Moje doświadczenie
Administrator i wieloletni ekspert na portalu i forum.adhd.org.pl oraz na grupach wsparcia dla rodziców dzieci z ADHD, zespołem Aspergera, afazją dziecięcą, mutyzmem wybiórczym.
Współautorka książki: ,,Codzienność dziecka z zespołem Aspergera okiem rodzica i terapeuty”, wyd. Harmonia, autorka artykułów o problemach dzieci i dorosłych z zespołem Aspergera.
Uczestniczka licznych konferencji, sympozjów, szkoleń, kursów i warsztatów z zakresu diagnozowania, komunikacji, terapii oraz wspierania i tworzenia warunków rozwoju dzieci i młodzieży z zaburzeniami ze spektrum autyzmu, ADHD oraz zaburzeniami pokrewnymi.
Szkoliłam się m.in. w zakresie:
diagnozowania i prowadzenia psychoterapii dzieci i młodzieży z zespołem Aspergera, ADHD, zaburzeniami lękowymi, depresją, PTSD, niską samooceną, problemami z zachowaniem, zaburzeniami zachowania (u nastolatków), zaburzeniami odżywiania, tikami, OCD oraz wspierania rodziców w procesie terapii dzieci, pokonywania oporu nastolatka, pracy z dzieckiem krzywdzonym, Dialogu Motywującego, zaburzeń integracji sensorycznej u dzieci, monitorowania rozwoju dziecka narzędziem M-CHAT-R/F, Psychoterapii Opartej na Analizie Funkcjonalnej. Ukończyła szkolenie z terapii poznawczo-behawioralnej dzieci i młodzieży.
Terapeuta i wychowawca na obozach dla dzieci z zaburzeniami neurorozwojowymi. Autorka badań nad umysłowością nastolatków z zespołem Aspergera. Pasjonatka psychopatologii i neuropsychologii, zwolenniczka indywidualnego podejścia do każdego człowieka i całościowej opieki nad rodziną.
Adres
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)
Czy brakuje Ci jakichś informacji w profilu tego specjalisty?
Pokaż innych psychologów w pobliżuUsługi i ceny
Ceny dotyczą wizyt prywatnych.
Popularne usługi
Konsultacja online
Rolna 165A,
Poradnia Psychologiczno Szkoleniowa Fundacji SAVANT
Konsultacja psychologiczna
Rolna 165A,
Poradnia Psychologiczno Szkoleniowa Fundacji SAVANT
Pozostałe usługi
Badania psychologiczne
Rolna 165A,
Poradnia Psychologiczno Szkoleniowa Fundacji SAVANT
Konsultacja
Rolna 165A,
Poradnia Psychologiczno Szkoleniowa Fundacji SAVANT
Poradnictwo psychologiczne
Rolna 165A,
Poradnia Psychologiczno Szkoleniowa Fundacji SAVANT
Psychoterapia dzieci
Rolna 165A,
Poradnia Psychologiczno Szkoleniowa Fundacji SAVANT
Psychoterapia indywidualna
Rolna 165A,
Poradnia Psychologiczno Szkoleniowa Fundacji SAVANT
Za ceny i informacje związane z cenami odpowiadają specjaliści lub placówki. ZnanyLekarz nie ma wpływu na ceny i nie odpowiada za ich określanie.
1 opinia pacjenta
Ogólna ocena
Sortuj opinie według
Maria
Wizyta dała mi odpowiedzi na nurtujące mnie pytania. Ustaliliśmy dalszy plan działania i mój syn trafił na terapię. Uczestniczy w niej bardzo chętnie (co wcześniej było nie do pomyślenia), a ja widzę efekty. Lepiej się dogadujemy, syn lepiej radzi sobie z emocjami i potrafi powiedzieć z czym ma trudność. Zdecydowanie polecam!
