Moje doświadczenie

Jeśli żadna z godzin dostępnych w kalendarzu nie jest satysfakcjonująca, proszę o kontakt: http://www.psychologbrzozowiec.pl/index.php/contacts

Poszukujesz psychoterapeuty, jak więc rozumiem, jakaś część Ciebie ma nadzieję na poprawę sytuacji w której się znalazłeś. Jest to dobry moment do podjęcia pracy psychoterapeutycznej. Będę zaszczycona, jeśli będę mogła Tobie w niej towarzyszyć, pomagać i wspólnie z Tobą cieszyć się z poprawy.

Jestem absolwentką psychologii Uniwersytetu Marii Curie – Skłodowskiej w Lublinie.
Ukończyłam czteroletnie Studia Podyplomowe z zakresu psychoterapii przygotowujące do certyfikatu psychoterapeuty w Collegium Medicum przy Uniwersytecie Jagiellońskim w Krakowie -kurs rekomendowany przez Polskie Towarzystwo Psychiatryczne. Stale podnoszę swoje kwalifikacje zawodowe uczestnicząc w różnych kursach z zakresu pomocy psychologicznej i psychoterapii.
Aktualnie jestem w trakcie Specjalizacji w dziedzinie "Psychologii Klinicznej"prowadzonej przez Szpital Neuropsychiatryczny w Lublinie.
Od 2007r. doświadczenie zawodowe zdobywam podczas pracy klinicznej w Szpitalu Neuropsychiatrycznym im. Prof. M. Kaczyńskiego w Lublinie:
- Oddział Ogólnopsychiatrycznym
- Całodobowy Oddział Terapii Uzależnienia od Alkoholu
- Poradni Zdrowia Psychicznego przy Szpitalu Neuropsychiatrycznym
oraz
- Na stażach specjalizacyjnych w Katedrze Psychoterapii Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie
- Na stażach specjalizacyjnych z zakresu psychologii klinicznej

Jako psycholog i psychoterapeuta specjalizuję się w pracy z osobami dorosłymi.

Pomocy udzielam w zakresie:
- przezwyciężania kryzysów życiowych, małżeńskich, rodzinnych,
- zaburzeń nerwicowych, depresyjnych, osobowościowych,
- uzależnienia od alkoholu i innych środków psychoaktywnych,
- uzależnienia od Internetu, hazardu lub innych czynności,
- radzenia sobie ze złością, lękiem, poczuciem winy,wstydem
- problemów seksualnych,
- zaburzeń odżywiania (anoreksja, bulimia, kompulsywne objadanie się),
- problemów dorosłych dzieci alkoholików tzw. DDA

Swoją pracę terapeutyczną poddaję stałej, comiesięcznej superwizji.
Obecnie (od 2015 roku) prowadzę gabinet prywatny.

Więcej informacji o prowadzonej przeze mnie terapii i o mnie znajdziesz na stronie:
www.psychologbrzozowiec.pl
więcej

Adres

Centrum Terapii Empatia
Seweryna Sierpińskiego 58b, Lublin

W tym gabinecie nie można umawiać wizyt przez internet

Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)


Czy brakuje Ci jakichś informacji w profilu tego specjalisty?

Pokaż innych psychologów w pobliżu

Usługi i ceny

Ceny dotyczą wizyt prywatnych.

Konsultacja psychologiczna


Badania psychologiczne

Od 150 zł

Interwencja kryzysowa


Psychoterapia depresji


Terapia uzależnień

100 zł

W jaki sposób ustalane są ceny?

4 opinie pacjentów

Ogólna ocena

Trzymamy rękę na pulsie Sprawdzamy wszystkie opinie. Specjaliści nie mogą płacić za modyfikowanie lub usuwanie opinii. Dowiedz się więcej
J

Justyna Kwiatkowska

Numer telefonu zweryfikowany
Lokalizacja: Centrum Terapii Empatia

Bardzo dobra psychoterapeutka, stwarza dobrą atmosferę, nie lekceważy pacjenta, wspiera, wzbudza zaufanie. Pomogła mi zrozumieć przyczyny moich trudności. Polecam

D

dannal

Lokalizacja: W innym miejscu

Terapia przyniosła dobre rezultaty. Współpraca przebiegała bez zastrzeżeń, tak samo jak komunikacja (również w kwestii ustalania terminów wizyt itp.)

