Moje doświadczenie

Jestem absolwentem Psychologii i Nauk o Rodzinie na Uniwersytecie im. Kard. Stefana Wyszyńskiego w Warszawie. Praktykę psychologiczną odbywałem w Mazowieckim Centrum Neuropsychiatrii na oddziale zamkniętym psychiatrycznym dla dzieci w Józefowie.

Psychodynamiczne Studium Socjoterapii i Terapii dla dzieci i młodzieży ukończyłem w Krakowskim Centrum Psychodynamicznym.

Psychoterapię indywidualną prowadzę w paradygmacie psychodynamicznym, podlegając szkoleniu i regularnej superwizji w Krakowskim Centrum Psychodynamicznym. Jestem członkiem nadzwyczajnym Polskiego Towarzystwa Psychoterapii Psychodynamicznej.

Aktualnie jestem związany zawodowo z Olsztyńskim Instytutem Psychoterapii w Olsztynie, oraz Niepubliczną Poradnią Psychologiczno-Pedagogiczną "Nadzieja" w Olsztynie.
więcej

Adresy (2)

Olsztyński Instytut Psychoterapii
aleja Przyjaciół 3/1, Olsztyn

W tym gabinecie nie można umawiać wizyt przez internet

Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)


Konsultacja psychologiczna • 100 zł

Psychoterapia dzieci • 100 zł

Psychoterapia indywidualna • 100 zł


Czy brakuje Ci jakichś informacji w profilu tego specjalisty?

Pokaż innych psychoterapeutów w pobliżu
Niepubliczna Poradnia "Nadzieja"
Adama Mickiewicza 10, Olsztyn

W tym gabinecie nie można umawiać wizyt przez internet

Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)


Przyjmuję: dorosłych, dzieci w każdym wieku

Konsultacja psychologiczna • 100 zł

Interwencja kryzysowa • 100 zł

Konsultacja • 100 zł +5 więcej

Poradnictwo psychologiczne • 100 zł

Psychoterapia • 100 zł

Psychoterapia depresji • 100 zł

Pokaż więcej usług

Czy brakuje Ci jakichś informacji w profilu tego specjalisty?

Pokaż innych psychoterapeutów w pobliżu

Usługi i ceny

Ceny dotyczą wizyt prywatnych.

Konsultacja psychologiczna

100 zł

Interwencja kryzysowa

100 zł

Poradnictwo psychologiczne

100 zł

Psychoterapia depresji

100 zł

Psychoterapia partnerska

150 zł

W jaki sposób ustalane są ceny?

Opinie pojawią się wkrótce

Napisz pierwszą opinię

Jesteś już po wizycie u mgr Paweł Bodzon? Daj znać, co myślisz. Inni pacjenci będą wdzięczni za pomoc w wyborze najlepszego specjalisty.

Dodaj swoją opinię

Odpowiedzi na pytania

12 odpowiedzi udzielonych przez lekarza na pytania pacjentów na ZnanyLekarz.pl

Odkąd pamiętam zawsze miałam problem z nawiązywaniem znajomości. Dodatkowo w gimnazjum przeszłam przez dość poważny kryzys, który niestety został przez moich rodziców zlekceważony pomimo moich otwartych próśb o zapisanie mnie do lekarza, na terapię, zrobienia z tym czegokolwiek. Na swój dziwaczny sposób wyszłam z tego obronną ręką, ale w porównaniu do innych ludzi czuję się jak emocjonalna wydmuszka. Mimo wszystko nie jestem ani złą osobą, ani nieśmiałą- daję z siebie swoje żałosne wszystko żeby nie być kolejną zakałą a jednak moje kontakty z ludźmi w każdym nowym środowisku rozwijają się zawsze na jeden z dwóch sposobów. Osoby starsze ode mnie często uważają mnie za kogoś aroganckiego i skreślają na starcie. W grupie rówieśniczej na początku mam świetne kontaky na płaszczyźnie koleżeńskiej, mam "szacun" za stoicyzm i rzekomą "powagę", zostaję posadzona na stołku przewodniczącego a do pierwszej letniej sesji niektórzy zaczynają się ze strachu jąkać gdy podchodzę by zacząć luźną rozmowę. Reszta po prostu mnie ignoruje. Nie widzę żadnej logicznej przyczyny tego zjawiska. W tym roku miałam przygodę z narkotykami, które chyba w jakiś sposób podburzyły moją blokadę emocjonalną. Przez pewien czas czułam się świetnie. Ale coraz bardziej dobija mnie poczucie odosobnienia. Nie wiem już czy tańczę do gry mojej czy moich rodziców i mam wrażenie, jakbym wróciła się do gimnazjum. Łącznie z myślami samobójczymi. Nie wiem czy powinnam zgłosić się do specjalisty- czy to są jakieś zaburzenia, czy tylko moja osobowość? A jeśli już to mam okropne problemy z rozmową o osobistych rzeczach przez co bardzo rzadko chodzę do lekarzy. Nie mam pojęcia co ze sobą zrobić, będę wdzięczna za każdą radę. Z góry dziękuję.