Odpowiedzi na pytania
6 odpowiedzi udzielonych przez lekarza na pytania pacjentów na ZnanyLekarz.pl
Moja córka do 3 roku życia zachodziła się, miała robione EEG, które wyszło dobrze, potem samo przeszło. Większych problemów z nią nie miałam. Teraz ma 8,5 roku i od roku mam problem z ubraniem jej. Wszystko od pasa w dół ją gryzie, codziennie rano "tańczy", jeśli dam jej inne niż zwykle ciuchy i to nie chodzi o metki, tak jak u niektórych dzieci, tylko o materiał. Przestała już chodzić w legginsach, ma tylko 1 dresy, skarpetki tylko stopki bez nitek w środku, majtki ubierze tylko 1 parę... już są tak dziurawe, że mi wstyd, bo chodzi na basen, wf itp. Dostałam skierowanie do psychologa, ale wiem, jak to będzie wyglądać, bo chodziłam z synem (spotkanie rodzic, spotkanie dziecko - układanie klocków, spotkanie rodzic, aby mu powiedzieć, że rozwija się ok). Może ktoś mnie pokieruje z nią gdzieś bezpośrednio. Idzie lato, więc teraz będzie łatwiej, bo spodenki zakłada, ale potem przyjdzie zima... no i majtki jedyne, które zakłada też w końcu nie dadzą rady.
Dzień dobry,
wizyta u psychologa na pewno jest potrzebna. Warto sprawdzić, czy córeczka nie ma jakichś zaburzeń rozwojowych. Dodatkowo polecam wykonanie diagnozy zaburzeń integracji sensorycznej.
Pozdrawiam
Beata Grotowska
Mam problem z nieszczęśliwym uczuciem. 3 lata temu poznałam mężczyznę w pracy. Niestety po kilku wspólnych imprezach i spędzonej nocy razem nie przełożyło się to w nic więcej. Ja w sekrecie cały czas żywiłam do niego uczucie. Mężczyzna wszedł w inny związek bardzo szybko się zaręczył. Ja nie mogę przestać o nim myśleć jest okres ze nie myślę tygodniami ale wystarczy jeden impuls np idee ulica i wróżę jak przejeżdża samochodem i zaczyna się analizowanie co by było gdyby. Są dni Kiedy budzę się z tęsknotą za nim. Próbuje mieć zajęta czymś głowę chodzę na siłownię byłem osobą otyła schudłam ponad 30 kg. Myśli cały czas wracają im bliżej jego ślubu tym jest ich więcej. Myślałam że zmiana pracy mi pomoże, bo czego oczy nie widzą tego sercu nie żal. W pracy zawsze spędzaliśmy przerwy razem zawsze mnie komplementował zwierzał się ze nie jest zadowolony ze związku z tamtą kobietą ponieważ jest zaborcza ogranicza go odcięła go od jego własnych znajomych kontroluje mu telefon miałam jeszcze nadzieję że jak zamieszkają razem to może to się skończy bo oboje mają odmienne wyobrażenia o związku. To że on cały czas się na nią żalu nie pomaga mi się z tym uporać. Stworzył ze ciągle jest zmęczony bo partnerka budzi go o 5 rano żeby przygotować się do pracy a i tak nie zdążają na 8. Ze teściowa co 2 tygodnie przyjeżdża i nie daje odpocząć. Ciągle coś ale skoro jest mu tak źle to czemu nic z tym nie robi to chyba nie jest mu tak źle jak opowiada. Ślubu się boi i sam nie wtóre czego chce. Jak się uwolnić od tego uczucia? Chodzę na terapię po wejściu od psychologa wszystko wydaje się łatwe jednak myśli ciągle powracają.
Dzień dobry,
podjęcie terapii to dobry kierunek. Będzie tam Pani miała okazję, by przyjrzeć się swoim emocjom i potrzebom. Wszelkie zmiany wymagają jednak czasu i naturalne jest, że trudności będą jeszcze przez jakiś czas powracały. Powodzenia!
Wszystkie treści, w szczególności pytania i odpowiedzi, dotyczące tematyki medycznej mają charakter informacyjny i w żadnym wypadku nie mogą zastąpić diagnozy medycznej.