Adresy (2)

Gabinet psychologiczny - Paulina Grudzień
Lawendowe Wzgórze 2, Gdańsk

W tym gabinecie nie można umawiać wizyt przez internet

Środki bezpieczeństwa w tym gabinecie

Pokaż

Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)


Przyjmuję: dorosłych

Czy brakuje Ci jakichś informacji w profilu tego specjalisty?

Pokaż innych psychologów w pobliżu

W tym gabinecie nie można umawiać wizyt przez internet

Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)


Brak informacji o usługach i ich cenach
Przyjmuję: dorosłych

Przygotuj się 10 minut przed konsultacją. Upewnij się, że Twój telefon lub komputer jest naładowany. W przypadku wideokonsultacji sprawdź połączenie internetowe oraz ustawienia mikrofonu i kamery. Możesz również przygotować swoją dokumentację medyczną (np. wyniki badań).

Usługi i ceny

Ceny dotyczą wizyt prywatnych.

Popularne usługi

Konsultacja psychologiczna (pierwsza wizyta)

Pozostałe usługi


Lawendowe Wzgórze 2, Gdańsk

130 zł

Gabinet psychologiczny - Paulina Grudzień



Lawendowe Wzgórze 2, Gdańsk

130 zł

Gabinet psychologiczny - Paulina Grudzień



Lawendowe Wzgórze 2, Gdańsk

130 zł

Gabinet psychologiczny - Paulina Grudzień



Lawendowe Wzgórze 2, Gdańsk

130 zł

Gabinet psychologiczny - Paulina Grudzień

Za ceny i informacje związane z cenami odpowiadają specjaliści lub placówki. ZnanyLekarz nie ma wpływu na ceny i nie odpowiada za ich określanie.

Moje doświadczenie

Nazywam się Paulina Grudzień. Z wykształcenia i pasji jestem psychologiem. Już jako nastolatka pragnęłam być w obecnym miejscu, czyli pomagać ludziom lepiej zrozumieć siebie, przynosić im ulgę w cierpieniu, towarzyszyć i spierać w trakcie ich zmian oraz życia według swoich wartości. W 2020 roku kończyłam Uniwersytet SWPS na Wydziale Psychologii, specjalizując się w psychologii klinicznej. Jestem aktywnym członkiem Stowarzyszenia Association for Contextual Behavioural Science oraz Stowarzyszenia ACBS Polska, których celem jest łagodzenie ludzkiego cierpienia oraz postęp w kierunku dobrostanu poprzez badania naukowe i profesjonalną praktykę opartą o kontekstualny behawioryzm. Pracuje jako terapeuta bazując na Terapii Akceptacji i Zaangażowania ACT - III fala terapii behawioralnych. Pomagam moim klientom w sytuacjach kryzysowych odnaleźć drogę ku pełnemu życiu. Swoją pracę poddaje regularnej superwizji.
więcej

Opinie pojawią się wkrótce

Napisz pierwszą opinię

Jesteś już po wizycie u mgr Paulina Grudzień? Daj znać, co myślisz. Inni pacjenci będą wdzięczni za pomoc w wyborze najlepszego specjalisty.

Dodaj swoją opinię

Odpowiedzi na pytania

1 odpowiedzi udzielonych przez lekarza na pytania pacjentów na ZnanyLekarz.pl

Dzień dobry, moim problemem są między innymi ataki duszności, które pojawiły się pierwszy raz w 2009 roku, z powodu nagłej przeprowadzki do innego miasta. Od tamtej pory mam takie epizody napadów lęków, ale najbardziej dolegają mi ataki duszności, braku tchu, drętwienie rąk bądź twarzy (ale to rzadziej), potliwość, trzęsienie się, gazy. Robiłam badania krwi, tarczycy, EKG, Holter, USG serca i węzłów chłonnych, prześwietlenie płuc, byłam też u laryngologa i teoretycznie jestem zdrowa. Lekarze mówią, że to nerwica, ale też nie potwierdzili tego na 100%. Po pewnym czasie te ataki minęły i od 2009 miałam spokój, aż do listopada 2012, wtedy dostałam ataku paniki i zrobiłam wyżej wymienione badania. Ataki pojawiały się częściej, do takiego stopnia, że w gimnazjum prawie codziennie ktoś musiał mnie odbierać ze szkoły. W klasie kolegowałam się tylko z jedną dziewczyną, a ataki miałam jak jej nie było. Wtedy pierwszy raz miałam uczucie jakbym nie była w swoim ciele. Chodziłam po lekarzach i wszyscy mówili, ze jestem zdrowa, albo, że mam zrobić gastroskopie, bo możliwe, że to refluks żołądka. Po paru miesiącach znowu ataki ustąpiły, więc przestałam o tym rozmyślać i żyłam dalej. Niestety przez COVID straciłam pracę, mieszkam z rodzicami, którzy wypominali mi, że mam znaleźć prace, stresowałam się tym, bo chciałam iść do pracy, ale takowej nigdzie nie mogłam znaleźć. Ataki mam teraz do dzisiaj. Czasami mniejsze, a czasami większe. Mój najdłuższy atak trwał ponad 2 godziny, myślałam, ze umieram, nie mogłam oddychać, ciśnienie mi strasznie podskoczyło, całą się trzęsłam, nie mogłam się uspokoić. Teraz mam pracę, ale nie wiem czemu te ataki się pojawiają. Zapomniałam dodać, że przez te ataki boję się jeździć autobusami, a muszę jakoś dojeżdżać do pracy, ale jak na razie nie dostałam ataku podczas jazdy, ale zawsze jak idę na autobus to o tym myślę. Nie wiem co robić, czy robić badania od początku, czy od razu zwrócić się z pomocą do psychologa, nikt nie wie, że mam nawrót ataków prawie codziennie, bo raz byłam u dziadków i widzieli, że mam atak, ale myślą, ze już wszystko okej. Mam 23 lata, rzuciłam palenie, bo boję się, że może to napędzać moje ataki. (palę sporadycznie, ale tylko jak się napiję, ale mało)
Mimo, ze robiłam tyle badań boję się, że to jakiś rak, chociaż wiem, że jestem zdrowa fizycznie. Robiłam prześwietlenie płuc i laryngolog powiedział, że nic u mnie nie widzi, ale podczas napadów nie myślę racjonalnie. Potrzebuje pomocy, co mam zrobić czy robić badania, czy te co zrobiłam już wystarczą i iść na terapię. Z góry dziękuję za wszystkie rady. :)

Dzień dobry. Na początek dziękuję bardzo z jaką otwartością opisuje Pani swoje trudne przeżycia. Opisane przez Panią objawy oraz sytuacje w których się pojawiają wskazują, że są to objawy psychosomatyczne, czyli takie które mają podłoże w naszej psychice, w Pani przypadku związane prawdopodobnie z lękiem. Zrobiła już Pani wiele badań, które wykluczyły choroby somatyczne. Myślę, że jest teraz czas na rozwinięcie swojej elastyczności psychologicznej. Zachęcam do podjęcia terapii i przyjrzenia się mechanizmom, które utrzymują obecne objawy oraz z pomocą terapeuty wypracowania nowych działających strategii.
Życzę dużo zdrowia i pogody ducha.
Pozdrawiam
Paulina Grudzień - psycholog

mgr Paulina Grudzień

Wszystkie treści, w szczególności pytania i odpowiedzi, dotyczące tematyki medycznej mają charakter informacyjny i w żadnym wypadku nie mogą zastąpić diagnozy medycznej.