Moje doświadczenie

Dietetyk kliniczny. Absolwentka kierunku Dietetyka Wydziału Nauki o Zdrowiu Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego.
Poradnię dietetyczną NutriRoom założyłam z myślą o osobach, które od dietetyka oczekują podejścia holistycznego, skupionego na niwelowaniu przyczyn, a nie samych skutków, którymi najczęściej jest nadmierna masa ciała. Możliwość wykonania w poradni badań diagnostycznych daje pełny obraz, by jak najlepiej móc rozwiązać problem pacjenta.
Zagadnieniami związanymi ze zdrowym odżywianiem interesowałam się od zawsze, dlatego nie zastanawiałam się jaki kierunek studiów chciałabym wybrać. Kiedy ukończyłam 5-letnie studia i rozpoczęłam praktykę, tylko upewniłam się w tym, że jest to zawód, który będę wykonywać z pasją i satysfakcją.
Moje 7-letnie doświadczenie w pracy dietetyka związane jest z pracą w poradniach dietetycznych, prywatnych klinikach, a także we współpracy z wieloma innymi specjalistami z Warszawie. Cały czas rozwijam swoje wykształcenie biorąc udział w wielu szkoleniach i konferencjach.
więcej

Adresy (3)

W tym gabinecie nie można umawiać wizyt przez internet

Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)


Czy brakuje Ci jakichś informacji w profilu tego specjalisty?

Pokaż innych dietetyków w pobliżu
W tym gabinecie nie można umawiać wizyt przez internet

Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)


Czy brakuje Ci jakichś informacji w profilu tego specjalisty?

Pokaż innych dietetyków w pobliżu

Usługi i ceny

Ceny dotyczą wizyt prywatnych.

Konsultacja dietetyczna

Od 100 zł

Konsultacja dietetyczna (pierwsza wizyta)


Analiza składu ciała


Analiza stanu odżywienia


Badania diagnostyczne


+ 18 usług

W jaki sposób ustalane są ceny?

Opinie pojawią się wkrótce

Napisz pierwszą opinię

Jesteś już po wizycie u Anna Ciulkin? Daj znać, co myślisz. Inni pacjenci będą wdzięczni za pomoc w wyborze najlepszego specjalisty.

Dodaj swoją opinię

Odpowiedzi na pytania

5 odpowiedzi udzielonych przez lekarza na pytania pacjentów na ZnanyLekarz.pl

W marcu 2017 wykryto u mnie nadczynnosc tarczycy, ze względu na wysokie AntyTpo 6730 lekarze postawili diagnoze, że choroba przejdzie w Hasimoto. Przeszłam na diete bezglutenową, odstawiłam nabiał, cukier i jedzenie przetworzone...wzbogaciłam diete o witaminy i minerały, uszczelniłam jelita i zakwasiłam żołądek...Po 6 mies moje przeciwciała spadły do 379, co spowodowało zmianę dotychczasowego poglądu na chorobę. Marzec 2018 AntyTpo było juz tylko 42, rownież FT3 Ft4 od ok 8 miesięcy w normie. Lekarz odstwił mi tabletki. Ft3 Ft4 do dziś sa w normie, lecz AntyTpo mi wzrosło do 57. Czy jest to powód do obaw? czy to oznacza, że choroba powraca?

Anty-TPO powinno się znajdować wedle norm poniżej 34. Warto powtórzyć badanie i porozmawiać na ten temat z lekarzem endokrynologiem

 Anna Ciulkin

Zgodnie z zaleceniami zrobiłem badania, były ok, a to co źle, lekarz powiedział, aby się nie przejmować.
Mam niedoczynność tarczycy i problemy psychiczne, przytyłem na początku po lekach, później przez złe nawyki, teraz przed świętami zaczynam od zera moje odchudzanie, ale jest ten sam problem co zawsze. W pomiarach i wadze, bardzo często się ważę i używam centymetra, a cel to co tydzień, słusznie? Jem zdrowo, dużo pije, ale nie jest to w 100 procentach jak zalecenia, łosoś jest strasznie drogi, obiady mam różne, a waga wczoraj pokazała 115,9kg, to super wynik, a dziś rano już dwa kilogramy więcej rano i obwody wzrosły, bardzo mnie to martwi.

Masa ciała dobowo ma prawo się wahać. Wynik, który widzimy na wadze łazienkowej jest wynikiem ogólnym, nie przedstawiającym składu ciała, w tym poziomu tkanki tłuszczowej. Wahania dobowe mogą się pojawiać mimo prawidłowej diety. Skoro wspomina Pan o wzroście obwodów, być może doszło do zatrzymania wody w organizmie. Zalecam, aby ważyć się nie częściej niż co tydzień, a pomiary obwodów raz w miesiącu, wtedy widać jaka jest tendencja (czy wzrostowa czy spadkowa).

 Anna Ciulkin
Zobacz wszystkie odpowiedzi

Wszystkie treści, w szczególności pytania i odpowiedzi, dotyczące tematyki medycznej mają charakter informacyjny i w żadnym wypadku nie mogą zastąpić diagnozy medycznej.

Najczęściej zadawane pytania