Adresy (3)

W tym gabinecie nie można umawiać wizyt przez internet

Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)


Konsultacja online (opis) • 200 zł


Najpóźniej 30 minut przed wizytą dostaniesz SMS oraz e-mail z linkiem do konsultacji online. Połączysz się z telefonu lub komputera.


Przygotuj się 10 minut przed konsultacją. Upewnij się, że Twój telefon lub komputer jest naładowany. W przypadku wideokonsultacji sprawdź połączenie internetowe oraz ustawienia mikrofonu i kamery. Możesz również przygotować swoją dokumentację medyczną (np. wyniki badań).

PsychoCare

W tym gabinecie nie można umawiać wizyt przez internet

Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)


Konsultacja psychologiczna


Czy brakuje Ci jakichś informacji w profilu tego specjalisty?

Pokaż innych psychologów w pobliżu
PsychoLab Marta Skarbek-Kozieł
Grójecka, Ochota, Warszawa

W tym gabinecie nie można umawiać wizyt przez internet

Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)


Czy brakuje Ci jakichś informacji w profilu tego specjalisty?

Pokaż innych psychologów w pobliżu

Usługi i ceny

Ceny dotyczą wizyt prywatnych.

Popularne usługi

Konsultacja psychologiczna

Pozostałe usługi


200 zł

Konsultacje online

czas trwania wizyty 50 min


Grójecka, Warszawa

200 zł

PsychoLab Marta Skarbek-Kozieł



Grójecka, Warszawa

180 zł

PsychoLab Marta Skarbek-Kozieł



Grójecka, Warszawa

180 zł

PsychoLab Marta Skarbek-Kozieł



Grójecka, Warszawa

150 zł

PsychoLab Marta Skarbek-Kozieł



Grójecka, Warszawa

180 zł

PsychoLab Marta Skarbek-Kozieł



Grójecka, Warszawa

180 zł

PsychoLab Marta Skarbek-Kozieł



Grójecka, Warszawa

180 zł

PsychoLab Marta Skarbek-Kozieł

Za ceny i informacje związane z cenami odpowiadają specjaliści lub placówki. ZnanyLekarz nie ma wpływu na ceny i nie odpowiada za ich określanie.

Moje doświadczenie

Jestem dyplomowanym psychologiem i psychoterapeutą w procesie certyfikacji w Profesjonalnej Szkole Psychoterapii Instytutu Psychologii Zdrowia, posiadającej akredytację Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego, Polskiego Towarzystwa Psychologicznego oraz Polskiego Stowarzyszenia Psychoterapii Integracyjnej.
Ukończyłam Psychologię Ogólną w języku angielskum na Uniwersytecie Humanistycznospołecznym SWPS.
Swoje wykształcenie, uzupełniam obecnie o uprawnienia pedagogiczne dla psychologów oraz o studia podyplomowe z terapii uzależnień i współuzależnionych. Stale poszerzam wiedzę i umiejętności uczestnicząc w szkoleniach i konferencjach dla psychologów i psychoterapeutów, a swoją pracę poddaje regularnym superwizjom.

Doświadczenie zawodowe zdobywałam odbywając staże i praktyki w Publicznym Zespole Zakładów Psychiatrycznej Opieki Zdrowotnej im. dr Barbary Bożym, Szpitalu Bielańskim im. Ks. Jerzego Popiełuszki. Brałam udział w wolontariatach niosących pomoc dzieciom w dziennych placówkach pobytu dla osób z autyzmem oraz w Domu Dziecka Zgromadzenia Sióstr Franciszkanek w Warszawie.

Obecnie pracuję z osobami indywidualnymi, zmagającymi się z depresją, zaburzeniami osobowości, zaburzeniami nerwicowymi, przewlekłym stresem, lękiem, traumą, będącymi w kryzysie.
Niezwykle ważna jest dla mnie również praca z osobami z zaburzeniami behawioralnymi, a szczególnie uzależnionymi od hazardu i alkoholu.
Przyjmuję również pacjentów w języku angielskim.

Prowadzę psychoterapię w nurcie integracyjnym. Najbliższe mojemu sercu jest podejście poznawczo-behawioralne
oraz psychodynamiczne. W pracy z pacjentem staram się indywidualnie traktować jego potrzeby, integrując narzędzia tak, by skutecznie pomagać. Inspirację czerpię z profesjonalistów takich jak Irvin Yalom czy niedościgniony Carl Rogers.
Tym, co dla mnie bardzo istotne w mojej pracy, jest zmiana, jaka zachodzi w drugim człowieku.
więcej

3 opinie pacjentów

Ogólna ocena

Trzymamy rękę na pulsie Sprawdzamy wszystkie opinie. Specjaliści nie mogą płacić za modyfikowanie lub usuwanie opinii. Dowiedz się więcej
J
Lokalizacja: W innym miejscu Inny

Na terapię do Pani Marty chodziłem przez ok. 1.5 roku. Decyzja, aby wybrać się do psychologa, nie była łatwa, lecz jestem z niej bardzo zadowolony. Terapia pozwoliła mi lepiej zrozumieć siebie oraz zidentyfikować i skorygować negatywne zachowania. Po tym czasie jestem zdecydowanie bardziej szczęśliwym i spokojnym człowiekiem.
Pani Marta w trakcie terapii była bardzo profesjonalna, nigdy nie miałem wrażenia bycia ocenianym, nie oferowała też prostych rozwiązań trudnych problemów.

