Moje doświadczenie

Jestem magistrem psychologii Wyższej Szkoły Menadżerskiej w Warszawie ze specjalnością psychologii sądowej. Ukończyłam studia podyplomowe z psychologii klinicznej w Wyższej Szkole Kształcenia Zawodowego i tam też jestem w trakcie kolejnych studiów podyplomowych z diagnozy psychologicznej. Regularnie odbywam szkolenia certyfikowane podwyższające moje kompetencje. Obecnie pracuje z dziećmi z zaburzeniami rozwoju na Oddziale dziennym rehabilitacji zaburzeń wieku rozwojowego w Szpitalu Mazowieckim w Garwolinie oraz w Niepublicznej Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej w Garwolinie.
więcej

Adres


Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)


Konsultacja online (opis) • 220 zł


Przyjmuję: dorosłych, dzieci w każdym wieku
22 273..... Pokaż numer

Sposób płatności: Karta płatnicza, Blik

Zapłacisz podczas umawiania konsultacji online. Czekamy na Twoją płatność 30 minut – jeśli w tym czasie nie zostanie zrealizowana, będziemy musieli odwołać Twoją rezerwację.

Opłata za konsultację trafia bezpośrednio do specjalisty, który jest również odpowiedzialny za ustalenie swojej polityki odwołań i zwrotów.

W przypadku problemów z płatnościami skontaktuj się z serwisem ZnanyLekarz.

Pamiętaj, że ZnanyLekarz nie pobiera żadnych dodatkowych opłat za umówienie wizyty i nie przetwarza płatności w imieniu specjalisty.


Najpóźniej 30 minut przed wizytą dostaniesz SMS oraz e-mail z linkiem do konsultacji online. Połączysz się z telefonu lub komputera.


Przygotuj się 10 minut przed konsultacją. Upewnij się, że Twój telefon lub komputer jest naładowany. W przypadku wideokonsultacji sprawdź połączenie internetowe oraz ustawienia mikrofonu i kamery. Możesz również przygotować swoją dokumentację medyczną (np. wyniki badań).


NIP

5214013959

Adres firmy

Fabryczna 7, Warszawa

Usługi i ceny

Ceny dotyczą wizyt prywatnych.

Popularne usługi

Konsultacja online

W jaki sposób ustalane są ceny?

1 opinia pacjenta

Ogólna ocena

Trzymamy rękę na pulsie Sprawdzamy wszystkie opinie. Specjaliści nie mogą płacić za modyfikowanie lub usuwanie opinii. Dowiedz się więcej
J
Lokalizacja: Konsultacja psychologiczna online konsultacja online

Nie udało nam się spotkać z panią Angeliką natomiast wymieniliśmy kilka pomocnych wiadomości. Pomocna osoba

Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Odpowiedzi na pytania

3 odpowiedzi udzielonych przez lekarza na pytania pacjentów na ZnanyLekarz.pl

Mam niemożność powiedzenia że czegoś nie wiem, przyznania się że coś nie działa albo że źle się czuję w sytuacjach społecznych z ludźmi spoza grona moich bliskich. Mam tak przez fobię społeczną. Już wyjaśniam o co w tym chodzi w moim przypadku. Nie umiem powiedzieć że czegoś nie wiem na spotkaniach ze specjalistami od zdrowia psychicznego, oni zadają pytanie na które nie znam odpowiedzi a zamiast to wyrazić to ja wymyślam jakąś odpowiedź która jest najbliższa prawdzie ale nie robię tego celowo, tylko przez fobię społeczną. Jeśli chodzi o brak przyznania że coś nie działa to miałam tak na spotkaniu z psycholożką na oddziale psychiatrycznym - ona stosowała metodę wyobrażania sobie swojego "bezpiecznego miejsca" i poleciła mi sobie najpierw wyobrazić dowolną sytuację ze szkoły z tyranem która była negatywna a potem miałam przejść do bezpiecznego miejsca - nie przeczę że to może być skuteczne i pewnie byłabym w stanie sama w domu to wykonywać ale nie w sytuacji społecznej gdy mam pustkę w głowie i nie mogę sobie nawet przypomnieć żadnej sensownej sytuacji z tym tyranem... A przyznanie się że źle się czuję jest dla mnie niemożliwe gdy ktoś obcy pyta "jak tam?", było tak na oddziale psychiatrycznym, gdzie otwarcie mogłam powiedzieć że jest nie za dobrze, a tylko się uśmiechałam i odpowiadałam "dobrze" (a pytali mnie inni pacjenci i tylko ich mam na myśli, jak psychiatrzy pytali o moje samopoczucie na obchodzie to starałam się mówić prawdę ale z rozwinięciem się na ten temat był problem, zwłaszcza że obchód był przy innych pacjentach). Czy to normalne w fobii społecznej i podobnych zaburzeniach?

Dzień dobry. Tak, objawy, które zostały opisane powyżej zaliczamy do jednych z objawów fobii społecznej. Jest ona silnie związana z niską samooceną, strachem przez oceną innych oraz silnym lękiem odczuwanym w sytuacjach społecznych. Należy zacząć pracę nad poprawą samooceny oraz wypracować skuteczne metody obniżania poziomu lęku. Z pomocą może przyjść terapia poznawczo-behawioralna, która pomoże w zmianie nawyków myślowych. Trzymam kciuki! A.K.

mgr Angelika Krygier

Dzień dobry, zwracam się z problemem dotyczącym snu i nie tylko. Od jakiś 2 miesięcy miewam problem z niewyspaniem, budzę się w nocy często i zażywam melatoninę dzięki której, budzę się znacznie rzadziej. Sypiam od 7-9 godzin i czuję straszne zmęczenie i jedyne czego pragnę to ciągłego snu. Kończę niedługo 20 lat i to chyba za wcześnie na jakiekolwiek problemy ze snem. Jeśli to za mało, to dochodzą do tego męczące myśli np. błędy życiowe, traumy z dzieciństwa które przypomniały mi się w wieku 19 lat, wcześniej nie przeszkadzały mi w żaden sposób bo o nich nie myślałem. Również dochodzą do tego zmiany nastrojów i wmawianie sobie rzeczy typu, że robię coś źle, po prostu straszne przewrażliwienie. Niekiedy są dni kiedy jestem bardzo nerwowy i unikam kontaktów, na ten moment nie pracuję z ludźmi i nie odczuwam tego dyskomfortu gdy wcześniej pracowałem. Boję się prosić o pomoc specjalistów, bo mój tok myślenia mi na to nie pozwala, odczuwam lęk, że żaden lekarz mi nie pomoże, ale bardzo chcę spróbować. Zapisuje się a gdy nadchodzi termin wizyty, rezygnuje bo twierdzę, że nadal nie jestem gotowy.

Dzień dobry. Objawy takie jak problemy ze snem, nadmierne, chaotyczne myśli oraz nerwowość mogą być związane z zaburzeniami lękowymi. Zalecam niezwłoczną konsultacje z psychologiem, ponieważ bez odpowiedniej pracy nad tymi problemami, będą się one nasilały. W kwestii bycia gotowym do konsultacji: jeśli jesteśmy gotowi poprosić o pomoc to również jesteśmy gotowi ją przyjąć.

mgr Angelika Krygier
Zobacz wszystkie odpowiedzi

Wszystkie treści, w szczególności pytania i odpowiedzi, dotyczące tematyki medycznej mają charakter informacyjny i w żadnym wypadku nie mogą zastąpić diagnozy medycznej.

Najczęściej zadawane pytania