Adres

Centrum Terapii Empatia
Seweryna Sierpińskiego 58b, Lublin

W tym gabinecie nie można umawiać wizyt przez internet

Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)


Czy brakuje Ci jakichś informacji w profilu tego specjalisty?

Pokaż innych psychologów w pobliżu

Usługi i ceny

Ceny dotyczą wizyt prywatnych.

Popularne usługi

Konsultacja psychologiczna

Pozostałe usługi


Seweryna Sierpińskiego 58b, Lublin

Od 150 zł

Centrum Terapii Empatia



Seweryna Sierpińskiego 58b, Lublin

Centrum Terapii Empatia



Seweryna Sierpińskiego 58b, Lublin

Centrum Terapii Empatia



Seweryna Sierpińskiego 58b, Lublin

100 zł

Centrum Terapii Empatia

Za ceny i informacje związane z cenami odpowiadają specjaliści lub placówki. ZnanyLekarz nie ma wpływu na ceny i nie odpowiada za ich określanie.

Moje doświadczenie

Jeśli żadna z godzin dostępnych w kalendarzu nie jest satysfakcjonująca, proszę o kontakt: http://www.psychologbrzozowiec.pl/index.php/contacts

Poszukujesz psychoterapeuty, jak więc rozumiem, jakaś część Ciebie ma nadzieję na poprawę sytuacji w której się znalazłeś. Jest to dobry moment do podjęcia pracy psychoterapeutycznej. Będę zaszczycona, jeśli będę mogła Tobie w niej towarzyszyć, pomagać i wspólnie z Tobą cieszyć się z poprawy.

Jestem absolwentką psychologii Uniwersytetu Marii Curie – Skłodowskiej w Lublinie.
Ukończyłam czteroletnie Studia Podyplomowe z zakresu psychoterapii przygotowujące do certyfikatu psychoterapeuty w Collegium Medicum przy Uniwersytecie Jagiellońskim w Krakowie -kurs rekomendowany przez Polskie Towarzystwo Psychiatryczne. Stale podnoszę swoje kwalifikacje zawodowe uczestnicząc w różnych kursach z zakresu pomocy psychologicznej i psychoterapii.
Aktualnie jestem w trakcie Specjalizacji w dziedzinie "Psychologii Klinicznej"prowadzonej przez Szpital Neuropsychiatryczny w Lublinie.
Od 2007r. doświadczenie zawodowe zdobywam podczas pracy klinicznej w Szpitalu Neuropsychiatrycznym im. Prof. M. Kaczyńskiego w Lublinie:
- Oddział Ogólnopsychiatrycznym
- Całodobowy Oddział Terapii Uzależnienia od Alkoholu
- Poradni Zdrowia Psychicznego przy Szpitalu Neuropsychiatrycznym
oraz
- Na stażach specjalizacyjnych w Katedrze Psychoterapii Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie
- Na stażach specjalizacyjnych z zakresu psychologii klinicznej

Jako psycholog i psychoterapeuta specjalizuję się w pracy z osobami dorosłymi.

Pomocy udzielam w zakresie:
- przezwyciężania kryzysów życiowych, małżeńskich, rodzinnych,
- zaburzeń nerwicowych, depresyjnych, osobowościowych,
- uzależnienia od alkoholu i innych środków psychoaktywnych,
- uzależnienia od Internetu, hazardu lub innych czynności,
- radzenia sobie ze złością, lękiem, poczuciem winy,wstydem
- problemów seksualnych,
- zaburzeń odżywiania (anoreksja, bulimia, kompulsywne objadanie się),
- problemów dorosłych dzieci alkoholików tzw. DDA

Swoją pracę terapeutyczną poddaję stałej, comiesięcznej superwizji.
Obecnie (od 2015 roku) prowadzę gabinet prywatny.

Więcej informacji o prowadzonej przeze mnie terapii i o mnie znajdziesz na stronie:
www.psychologbrzozowiec.pl
więcej

4 opinie pacjentów

Ogólna ocena

Trzymamy rękę na pulsie Sprawdzamy wszystkie opinie. Specjaliści nie mogą płacić za modyfikowanie lub usuwanie opinii. Dowiedz się więcej
J

Justyna Kwiatkowska

Lokalizacja: Centrum Terapii Empatia

Bardzo dobra psychoterapeutka, stwarza dobrą atmosferę, nie lekceważy pacjenta, wspiera, wzbudza zaufanie. Pomogła mi zrozumieć przyczyny moich trudności. Polecam

D

dannal

Lokalizacja: W innym miejscu

Terapia przyniosła dobre rezultaty. Współpraca przebiegała bez zastrzeżeń, tak samo jak komunikacja (również w kwestii ustalania terminów wizyt itp.)