K
Lokalizacja: PsychoCare Konsultacja psychologiczna

Trafiłam na idealnego terapeutę dla siebie. Pani Marta to specjalistka w swojej dziedzinie. Profesjonalne podejście, a jedocześnie bardzo empatyczne. Otworzyłam oczy, zrozumiałam, nauczyłam sobie radzić z moimi problemami. Życie stało się prostsze. Przyszłam z problemem, po roku wyszłam z fajniejsza wersją siebie, szczęśliwa. Dziękuje

T
Lokalizacja: PsychoCare Konsultacja psychologiczna

Byłem pierwszy raz w życiu u psychologa, myślałem że nigdy nie będę korzystał, wrażenia mam pozytywne, pani doktor jest osobą bardzo ciepła, z zangażowaniem istara się poznać problem i bardzo dokładnie wyjaśniła przyczyny i sposób w jaki można rozwiązać moje dolegliwości. Bardzo dziękuję za szczerą rozmowę.

Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Odpowiedzi na pytania

2 odpowiedzi udzielonych przez lekarza na pytania pacjentów na ZnanyLekarz.pl

Dzień dobry, mój problem jest taki, że strasznie denerwują mnie odgłosy jedzenia, picia, przełykania, oddychania i ogólnie wszystkie wydawane przez innych ludzi. Doprowadza to do tego, że nie jestem w stanie być w jednym pomieszczeniu z ludźmi którzy jedzą itp. mimo ze staram się nie dawać tego po sobie poznać. Oprócz tego nagminnie skubię skórki z dłoni, stóp i ust bez większych przyczyn, ale zdaje sobie sprawę, że może to doprowadzić do zakażeń. Czy jest jakiś sposób na pozbycie się tych nawyków czy konieczna jest wizyta u jakiegoś lekarza? Proszę o pomoc bo już nie wytrzymuje

Dzień dobry,
Rozumiem, że to doświadczanie jest bardzo uporczywe i trudne do zniesienia. Przytoczone reakcje i zachowania mogą być charakterystyczne dla zaburzeń obsesyjno-kompulsyjnch, które są przykrymi doświadczeniami, utrudniającymi codzienne funkcjonowanie. W przypadku dużego nasilenia ważne jest, aby zgłosić się do lekarza psychiatry, celem postawienia dokładnej diagnozy i rozpoczęcia leczenia farmakologicznego. Pomocna jest również prowadzona jednocześnie psychoterapia, szczególnie poznawczo-behawioralna. Serdecznie pozdrawiam!

mgr Marta Skarbek-Kozieł

Dzień dobry, od jakiegoś czasu mam bardzo obniżony nastrój, brakuje mi chęci do takich codziennych czynności jak przygotowywanie obiadu, sprzątanie, spacerowanie. Rano zwby wstać z łóżka potrzebuje 30minut, przed pracą nie jestem w stanie wiele zrobić - głównie leżę jak najdłużej, a później na szybko się "ogarniam", jem śniadanie i wychodzę. Mam ogromne poczucie marnowania czasu, nie wykorzystuje go w 100%. Na codzień jestem uśmiechnięta, bo tego wymaga moja praca - kontakt z drugim człowiekiem, rozmowy. Nie czuje sie jednak szczęśliwa- mam kochającego narzeczonego, który przejął za mnie obowiązki domowe, wspiera mnie i bardzo by chciał, żebym znowu była beztroska i pozytywna. Wieczorami przed snem miewam napady histerii - wtedy jest również największą kumulacja myśli, głównie są one związane z przemijaniem, śmiercią oraz tym, że jestem takim wampirem energetycznym, który tylko chodzi i narzeka na wszystko. Problem się pogarsza w pierwszych dniach płodnych - wtedy często mówię, że życie mnie męczy i po co to wszystko, skoro jak umrę to nic już nie będzie. Taki stan utrzymuje się do tygodnia, później następuje skok i przez kilka dni jest dobrze. Miewam kołatanie serca - zaczyna bardzo szybko bić, czuje drętwienie dłoni oraz nóg. Jestem umówiona do kardiologa na echo serca I aparat holtera. Kołatania nie występują często, mam wrażenie, że teraz rzadziej niż kilka lat temu, ale są mocniejsze - tzn., na początku tylko czułam takie "potknięcie" serca, a teraz występuje bardzo przyspieszone bicie. Łatwo wpadam w złość, potrafię się czepiać głupot. Życie mi ucieka na myśleniu o śmierci oraz na bezsensownej walce z samą sobą. Chyba potrzebuje profesjonalnego wsparcia. Czy kontakt online z psychoterapeutą się sprawdzi? Czy lepiej jednak na "żywo"? Czy psychoterapeuta może zlecić jakieś dodatkowe badania? Czy moje poczucie pustki, bezradności, udawanie uśmiechnięte i miłej dla wszystkich może być oznaką jakieś depresji? Czy to raczej np., sprawy hormonalne? Czy ktoś chciałby mi pomóc- spotkania mogą być online, wszystko jedno z jakiego miasta :-(

Serdecznie zapraszam Panią na konsultacje online.

mgr Marta Skarbek-Kozieł

Wszystkie treści, w szczególności pytania i odpowiedzi, dotyczące tematyki medycznej mają charakter informacyjny i w żadnym wypadku nie mogą zastąpić diagnozy medycznej.

Najczęściej zadawane pytania