Moje doświadczenie

Jestem absolwentką Uniwersytetu Przyrodniczego w Lublinie, kierunku Technologia Żywności i Żywienie Człowieka ze specjalizacją Żywienie Człowieka. Dodatkowo ukończyłam studia podyplomowe Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego na kierunku Dietetyka w Chorobach Wewnętrznych i Metabolicznych, a w tym roku rozpoczynam kolejne podyplomowe studia na kierunku: Żywienie Kliniczne.
Swoją wiedzę systematycznie poszerzam, uczestnicząc we wszelkiego rodzaju konferencjach i szkoleniach. Jestem członkiem Polskiego Stowarzyszenia Dietetyków.
Doświadczenie i praktyki nabierałam w Szpitalu Klinicznym MSW w Warszawie na oddziale Diabetologicznym. Od kilku lat pracuje w prywatnym gabinecie dietetycznym.
Pomagam osobą z nadwagą i otyłością oraz z towarzyszącymi im chorobami dietozależnymi, takimi jak cukrzyca, nadciśnienie, hipercholesterolemia, dna moczanowa i wiele innych.

Staram się być zawsze pozytywnie nastawiona do życia – to pomaga mi osiągnąć założony cel. Do każdej osoby podchodzę indywidualnie, a w pracę wkładam całe swoje serce i zaangażowanie. Największą nagrodą jest dla mnie zadowolenie i uśmiech pacjentów!
więcej

Usługi i ceny

Ceny dotyczą wizyt prywatnych.

Konsultacja dietetyczna


Analiza składu ciała


Analiza stanu odżywienia


Dieta dla dzieci


Dieta dla kobiet w ciąży


+ 7 usług

W jaki sposób ustalane są ceny?

Opinie pojawią się wkrótce

Napisz pierwszą opinię

Jesteś już po wizycie u mgr Emilia Kościelniak? Daj znać, co myślisz. Inni pacjenci będą wdzięczni za pomoc w wyborze najlepszego specjalisty.

Dodaj swoją opinię

Odpowiedzi na pytania

2 odpowiedzi udzielonych przez lekarza na pytania pacjentów na ZnanyLekarz.pl

Chcę oddastawić dziecko od piersi. Moja córka ma 1 i 2 miesiące, lecz nie chce pić z butelki mleka modyfikowanego, próbowałyśmy już wszystkie firmy. Czy podajac jej posiłek np. kaszke na mleku modyfikowanym zaspokoi to jej potrzeby żywieniowe.?

Domyślam się że chodzi o 1 rok i 2 miesiące? W tym wieku dziecko powinno mieć już na tyle rozszerzoną dietę że może jeść również produkty z innych grup. Nie powinno jeść tylko i wyłącznie kaszki na mleku modyfikowanym. W codziennym jadłospisie należy uwzględnić owoce, warzywa, chude mięso, ryby oraz produkty zbożowe różnego pochodzenia. Tylko wtedy będzie miała Pani pewność że zaspokoi potrzeby żywieniowe córeczki :)
Dodam, że okres miedzy 13 a 36 miesiącem życia dziecka jest okresem krytycznym do rozwoju określonych preferencji i nawyków żywieniowych, dlatego tym bardziej warto zadbać o zdrową i prawidłową dietę!
Pozdrawiam serdecznie

mgr Emilia Kościelniak

Jakie naturalne produkty mogą pomóc dorosłym cierpiącym na chorobę lokomocyjną?

Witam,
na wszelkiego rodzaju nudności świetnie sprawdzą się napary z ziół: mięta, melisa, szałwia, rumianek, przyprawy takie jak nasiona kminku, migdały oraz ocet jabłkowy, który można dodać do wody lub herbaty z miodem.
Pozdrawiam

mgr Emilia Kościelniak

Wszystkie treści, w szczególności pytania i odpowiedzi, dotyczące tematyki medycznej mają charakter informacyjny i w żadnym wypadku nie mogą zastąpić diagnozy medycznej.