Dzień dobry,
Pisze Pani o wielu trudnych i przykrych doświadczeniach w relacjach, zauważając pewien powtarzający się schemat. Jednocześnie przyczyny wydają się nie być do końca jasne czy świadome. Niepokojące są myśli samobójcze, które są pewnym sygnałem, że coś się dzieje. Może warto wyjaśnić te znaki zapytania, które Pani opisuje, oraz wynikające z nich trudności. Może Pani zgłosić się do specjalisty - psychoterapeuty. W Olsztynie jest wielu specjalistów pracujących w różnych podejściach terapeutycznych. Po pierwszych kilku spotkaniach powinna Pani usłyszeć od terapeuty rozumienie swojego problemu przez psychoterapeutę i wspólnie określicie Państwo cele terapii i czas jej trwania.

mgr Paweł Bodzon

Dzień Dobry, jestem kobietą w wieku około 30 lat. Pochodzę z "dobrego domu". W dzieciństwie byłam bita - złamania oraz źle traktowana psychicznie. Wypierałam to mniej więcej do 20 roku życia. Myśli samobójcze - pierwsze udokumentowane w wieku 12 lat, samookaleczenia, obwianie się i nienawiść do własnej osoby - cały czas. Epizod depresyjny w wieku 25 lat. Brałam leki - żadnej terapii. Na zewnątrz - kobieta sukcesu, pewna siebie i bez problemów. Prześladuje mnie myśl, że udaję, że żyję w kłamstwie. Kocham i nienawidzę jednocześnie. Na szczęście mam szczęśliwy związek. Myślimy o dziecko. Boję się siebie i tego, że skrzywdzę dziecko. Nie wiem czy powinnam być matką. Chciałabym wreszcie skonfrontować się ze swoim prawdziwym problemem, którym wydaje się moje dzieciństwo, ale czy faktycznie? Będę wdzięczna za pomoc w postaci opinii - czy i jakiej pomocy potrzebuję. Do kogo - jakiego specjalisty mam się udać. Miasto - Olsztyn.

Dzień dobry,
Pisze Pani o trudnej przeszłości z którą się Pani zmagała i jej skutkach, w mniejszym lub większym nasileniu, z którymi Pani obecnie się mierzy. Pani dylematy związane z udawaniem, wyrządzeniem krzywdy dziecku czy samej decyzji - zostać matką czy nie - rozumiem, że utrudniają codzienne funkcjonowanie wewnętrzne. Zachęcałbym do skorzystania z usług psychoterapeuty, który pomógłby zrozumieć Pani życie wewnętrzne, oraz to jak Pani trudności z przeszłości wpłynęły na Pani obecne funkcjonowanie. Pierwsze spotkania to konsultacje diagnostyczne, które będą od Pani wymagały szerszego opisania trudności z którymi się Pani mierzy. Dopiero po kilku sesjach podejmie Pani decyzję czy chce Pani kontynuować pracę z psychoterapeutą i wspólnie uzgodnicie cele i czas trwania terapii. W Olsztynie jest wielu dobrych specjalistów - mam nadzieję, że uda się Pani znaleźć odpowiedniego dla siebie.
Życzę siły i wytrwałości - pozdrawiam.

mgr Paweł Bodzon
Zobacz wszystkie odpowiedzi

Wszystkie treści, w szczególności pytania i odpowiedzi, dotyczące tematyki medycznej mają charakter informacyjny i w żadnym wypadku nie mogą zastąpić diagnozy medycznej.

Najczęściej zadawane pytania