G

Grzesiek

Lokalizacja: W innym miejscu

Pani psycholog bardzo miła, słuchająca uważnie oraz wzbudzająca zaufanie. Wizyty bardzo mi pomogly. Polecam

R

Rafał

Numer telefonu zweryfikowany
Lokalizacja: W innym miejscu

Dobry specjalista to co robi, robi dobrze. Skuteczne metody i optymalne rozwiązania. Jako pacjent polecam współpracę. Pacjent 42 lata coach trener

Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Odpowiedzi na pytania

5 odpowiedzi udzielonych przez lekarza na pytania pacjentów na ZnanyLekarz.pl

Witam serdecznie, jestem studentką i od małego borykam się z problemem nadmiernej potliwości ciała. Najpierw problem dotyczył dłoni, które bez powodu i bez względu na to czy jest mi zimno czy ciepło pocą się niesamowicie, w okresie dojrzewania doszedł problem z potem pod pachami i niestety nie znalazłam niczego co by mi pomogło. Stosowałam środki ziołowe w formie leków oraz różnego rodzaju blokery pod pachy jedynie Etiaxill pomógł mi na parę miesięcy po czym uodporniłam się i na to. Ponadto mam problem z drżeniem rąk, o ile w sytuacjach stresujących mnie to nie dziwi ręce drżą mi również kiedy siedzę przed komputerem, czy pije herbatę i nie jestem w stanie tego powstrzymać. Czasami w różnych sytuacjach kuje mnie o okolicy serca, gdy leżę, pracuję i nie mogę wtedy wziąć głębokiego oddechu, Kardiolog stwierdził, że to nerwobóle i zalecił brać magnez lecz nie widzę żadnej poprawy.
Zrobiłam ostatnio wszystkie badania krwi, hormonów, wszystko jest w porządku a lekarz rodzinny nie potrafi stwierdzić źródła problemu mojego pocenia, który w życiu codziennym jest dla mnie bardzo uciążliwy. Czy mogą to być objawy jakiejś nerwicy? Proszę o pomoc.

Nadmierne pocenie się bywa objawem choroby. Towarzyszy m.in. schorzeniom endokrynologicznym (nadczynność tarczycy, cukrzyca), gruźlicy, niektórym nowotworom i neuralgiom. Występuje również przy zmianach hormonalnych (menopauza, andropauza) i otyłości. Nadwrażliwość gruczołów potowych można próbować ograniczyć. Jeśli potliwość przybiera wymiar chorobowy, wtedy można skorzystać z profesjonalnych zabiegów medycyny estetycznej.

mgr Katarzyna Brzozowiec

Dzień dobry. myślę, że mam ze sobą problem. Ponieważ nie potrafie sobie sama pomóc, zdecydowałam się do Pani napisać. Miewam w swoim życiu okresy kiedy stale płacze, miewam myśli o śmierci, czasem myślę o samobójstwie. Jednak nie wystarcza mi odwagi na taki krok, próbowałam się ciąć, ale jestem zbyt słaba na taki krok. Jednak stosowana w takich trudnych chwilach autoagresja daje mi ulgę, chwilową niestety. Nie wiem skąd się bierze mój depresyjny stan, nie potrafię tego wytłumaczyć, po prostu niekiedy nagle ogarnia mnie przerażający smutek i zdołowanie, czuje że jestem sama z moimi myślami, nie mam nikogo komu mogłabym o tym powiedzieć. Nie wiem co robić, takie chwile "dołka" są dla mnie wyczerpujące psychicznie. Ten stan zdołowania zwykle nie trwa długo, utrzymuje się tydzień, maksymalnie dwa i przechodzi.. do następnego razu. Czyli średnio raz w miesiącu

Sugerowałaby, aby Pani zgłosiła się do specjalisty tz lekarza lub psychologa/ psychoterapeuty. W wypowiedzi Pani jest wiele niepokojących stwierdzeń, które wskazują na to, że potrzebuje Pani pomocy specjalistycznej. Moja odpowiedź przez internet nie da Pani satysfakcjonującej pomocy. Zalecam kontakt bezpośredni z profesjonalistą.

mgr Katarzyna Brzozowiec
Zobacz wszystkie odpowiedzi

Wszystkie treści, w szczególności pytania i odpowiedzi, dotyczące tematyki medycznej mają charakter informacyjny i w żadnym wypadku nie mogą zastąpić diagnozy medycznej.