Moje doświadczenie

Jestem dyplomowanym dietetykiem klinicznym. Studia licencjackie oraz magisterskie ukończyłam na Uniwersytecie Medycznym im. Piastów Śląskich we Wrocławiu.

Układam plany żywieniowe dopasowane indywidualnie do potrzeb i preferencji pacjenta, tak aby dieta lecznicza czy redukcyjna była smaczna, przyjazna i prosta. W swojej pracy kieruję się przekonaniem, że odpowiednim sposobem żywienia jesteśmy w stanie znacząco poprawić swój stan zdrowia oraz samopoczucie. W rozmowie z pacjentem uwzględniam różne aspekty życia, co umożliwia mi stworzenie indywidualnego planu zdrowotnego, który wspiera nie tylko organizm, ale również dobre samopoczucie, poprawę jakości życia i budowanie zdrowych, długofalowych nawyków.

Specjalizuję się w dietoterapii schorzeń, takich jak cukrzyca typu 2, insulinooporność oraz otyłość i nadwaga. Zajmuję się również postępowaniem dietetycznym w dyslipidemii, chorobach sercowo-naczyniowych (nadciśnienie, miażdżyca), chorobach układu pokarmowego i jelit (GERD, choroba wrzodowa żołądka i dwunastnicy, NAFLD, celiakia, choroba Leśniowskiego-Crohna, wrzodziejące zapalenie jelita grubego) oraz niedoborach i innych dolegliwościach ze strony układu pokarmowego.

Nieustannie poszerzam swoją wiedzę, uczestnicząc w specjalistycznych szkoleniach i konferencjach naukowych, co pozwala mi oferować nowoczesne, oparte na badaniach podejście do dietoterapii.

Przed wizytą proszę Cię o przygotowanie aktualnych wyników badań krwi (jeśli takie posiadasz) i dokumentacji medycznej (dotyczy jednostki chorobowej) oraz opracowanie dzienniczka żywieniowego (2 dni robocze oraz 1 dzień weekendowy), który ułatwi mi analizę Twoich preferencji i nawyków żywieniowych.
więcej

Adresy (2)


Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)


Gotówka, Karta płatnicza

NIP

7773433621

Adres firmy

Kminkowa 28 lok. 2, Plewiska
MoyaMed
Wojciechowskiego 6B, wejscie od stacji benzynowej, Stare Miasto, Poznań


Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)


Gotówka, Karta płatnicza
604 79..... Pokaż numer


NIP

9721329640

Adres firmy

Zygmunta Wojciechowskiego 6B lok. 2, Poznań

Usługi i ceny

Ceny dotyczą wizyt prywatnych.

Konsultacja dietetyczna

180 zł

Konsultacja dietetyczna (pierwsza wizyta)

150 zł

Edukacja żywieniowa

150 zł

Jadłospis 14-dniowy

Od 220 zł

Jadłospis 7-dniowy

Od 140 zł

+ 7 usług

W jaki sposób ustalane są ceny?

2 opinie pacjentów

Ogólna ocena

Trzymamy rękę na pulsie Sprawdzamy wszystkie opinie. Specjaliści nie mogą płacić za modyfikowanie lub usuwanie opinii. Dowiedz się więcej
A
Numer telefonu zweryfikowany
Lokalizacja: W innym miejscu Inny

Jestem bardzo zadowolona z wizyty u Pani dietetyk :) po zastosowanej diecie ustąpiły bóle brzucha, wzdęcia i objawy niestrawności, a dodatkowo straciłam kilka kg na wadze. Dieta była przejrzysta i nie za trudna do przygotowania oraz dopasowana do mojego trybu pracy. Pani Joasia jest przyjazna i empatyczna, gorąco polecam.

P
Numer telefonu zweryfikowany
Lokalizacja: W innym miejscu Inny

Bardzo miła i zaangażowana Pani dietetyk, która pomogła mi przybrać na masie mięśniowej. Oszczędziła mi dużo czasu, ponieważ przepisy były szybkie i proste w przygotowaniu - tak jak prosiłem. Pani Joasia potrafi idealnie dopasować plan do stylu życia i preferencji, a współpraca z nią jest skuteczna i przyjemna. Polecam serdecznie!

Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Odpowiedzi na pytania

1 odpowiedzi udzielonych przez lekarza na pytania pacjentów na ZnanyLekarz.pl

Pytanie dotyczące otyłość

Mój syn ma 12 lat 184 wzrostu i waży 87 kg je 3 posiłki dziennie jest w okresie dojrzewania jakie produkty wyeliminować żeby waga spadała

Pamiętajmy, że w wieku dojrzewania dziecka, nie należy stosować diety eliminacyjnej, a skupić się na zdrowych nawykach żywieniowych. Oczywiście produkty typu fast food, produkty mocno przetworzone, chipsy, słodycze i wyroby cukiernicze należy zamienić na zdrowszą alternatywę - produkty pełnowartościowe oraz zwiększyć spożycie warzyw i owoców, pełnoziarnistych zbóż w diecie. Nie bagatelizować również słodkich napojów, które warto zamienić na wodę (można dodawać do niej np. sok z cytryny). Najlepiej, aby dziecko jadło częściej, a mniejsze porcje, ok. 5-6 posiłków dziennie, w tym 3 posiłki główne i reszta przekąsek. Należy dbać również o to, aby posiłki były spożywane regularnie wraz ze śniadaniami i przede wszystkim zwiększyć u dziecka aktywność fizyczną (porozmawiać z nim wspólnie o odpowiedniej aktywności fizycznej, którą polubi - pływanie, taniec, jazda na rowerze). Tutaj skupiamy się na tym, aby dziecko więcej się ruszało, spalało więcej kalorii, niż na tym aby jadło mniej lub eliminowało całe grupy produktów.

Pozdrawiam serdecznie
Joasia Bober

mgr Joanna Bober

Wszystkie treści, w szczególności pytania i odpowiedzi, dotyczące tematyki medycznej mają charakter informacyjny i w żadnym wypadku nie mogą zastąpić diagnozy medycznej.

Najczęściej zadawane pytania