacjentów na ZnanyLekarz.pl

Mój partner od jakiegoś roku non stop używa różnych aplikacji stron internetowych do masturbacji rozmawia z kobietami pokazuje siebie nagiego, a nawet pyta o spotkania.Gdy rozmawiałam z nim na ten temat nie potrafi mi powiedzieć dlaczego tak robi mówi ze mam go zostawiać skoro jest taki zły, nie chce odchodzić tylko dać mu szansę, ale powoli tracę siłę bo przez chwilę nie robi tego a za chwilę jest znowu to samo. Nie wiem gdzie znajduje się problem skoro mamy super seks czuję że jemu jest dobrze i my próbujemy nowych rzeczy,żeby nic nie robił a on dalej to samo. Nie wiem już co robić… Na terapię powiedział ze nie pójdzie bo nikomu o tym nie jest w stanie powiedzieć. A ja sama nie wiem co zrobić próbowałam wszystkiego. Mówi ze nie jest w stanie mnie zdradzić poprzez kontakt fizyczny. Ale ja się boje ponieważ już mnie zdradza wirtualnie i zaczyna pytać o spotkania…Mój partner ma zaburzenia psychiczne i zaburzenia zachowania związane ze stosowaniem substancji psychoaktywnych. Jest po trzyletniej terapii. Co mam z tym zrobić ?

Dzień dobry. Pomimo tego, że tak jak Pani opisuje są to trudne i raniące Panią zachowania, myślę, że ich przyczyna nie leży po stronie związku czy niespełnienia potrzeb seksualnych w relacji, tylko powrotu mechanizmów uzależnienia. Jeśli Pani partner jest po terapii od środków psychoaktywnych i utrzymuje od nich abstynencję, być może nie radzi sobie z głodami- masturbacja, filmy pornograficzne itp.
mogą być formą regulowania emocji,
rozładowywania napięcia, w sposób
niekontrolowany, a jednocześnie raniący Panią i przekraczający Pani granice. Zależy Pani na związku i chce go ratować, jeśli
partnerowi zależy na Pani, a wstydzi się iść do seksuologa może zawsze skonsultować się z terapeutą uzależnień, najlepiej mężczyzną. Ale to już jego decyzją, czy chce coś z tym zrobić, czy szuka wymówek. Pani też może skorzystać z pomocy terapeuty, choćby po to żeby poczuć wsparcie w tej niełatwej i rujnującej zaufanie sytuacji. Powodzenia.

mgr Agnieszka Mądry

Witam. Problem alkoholowy chyba przechodzi w mojej rodzinie z pokolenia na pokolenie. Babcia od strony taty i jej rodzeństwo pili, tata i jego siostra pili. Myślałam, że ten problem mnie nie dotyczy, gdyż Sięgam po alkohol weekendowo lub okazjonalnie, najczęściej podczas imprez czy spotkań towarzyskich. W tygodniu nie piję, jest to dla mnie czas na pracę, obowiązki, sport. Jak jest jakaś impreza to zwykle na drugi dzień mam dosyć alkoholu. Wybawiłam się i na jakiś czas mi wystarczy. Jednak Czasami zdarza się, że na imprezie wypiję nawet do 10 porcji alkoholu, licząc każdy szot, drink czy kieliszek wina jako 1 porcje. Zdarza mi się, że urywa mi się film. Czasami Nie wiem, kiedy przestać pić. Wydaje mi się, że wszystko jest ok, a tu nagle mnie odcina. Zauważyłam, że alkohol też czasami źle wpływa na moje emocje. Po spożyciu jestem bardziej impulsywna, łatwiej wybucham i częściej kłócę się z partnerem. Jestem wtedy strasznie emocjonalna. Alkohol daje mi poczucie radości i otwartości – po nim czuję się pewniejsza siebie i bardziej towarzyska, co jest dla mnie atrakcyjne. Lubię po prostu czasami poimprezować. Niestety, te pozytywne emocje są czasem krótkotrwałe, a potem miewam czasami strasznego kaca moralnego, jak na przykład dwa tygodnie temu w sobotę. Byliśmy ze znajomymi w restauracji i potem wylądowaliśmy w klubie. Nie pamiętam końcówki imprezy. Zasnelam w klubie. Jest mi wstyd przed znajomymi. Bo przecież kobiecie nie wypada. Strasznie dręczyły mnie te myśli, nawet do dzisiaj mi wstyd i dręczy mnie to. Chciałabym zrozumieć, skąd bierze się moje podejście do alkoholu i jak mogę lepiej nad tym panować. Czy to już uzależnienie? Boję się, że jestem uzależniona. Cierpie tez na ocd i nie wiem, czy czasem ocd mi sie teraz nie wlaczylo. Ostatnio ten strach przed byciem alkoholiczką jak mój ojciec mnie trochę paraliżuje. Ciągle mam myśli, czy jestem alkoholiczką, czy pije za dużo, co jeśli kiedyś stracę kontrolę i np. Zacznę pić codziennie albo znowu urwie mi się film. Ciągle wyszukuje informacji na temat alkoholizmu, pytam innych, analizuje przeszłe doświadczenia. Dziekuje za odpowiedzi.

Dzień dobry. W Pani wypowiedzi zauważam wiele lęku i niepokoju. Choć wiem, że to trudne i wymaga przełamania się, to zamiast nakręcać się samej i gryźć rozmyślaniami i wyrzutami, najlepiej byłoby udać się na konsultację do terapeuty uzależnień. Może tak być, że u Pani to jeszcze nie jest etap uzależnienia od alkoholu, tylko tzw. "picie szkodliwe lub ryzykowne", ale to właśnie omawia się ze specjalistą. Warto odbyć taką konsultację, nawet po to, żeby odkryć jakie są przyczyny nadmiernego sięgania po alkohol w Pani sytuacji- np. nieumiejętność regulowania emocji w inny sposób, życiowy marazm, brak satysfakcji z życia, stany depresyjne, kompulsje, czy tym podobne. Znając Pani sytuację życiową terapeuta może zdiagnozować na jakim etapie jest problem, poradzić co można robić, aby się nie pogłębiał, nakierować co warto zmienić w życiu, przyzwyczajeniach, nawykach. Naprawdę nie ma się czego wstydzić, a to, że sama przed sobą przyznaje się Pani, że jest jakiś problem, to już bardzo duży krok naprzód. W razie potrzeby zapraszam do kontaktu.

mgr Agnieszka Mądry
Zobacz wszystkie odpowiedzi

Wszystkie treści, w szczególności pytania i odpowiedzi, dotyczące tematyki medycznej mają charakter informacyjny i w żadnym wypadku nie mogą zastąpić diagnozy medycznej.

Najczęściej zadawane pytania