lek. Ewa Romaszewska-Świerzewska

Psychiatra więcej

Warszawa 1 adres

Nr PWZ: 2000092

7 opinii

Moje doświadczenie

Lekarz, specjalista psychiatra, W swojej praktyce zajmuje się osobami z zaburzeniami nastroju, zaburzeniami lękowymi, zaburzeniami osobowości, zaburzeniami snu, zaburzeniami odżywiania, psychozami, zaburzeniami wieku podeszłego (zespół otępienny, zaburzenia zachowania), uzależnieniem od substancji psychoaktywnych. Łączy metody farmakologiczne z oddziaływaniami terapeutycznymi.

Od kilku lat jest Kierownikiem Oddziału X Szpitala Nowowiejskiego w Warszawie ( Zespołu Leczenia Środowiskowego). Ukończyła I Wydział Lekarski Akademii Medycznej w Warszawie.
więcej

Adres

W tym gabinecie nie można umawiać wizyt przez internet

Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)


Czy brakuje Ci jakichś informacji w profilu tego specjalisty?

Pokaż innych psychiatrów w pobliżu

Usługi i ceny

Ceny dotyczą wizyt prywatnych.

Konsultacja psychiatryczna


Konsultacja psychiatryczna (pierwsza wizyta)

250 zł

Badania psychiatryczne


Farmakoterapia


Interwencja kryzysowa


+ 2 usługi

W jaki sposób ustalane są ceny?

7 opinii pacjentów

Ogólna ocena

Trzymamy rękę na pulsie Sprawdzamy wszystkie opinie. Specjaliści nie mogą płacić za modyfikowanie lub usuwanie opinii. Dowiedz się więcej
M
Numer telefonu zweryfikowany
Lokalizacja: Gabinet Myśli Pozytywnej Inny

super lekarz profesjonalista w kazdym momęcie
super diagnoza
super leczenie

D
Numer telefonu zweryfikowany
Lokalizacja: W innym miejscu Inny

Pani doktor miała dość mało czasu na zapoznanie się z moim przypadkiem, ale jej diagnoza była w miarę trafna i była w 100% uczciwa.

O
Lokalizacja: Gabinet Myśli Pozytywnej konsultacja psychiatryczna (kolejna wizyta)

Mogę wypowiedzieć się tylko w superlatywach, słuchający pacjenta lekarz, tłumaczący wszystko. Nie ma traktowania "z góry". Bardzo miła atmosfera wizyty. Polecam!!!

W
Weryfikacja wizyty
Lokalizacja: Gabinet Myśli Pozytywnej wizyta pierwszorazowa

Bardzo miła,sympatyczna Pani doktor, potrafiąca wysłuchać pacjenta i udzielić mądrych rad. Atmosfera w gabinecie i podejście do pacjenta zdecydowanie na duży plus. Życzliwość Pani doktor widać od początku wizyty. Polecam z czystym sumieniem.

M
Weryfikacja wizyty
Lokalizacja: Gabinet Myśli Pozytywnej wizyta pierwszorazowa

bardzo empatyczny lekarz, doskonale nawiazuje kontakt z pacjentem, slucha, bardzo kompetetny w diagnozie, podchodzi do pacjenta z cieplem i wsparciem, ustala plan leczenia, godny polecenia

G
Weryfikacja wizyty
Lokalizacja: Gabinet Myśli Pozytywnej zwykła wizyta

To nie był mój pierwszy kontakt z psychiatrą. Jestem zadowolony, że tym razem wiem w końcu co się ze mną dzieje i co dalej mam robić. Pani doktor była dla mnie bardzo miła i dobrze mi się z nią rozmawiało. Minęło już kilka dni i leki, które mam zapisane dobrze toleruje. Uważam, że było warto, polecam.

A
Numer telefonu zweryfikowany
Lokalizacja: Gabinet Myśli Pozytywnej Kolejna wizyta kontrolna

Jestem pacjentką Pani doktor od kilku dobrych lat. Wielokrotnie myślałam, że to już koniec, że więcej nie dam rady. Pani doktor zawsze bardzo mi wtedy pomagała i pomaga dalej, bo leczę się przewlekle. Ma dużo zrozumienia dla mnie i bardzo mnie wspiera. Bije od niej takie wewnętrzne ciepło. Polecam, szczególnie tym wrażliwym.

Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Odpowiedzi na pytania

1 odpowiedzi udzielonych przez lekarza na pytania pacjentów na ZnanyLekarz.pl

U syna (18 lat) od dłuższego czasu utrzymuje się stany lękowe dotyczące zdrowia ( pojawiają się różne lęki związane z brakiem snu, apetytu itp. , również utrzymują się stany depresyjne-smutek, przygnębiebie). Po wizycie u lekarza psychiatry syn otrzymał seronil 20mg (1x dziennie rano) oraz dodatkowo mirtagen 30 mg (1 tabletka wieczorem). Czy oba te leki można stosować jednocześnie. Nie chciałbym podważać decyzji lekarza ale czytając ulotki załączone do leków nasunęły mi się wątpliwości. Z góry dziękuję za pomoc. Pozdrawiam

Witam
Dziękuję za pytanie.Bardzo zachęcam do zadawania pytań i rozmowy dotyczącej leczenia z lekarzem prowadzącym- lekarz z pewnością udzieli Państwu odpowiedzi na wszystkie pytania oraz uzasadni szeroko wybór zastosowanych leków. Niestety nie mogę wypowiedzieć się w tym przypadku, gdyż nie badałam pacjenta. Bardzo wiele czynników ma wpływ na wybór farmakoterapii oraz terapii. W psychiatrii dopuszczalne jest stosowanie monoterapii ( leczenie jednym lekiem ) lub politerapii ( leczenie dwoma bądź więcej lekami)- wybór zawsze dokonywany jest po zebraniu szczegółowego wywiadu oraz po badaniu pacjenta- co jest konieczne do ustalenia rozpoznania oraz indywidualnego doboru farmakoterapii oraz terapii. Zachęcam jeszcze raz do szczerej rozmowy z lekarzem prowadzącym. Pozdrawiam.

lek. Ewa Romaszewska-Świerzewska

Wszystkie treści, w szczególności pytania i odpowiedzi, dotyczące tematyki medycznej mają charakter informacyjny i w żadnym wypadku nie mogą zastąpić diagnozy medycznej.

Najczęściej zadawane pytania