G

Grzesiek

Lokalizacja: W innym miejscu

Pani psycholog bardzo miła, słuchająca uważnie oraz wzbudzająca zaufanie. Wizyty bardzo mi pomogly. Polecam

R

Rafał

Lokalizacja: W innym miejscu

Dobry specjalista to co robi, robi dobrze. Skuteczne metody i optymalne rozwiązania. Jako pacjent polecam współpracę. Pacjent 42 lata coach trener

Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Odpowiedzi na pytania

5 odpowiedzi udzielonych przez lekarza na pytania pacjentów na ZnanyLekarz.pl

Witam serdecznie, jestem studentką i od małego borykam się z problemem nadmiernej potliwości ciała. Najpierw problem dotyczył dłoni, które bez powodu i bez względu na to czy jest mi zimno czy ciepło pocą się niesamowicie, w okresie dojrzewania doszedł problem z potem pod pachami i niestety nie znalazłam niczego co by mi pomogło. Stosowałam środki ziołowe w formie leków oraz różnego rodzaju blokery pod pachy jedynie Etiaxill pomógł mi na parę miesięcy po czym uodporniłam się i na to. Ponadto mam problem z drżeniem rąk, o ile w sytuacjach stresujących mnie to nie dziwi ręce drżą mi również kiedy siedzę przed komputerem, czy pije herbatę i nie jestem w stanie tego powstrzymać. Czasami w różnych sytuacjach kuje mnie o okolicy serca, gdy leżę, pracuję i nie mogę wtedy wziąć głębokiego oddechu, Kardiolog stwierdził, że to nerwobóle i zalecił brać magnez lecz nie widzę żadnej poprawy.
Zrobiłam ostatnio wszystkie badania krwi, hormonów, wszystko jest w porządku a lekarz rodzinny nie potrafi stwierdzić źródła problemu mojego pocenia, który w życiu codziennym jest dla mnie bardzo uciążliwy. Czy mogą to być objawy jakiejś nerwicy? Proszę o pomoc.

Nadmierne pocenie się bywa objawem choroby. Towarzyszy m.in. schorzeniom endokrynologicznym (nadczynność tarczycy, cukrzyca), gruźlicy, niektórym nowotworom i neuralgiom. Występuje również przy zmianach hormonalnych (menopauza, andropauza) i otyłości. Nadwrażliwość gruczołów potowych można próbować ograniczyć. Jeśli potliwość przybiera wymiar chorobowy, wtedy można skorzystać z profesjonalnych zabiegów medycyny estetycznej.

mgr Katarzyna Brzozowiec

Dzień dobry. myślę, że mam ze sobą problem. Ponieważ nie potrafie sobie sama pomóc, zdecydowałam się do Pani napisać. Miewam w swoim życiu okresy kiedy stale płacze, miewam myśli o śmierci, czasem myślę o samobójstwie. Jednak nie wystarcza mi odwagi na taki krok, próbowałam się ciąć, ale jestem zbyt słaba na taki krok. Jednak stosowana w takich trudnych chwilach autoagresja daje mi ulgę, chwilową niestety. Nie wiem skąd się bierze mój depresyjny stan, nie potrafię tego wytłumaczyć, po prostu niekiedy nagle ogarnia mnie przerażający smutek i zdołowanie, czuje że jestem sama z moimi myślami, nie mam nikogo komu mogłabym o tym powiedzieć. Nie wiem co robić, takie chwile "dołka" są dla mnie wyczerpujące psychicznie. Ten stan zdołowania zwykle nie trwa długo, utrzymuje się tydzień, maksymalnie dwa i przechodzi.. do następnego razu. Czyli średnio raz w miesiącu

Sugerowałaby, aby Pani zgłosiła się do specjalisty tz lekarza lub psychologa/ psychoterapeuty. W wypowiedzi Pani jest wiele niepokojących stwierdzeń, które wskazują na to, że potrzebuje Pani pomocy specjalistycznej. Moja odpowiedź przez internet nie da Pani satysfakcjonującej pomocy. Zalecam kontakt bezpośredni z profesjonalistą.

mgr Katarzyna Brzozowiec
Zobacz wszystkie odpowiedzi

Wszystkie treści, w szczególności pytania i odpowiedzi, dotyczące tematyki medycznej mają charakter informacyjny i w żadnym wypadku nie mogą zastąpić diagnozy medycznej.